|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kri v maternici
6.11.2009 12:16:03   
Anonimen
Danes sem imela prvi pregled :) Nosečnost traja 6 tednov in en dan.
Počutje je sicer super, razen zelo občutljivih prsi. Me pa zanima, če katera ve,
kaj pomeni, če se je na ultrazvoku videlo nekoliko krvi (na zunej za enkrat ni bilo
opaziti nobene krvavitve).
Zarodek se sicer lepo razvija, srce tudi bije, ampak me je sedaj kar malo strah.
Dobila sem nov datum in sicer čez en mesec, do takrat pa nama
je s partnerjem prepovedala spolne odnose, ker bi lahko bilo nevarno za plod.
Če je katerakoli imela kakšno takšno izkušnjo, naj mi prosim pove, kaj se je zgodilo,
ker imam slab občutek, tudi zaradi tega, ker me ni poslala na nobene laboratorijske preizkave
in imam ravno tak občutek, kot da sumi na SS in bo raje počakala še en mesec, če se stanje izboljša.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kri v maternici
6.11.2009 15:28:56   
endrina
Tudi meni je pri drugi nosečnosti ugotovil krvni strdek v maternici poleg zarodkove vrečke. G mi je takrat povedal, da se bo strdek počasi izločal preko posteljice ven, ker ga bo zarodek izrinil in da se glede tega naj ne sekiram. Da do tega pride, ko se zarodek vgnezdi, pa lahko nastalne manjša krvavitev.

Ko sem šla naslednjič na pregled, se je strdek bistveno zmanjšal oziroma je po 3. pregledu dobesedno izginil.

Dokler ne krvaviš navzvzen se ne sekiraj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kri v maternici
6.11.2009 15:37:25   
dacy
... no jaz sem pa krvavela navzven ... in to v enem mesecu 3x...
Pregledali so me trije razlicni zdravniki in cisto vsak mi je povedal isto ... da ce krvavitve niso mocnejse in ce se ustavijo v roku 2-3 dni, pol to ni nic nevarnega, saj pac pride do teh krvavitev zarad sirjenja maternice in nastajanja posteljice... tak da jaz in moja beba sva imela prvo tako krvavitev pri 10 tednih... zdaj sva pa v 19.tednu in sva se vedno cist ok ;)
...po mojem je tud pri tebi podobna situacija in ne bo nic hujsega, ce pa opazis kri na spodnjem perilu pa ne glede na to ali je cist malo ali ne ... idi za vsak slucaj takoj do svojega G in naj ti naredi UZ

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kri v maternici
7.11.2009 11:12:17   
Anonimen
Hvala za odgovore. Sta me kar potolažili

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kri v maternici
8.11.2009 11:26:01   
Momtobe
Jaz sem imela tudi krvavitve tam od ene 8 tedna naprej ... trajale so kratek čas (npr. kri je bila opazna čez noč in zjutraj, dopoldne je ni bilo več) in so se mi ponovile vsaj ene 8x. Ko sem vsa panična vmes šla zdravnici mi je naredila ultrazvok in je bila kri opazna tudi v maternici. dala me je na bolniško, jaz sem doma počivala in krvavitve so se ustavile. nič ni šlo narobe ... Trenutno sem v 33 tednu. Vse ok!

Misli pozitivno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kri v maternici
8.11.2009 16:02:31   
ziva1
Jaz bom kmalu v 8. tednu, pa imam tudi probleme z izcedki, enkrat celo zakrvavela. Ko sem bila na pregledu mi je tudi G videla od kod krvavitev, vendar je plod v redu. Nič mi ni rekla v zvezi z izcedki, prav tako mi je odsvetovala odnose in sicer do min. 12 tedna, da se zarodek dobro vgnezdi. Tudi mene skrbijo ti izcedki, upam na najboljše.

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?