|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   julijke
11.6.2005 7:05:49   
Anonimen
Danes sem pa tako vesela ker me je prebudil tako lep sonček.
Upam da bo kar nekaj časa obstal v naših koncih.
Kako ste kaj spale danes? Jaz sem šladanes samo dvakrat ponoči na WC. Ugotovila sem , da ko pijem cedevito hodim veliko več na WC kot drugač.
Timotej :duda:danes že navsezgogaj telovadi po trebuščku.Mojega :love: še ni domov iz fantovščine, tako da danes ga lahko kar odpišem, ker nebo nobene koristi od njega.
Razmišljam da moram počasi pripeljat od sosedov zibelko za našega Timoteja. Še točno en mesec je do PDP-ja. Komaj čakam.
Sedaj ko je bilo takščno butasto vrame sploh nisem imela občutka da se počasi približujem koncu, ker sem pričakoala, da ko bom jaz noseča dabo tako vroče, sedaj pa nič.
Lepo se imejte in preživite lep sončen dan v naravi.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   julijke
11.6.2005 8:59:48   
Meceno
Dobro jutro še od mene :zaspan:

Mene je tudi sonček zbudil , :bravo:,sem pa imela nočno oz sem skos na WC-ju stražla :)-, groza če te vse nekaj tišči ,...
Ob 6h sem že vzela tableto , ker moj trebuh je neznosno trdi , tableta pa za kanček pomaga :zmeden:
Sem pa že zajtrkovala, pa takoj sem že na kosilo mislila , kaj bom :pujs:,se redim, z konkretnim pospeškom :)-:)-:)-
V glavnem, grem se stuširat pa mal greva z :love: po trgovinah, pa kosilo, pol pa počivat, :love: bo pa štrihu les, pa končno v kuhni mapo dokončal ( eno leto že traja ),...

Lepo sončno soboto vsem


Meceno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   julijke
11.6.2005 9:43:44   
petraCBU
Dobro jutro! :zaspan:
Vsak dan imam trši trebuh - to že ni več normalno :hudicek: Komaj še diham, ker imam dve glavici pod rebra parkirani :hudicek: :)- :hudicek: Še dobro, da bo v torek konec teh muk :)

Absolutno čez vikend lenarim, spim in počnem nič. Potem bo na take proste dni verjetno potrebno dolgo čakati (da bosta :duda::duda: polnoletna in odšla od doma :)- :)-

Moj :love: gre v Špar po ribe za kosilo, jaz pa nazaj v posteljo 9nebesa

Še tri dni! :bravo:
P.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   julijke
11.6.2005 10:19:16   
Meceno
petraCBU
A tudi ribe danes :)-, jaz tudi , zraven pa še krompirjevo solato ,...

Kako ti pa zavidam ko boš tako kmalu :duda::duda: cartala , bobek05 tudi , joj kak bi jaz tudi že 9nebesa .
Saj bom videla , glede na to da imam vsak dan trdi trebuh, mogoče pa naznanja, ali pa tudi ne, bom videla, definitivno enkrat bom rodila :)-

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   julijke
11.6.2005 10:46:46   
Grascakinja
Ooooj, :angel:

dons pa bom celo Cipreso prehitela, sej ne morem verjet :zmeden:.

Počutje sucks, tišči na dol vreme in buča od moje :duda:, buba hrbet in medenične kosti... radosti pozne nosečnosti :bravo:9nebesa. Kile +11. Ni treba več naprej. Pa strije na BOKU :(:grrr:!!!! Jest se mažem po trebuhu, strije dobim pa na BOKU!!!!!! :((:grrr:

Evo, dns še mal popeglam in pometem, pol pa tudi jest med lenuhe :zaspan::muca:.

Dans prvič spila skodelico malinovega čaja, Petra še 1x hvala!!!!!!!!!!!!!!!:rozica::rozica::rozica::rozica:

No, tko. Razmišljam, da bi preskočila pometanje in šla direkt lenart. Bolj pametna ideja.... :ups:

Lepo soboto vsem, pa se še beremo. :metulj:

Aja, pa fino je blo včeri pr Žabarju, še kdaj ponovit!!!:bravo::kava:

Pupa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   julijke
11.6.2005 11:02:34   
Anonimen
Ejjjj ejjj pikapolonce :)-
Jest pa vsa naspidirana (tale seks v zadnjih tednih je neki najboljšga :ups: )
Moj je ravno šel na nek sestanek, jaz pa komaj čakam,da se mi še ene stvari posušijo, da lahko začnem likat :bravo:
Sem včeraj mamo zvlekala v Baby Center, pa smo mal našga fanta spet mal oblekli.
KOmaj čakam, da naslednji teden vidim enega frenda, ki čudežno deluje na nosečnice (že trem je predčasno odtekla voda, ko so se dobile z njim :)- ) Za probat je :)- :)- :)-

Kile so še vedno +12, obseg je tam nekje 104cm, strij pa ni...pa hvala bogu da ni vročine, da ne otekamo tolk.
Včerajšnji CTG je bil super, tko, da me naslednji čaka drug teden.

Petra, uživaj tele tri dni...naj te tvoj crklja čimveč...pa le glej,da ga naućiš, kaj in kam more napisat, da nam sporoči, kako si in kako sta tvoja dva :duda: :duda:

Za Žabarja sem pa jest takoj za (njami, tortice)

Lep dan, punce :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   julijke
11.6.2005 11:52:21   
malika
Joj kak luštno presenečenje, ko odpreš RR in najdeš našo debato. Smo od vseh najbolj pridne :bravo::bravo::bravo:

Jaz sem pa čisto naspidirana, zdaj ko vem, da mi porod ne grozi več in potem znam tudi malo pretiravat, ker bi rada vse zrihtala; pa stanovanje konkretno sčistila in podobne bedarije. Oprano, zlikano, pripravljeno imam že vse, tako da si moram izmišljevat nova dela. Joj!!! saj me vsi kregajo, pa malo pomaga, potem pa spet iščem kaj bi še lahko,...katastrofa no.
Ja pa še na morje bi rada šla :ups::ups::ups:

Petra, Bobek, držita se in ne se preveč obremenjevat s tem CR. Saj ko rodiš po naravni poti, tudi nisi ves čas zraven.:zmeden2: Je pa res, da ga takoj vidiš in takrat ne vem kaj te bolj osreči, to da je vsega konec, ali da ga končno vidiš :zmeden2: . Spet filozofiram, grem raje kuhat-marelični knedlci bodo danes-home made:)
Meni so ga npr. odnesli takoj po porodu in tako sem ga lahko videla šele naslednji dan. Pogum!!!:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   julijke
11.6.2005 22:41:31   
spacey
Pupa25: zadnjič sem ti pozabla odgovorit glede lavorčkov...torej tisto kar govorijo v šoli je meni čista bedarija...no ti boš naredila kakor misliš, ampak...jst imam enega z vodo in uporabljam za umivanje vatke, ki so super...mehke, vedno čiste in sveže. :)

Lep pozdravček vsem julijkam... :rozica: Še dobro, da ni vroče, imate srečo a ne?

Pa-pa
:kuza:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?