|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   božiček/dedek mraz_za otroke
5.12.2009 10:35:50   
ČebelicaMaja
V naši službi letos ne bo dobrega možauser posted image za naše otroke, zato bi rada naši pikici "prijavila" na kakšno drugo obdarovanje... ali mi morda ve katera podat kakšno informacijo- kam naj se obrnem, prijavim in plačam sprejem dedka mraza ali božička v Ljubljani za svoji dve deklici... sploh ta velika se tako veseli božička...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: božiček/dedek mraz_za otroke
5.12.2009 10:53:59   
ksenija12
Pozanimaj se, če bodo morda v vrtcu pripravili kakšen obisk Dedka Mraza (pri nas ga recimo), sicer pa se mi zdi dobra varianta tisti Muzejski vlak z obiskom Dedka Mraza (mislim da otroke tudi obdari na vlaku-vprašaj pri slovenskih železnicah). Če vam nič ne rata, pa se tolaži da se v času viroz tako ali tako ni dobro preveč 'gužvat' in imejte dedka mraza doma...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: božiček/dedek mraz_za otroke
5.12.2009 11:02:11   
ČebelicaMaja
super ideja tale muzejski vlak... bom vprašala... viroze so pa tako ali tako tu- jaz ju nič ne vozim med ljudi, res pazimo, pa smo vseeno staknili viroze v vrtcu, tako da pač... ima dedek mraz prednostuser posted image ... lani smo tako ali tako zaradi bolezni zamudili in Miklavža in Dedka Mraza, pa smo se fejst "šparali"- letos sem pa rekla, kar bo pa bo...ker sicer lahko samo še doma čepimo in čakamouser posted image  Hvala za idejo še enkrat, super je!

...še kakšna ideja morda?

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: božiček/dedek mraz_za otroke
5.12.2009 11:58:51   
Lu
Čebelica Maja tudi Obrtne zbornice imajo Dedka Mraza. če imaš koga, ki je član, komot prijavi tvoji deklice. Je pa vrednost 16 eur po osebi.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: božiček/dedek mraz_za otroke
15.12.2009 11:18:34   
sonchek
http://predstave.gledalisce.org/misje_zgodbe_in_obisk_dedka_mraza.html

pa še veliko tega se najde..

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: božiček/dedek mraz_za otroke
15.12.2009 12:47:10   
ČebelicaMaja
Hvala... sem že kupila karte za Božičkov vlak... se ga veselimo vsi skupaj...drugo leto pa spet kaj novega user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: božiček/dedek mraz_za otroke
16.12.2009 8:31:25   
livia
Za drugo leto vprašaj v LGL (Lutkovnem gledališču). Oni imajo zadnji teden v letu po predstavi še obisk dedka mraza. Mi smo bili za Miklavža, pa nas je tudi obiskal dedek mraz.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?