|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček Bebe Confort Loola Up
27.11.2009 8:52:22   
bellissima
Jaz bom diplomirala na teh vozičkih, sem že prou zmešana. Me pa zanima če je katera že videla v živo ta voziček, oz. še bolje če ga tudi sama uporablja. http://www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/prom_poussette_loola_up.htm
Jaz ga v naših trgovinah nisem zasledila. Od BC imajo pri nas samo trikolsnike. Meni pa je ta všeč, ker je po podatkih lahek, se enostavno zloži in ima ročaj čez celo (da niso samo dve "špici" kot pri PP), in ga je menda lahko upravljati tudi z eno roko. No v glavnem, meni je všeč, bi pa rada slišala kakšno mnenje, če je res tako fajn.user posted image
Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček Bebe Confort Loola Up
27.11.2009 9:01:36   
silvy
Ja, moja kolegica ga ima in je full lep štirikolesnik. Ima umazano belega. V Trstu jih lahko vidiš tudi razstavljene. Ona ga je kupila v Monfalconu-bistveno ceneje.
Prekliči malo trgovine po Trstu (LA CICOGNA, IL CUBO, IO BIMBO, CHIP&CHOP) in v Monfalconu (IO BIMBO, TUTTO PER IL BAMBINO, MAMMA BABY) in povprašaj kdo od teh ga dobavlja. Številke dobiš na netu.

(odgovor članu bellissima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček Bebe Confort Loola Up
27.11.2009 9:04:31   
lenca1
Voziček sem videla na morju pri enih hotelskih gostih - zdel se mi je OK, sami pa nimamo izkušenj s tem vozičkom. Drugače pa ima vozičke Loola Up trgovina Turbo Limač (sedaj se imenujejo Turbo malček). Trgovina je pa v centru Supernova v Ljubljani na Rudniku.

(odgovor članu bellissima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček Bebe Confort Loola Up
27.11.2009 10:55:17   
thaiss
Jza sem imela Bebe Confort Loola in smo bili zelo zadovoljni, tako da ti ga priporočam. Razlika med Loola in Loola Up je samo v ročaju. Jaz sem ga kupila v Io Bimbo v Trstu, v Monfalconu pa imajo večjo izbiro.

www.iobimbo.it


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček Bebe Confort Loola Up
27.11.2009 13:43:46   
bellissima
Thaiss, bi te še nekaj vprašala, ker imaš z njim izkušnje. Glede na to, da ima manjša kolesa v primerjavi s trikolesniki, kako se pa obnese če voziš po makadamu oz. po terenu, ki ni ravno nov asfalt (ne mislim se vozit ravno po njivah, ampak na asfaltu tudi najbrž ne bom vedno)? Zloži pa se enostavno, ane?

Hvala za odgovor.user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček Bebe Confort Loola Up
27.11.2009 17:01:39   
thaiss
kej dosti po makadamu sicer nismo vozili, ampak npr. na koprskem parkigu (če se ne motim si iz obale) gre, pa okoli izolskega svetilnika tudi. jaz nisem imela večjih težav po šudru.

zložiš ga pa res enostavno, zasede malo prostora, jaz sem ga komot dala v micro

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu bellissima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček Bebe Confort Loola Up
2.12.2009 21:53:39   
Šoni
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

Jza sem imela Bebe Confort Loola in smo bili zelo zadovoljni, tako da ti ga priporočam.



< Sporočilo je popravil Šoni -- 2.12.2009 21:56:52 >

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček Bebe Confort Loola Up
2.12.2009 21:57:21   
Šoni
Se podpišem pod post..

Mi smo se vozili po konkretnem makedamu in nismo imeli nikakršnih problemov.

LP, Šoni

(odgovor članu Šoni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?