|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje spletno nakupujete oblačila?
15.12.2009 10:55:11   
pingi
Pozdravljene!

Ob spremljanju RR sem do zdaj "odkrila" marsikaj pametnega in uporabnega.
Ker sem očitno vedno bolj komot user posted image , sem se kar navdušila za spletno nakupovanje.
Imam dva otroka (stara 2 leti in 3 mesece), pa še kakšnega bomo, upam imeli, in do takrat, ko si bodo sami kupovali cunje, je še daleč, zato me zanima kje kaj kupujete za svoje škrate. Do zdaj sem enkrat naročila pri Nextu in zaenkrat mi deluje v redu.
Sicer so se do zdaj najbolje obnesle oblekice iz H&M (tako po kvaliteti kot po ceni), zato me najbolj zanima tak rang oblačil. 

No, da še pristavim svoj piskerček: kje pa kupujete zase?
Za otroke se še upam kupit prek spleta, ker ni panike, če kupiš malo preveliko, ampak zase pa res ne bi rada metala stran denarja za prevelike oz. še huje, premajhne cunje.

Je vseeno najbolje, da gre človek v trgovino in proba?
Sicer sem videla tudi temo o Promodu, samo nisem zasledila koliko pride poštnina? 

Aja, pa če lahko še napišete, kako je s plačevanjem. Se vam zdi dovolj varno itd. Sama imam Mastercard in Paypal račun. A to ponavadi zadostuje?

Hvala za odgovore in zimski pozdrav (še en razlog več, da ne lezeš v trgovine, ampak na toplem šopingirašuser posted image )!  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje spletno nakupujete oblačila?
15.12.2009 10:57:41   
nincrli
Upam, da ne zameriš, če še jaz prosim za naslove kakšnih spletnih strani preko katerih kupujete oz. ste kupile npr vozičke in ostale stvari za dojenčka. Kakšnih tujih strani se tudi ne bi branilauser posted image

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
15.12.2009 11:00:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pingi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
15.12.2009 11:01:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nincrli)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje spletno nakupujete oblačila?
15.12.2009 13:54:07   
pingi
Sem šla počekirat Promod in je poštnina 18 evrov za Slovenijo.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?