|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje najcenejši ROMER?
30.6.2005 20:40:46   
daisy
v julijskem katalogu BC je klubska cena avtosedeža Romer king TS 35.990 sit.
Zanima me, če slučajno katera ve, če se kje dobijo še ceneje??
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kje najcenejši ROMER?
30.6.2005 20:47:01   
Annny
To je najcenejša varianta, za katero sem slišala:bravo:
Moramo takoj kupit:):):miska::miska::miska:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kje najcenejši ROMER?
30.6.2005 20:47:53   
daisy
mi tudi!:)! če je res najcenejpši...

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kje najcenejši ROMER?
30.6.2005 20:53:19   
Marogica
Tak poceni Romer King še res ni bil. Mi smo dali za njega okrog 44.000 SIT. Je pa zame najboljši sedež, kar jih je - predvsem najvarnejši. Ti ga toplo priporočam

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kje najcenejši ROMER?
30.6.2005 22:30:59   
Baldi
Tale tema je pa terna zame, ker se ravnokar odločam za nakup.
Torej, ali je v ponudbi Romer king TS ali Romer King TS plus. Razlika je baje v tem, da pri drugem lahko prestavljamo ramenske pasove na 7 različnih višin.

Razlika med njima je tudi v ponudbi modelov, zato si oglejte naslednja dva linka:
http://www.britax-roemer.de/frames.php?sprache=en
http://www.britax-roemer.de/frames.php?sprache=en

Navadni TS je samo v različici clasic line medtem, ko TS plus ponuja tudi trend line in high modele.

LP:pujs:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kje najcenejši ROMER?
30.6.2005 22:35:35   
Baldi
Se opravičujem, ker sta linka enaka. Bo pač potrebno malo pobrskat:ups:
:)products
:)car seats for children
:)...

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kje najcenejši ROMER?
30.6.2005 22:41:10   
daisy
baldi
v akciji j e Romer king TS (ne plus).
men se zdi, da bistvene razlike v kvaliteti ni (Razen nastavitve višine pasu). zgleda da hočejo prodat stare modele zdaj ko je plus zunaj.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kje najcenejši ROMER?
30.6.2005 22:42:38   
Marogica
Ne bi vam priporočala tega z 7 nastavitvami naramnic in to iz praktičnega razloga. Mojemu sinkotu (sedaj 4let), smo ga že pred pol leta zamenjali za večjega, pri katerem se kasneje odstrani nahrbtni del in ostane jahač. Ni hotel več sedeti v stolčku za "dojenčke", on je že veliki fant!!!
Ga pa uprablja moj 6,5 mesečni sinko - dirketno iz lupinice. Mali je navdušen.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kje najcenejši ROMER?
30.6.2005 23:02:06   
Baldi
No, ne bi si upal trditi, da ni bistvene razlike. Če si dobro ogledate njihovo spletno stran(link zgoraj) je razvidno, da je v ponudbi TS plus 16 modelov, pri TS pa samo trije in še ti trije v najslabši kakovosti materiala prevleke.

Marogica, ne vem kaj si hotela s temi "praktičnimi razlogi" povedati. A potem tudi talalega ne privežete, al kako:zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Kot jaz zadevo razumem, je bolj poanta predvsem v enostavnem nastavljanju višine. Sedež je pa tako ali tako samo za otroke od 9 do 18 kg. Koliko je pa tvoj junak težak pri 4,5. letu.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kje najcenejši ROMER?
1.7.2005 7:35:06   
Marogica
Moj junak je težek sedaj 17 kg (4 leta). Mogože sem se bedasto izrazila. Bom pizkusila povedati, kaj sem mislila. Sorry. Tudi mi smo kupovali sedež za dalj časa in se ravnali po kg...., vendar je tu še faktor otrok. Torej pred pol leta jih je imel okrog 15, pa se mi je zdel že premajhen za ta sedež (kljub temu, da je suhec, je pa ralativno velik za svoja leta), drugi "praktični" razlog, pa je, da se otrok želel sam pripenjat in odpenjat(seveda v naši prisotnosti), kar je pri Romerju težje. Ne vem, kako bi se izrazila-pač da se ravnamo po situaciji, ne pa striktno po tem, kaj piše.
Oprosti jutro je še, komaj prva kava, pa še nisem prisebna....
RPiveževa ga pa VEDNO. Ko gre za varnost otroka, pa vedno komplicirava. pozdravček

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kje najcenejši ROMER?
1.7.2005 8:19:51   
Baldi
No, zdaj mi je pa že bolj jasno, kaj si mislila zgoraj povedat:metulj:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kje najcenejši ROMER?
1.7.2005 9:51:39   
kepa*
jaz sem tud v dilemi, ali ga kupit ali ne.
je zelo ugoden, sam mi pa prevleke, ki so v našem bc-ju na razpolago niso všeč.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kje najcenejši ROMER?
1.7.2005 10:05:46   
Marogica
Rada bi naštela razloge, zakaj sva se midva odločila za nakup Romerja. Nekje so vsi avtosedeži narejeni po priblićno enakem principu. Vendar pa je bilo nama zelo pomembno, da ima Romer eno lastnost, ki je drugi sedeži nimajo. (vsaj pred 4 leti je bilo tako-mogoče je sedaj drugače). Fiksiranje celega sedeža deluje na boljšem principu. Cel stolček je fiskiran z varnostnim pasom (kakor ostali) vendar s to veliko razliko, da se sedež premakne naprej, vstaviš varnostni pas med sedežem in "ogrodjem" stolčka, daš sedež nazaj in celi avtosedež je 100% fiksiran tako, da se ne premakne niti za cm. Pri ostalih je ponavadi tako, da ima varnostni pas nekajsekundni zamik. (kot pri odraslemu-ne zategne takoj). To je pri Romerju nemogoče. (upam, da ste me razumeli-danes je čuden dan, nič mi ne gre gladko od rok)
p.s. Ta sedež je edina stvar, kjer nisva pomišljala, koliko stane in se odločila za cenejšo varianto

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kje najcenejši ROMER?
1.7.2005 13:13:00   
daisy
baldi
ja res je , pri TS plus je večja možnost izbire prevlek. Mislila sem povedat, da ni razlike v varnosti sedežev TS in TS plus. Kot je z njihove strani razvidno gre za tehnično enak sedež, s tem da ima plus več prevlek in možnost nastavitve pasu.

Mislim, da so cene v BC za TS plus tam okoli 55 tisočakov (če se motim me popravite), tako da je zdaj vprašanje, če se za to, da lahko izbiraš med prevlekami in da imaš nastavljivo višino pasu splača dat 20.000 več?? :zmeden: Po mojem bomo šli mi iskat kar TS za 35.990 - pa naj bo kakeršne koli barve že.
pa še naš :duda: je tolk velik (5 mesecev, 8 kg, 71 cm), da nam nastavitev višin ne bi prišla prav - ker bi blo skos na max naštiman.
lp

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kje najcenejši ROMER?
1.7.2005 13:32:58   
Marogica
Daisy, tudi naš je taki velikan (no malo manjši-ker je nedonošenček), pa ga že dober mesec vozimo v njem. Kar se pa barv tiče, s časoma jih niti več ne opaziš. Sedež pa je res bomba

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kje najcenejši ROMER?
1.7.2005 15:10:07   
kikica
Danes sem bila v BC in tudi meni prevleke pri Romerjih v akciji ne potegnejo. Niti ena mi ni bila vsaj malo všeč, tako da sem na koncu kupila Maxi-cosi Priori XP (mi je bil že prej všeč :love: ), pa sem na koncu dala sam 3000 SIT več, pa tudi material je bolj kakovosten. Mi je pa sedež res všeč, pa še sedišče ima malo večje, predvsem prostor za nogice. Glede fiksiranja pa, ravno prejle sem ga montirala in se tudi ta ne premane prav nič. Res sem zadovoljna :sloncek: , upam, da bo tako tudi ostalo ostalo.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kje najcenejši ROMER?
1.7.2005 20:32:38   
daisy
Poročam:
Smo se ravno vrnili domov z novim avtosedežem Romer King TS. V BC v Ljubljani pravijo, da so danes prodali že 40 teh avtosedežev!! Imeli so samo še 3 barve, po našem nakupu pa sta jim ostali le še 2 barvi. Pohitite, tisti ki mislite v nakup.
lp

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   kje najcenejši ROMER?
1.7.2005 20:55:02   
Baldi
Ja daisy, katerega si pa izbrala :Nils, Trimo ali Eric. V kolekciji 2005 so itak na razpolago samo našteti trije. Razen, če prodajajo še lanske zaloge.
No, da slišmo:zmeden2:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   kje najcenejši ROMER?
1.7.2005 21:05:28   
daisy
Nobenega od naštetih. Imamo Paul. In tudi ta barva je v katalogu 2005!!!
Imeli pa so še: Lucy (tudi ta je v katalogu 05) in modrega z belimi pikicami (ga ni v katalogu-izgleda da je res lanski vzorec) .

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   kje najcenejši ROMER?
2.7.2005 0:33:48   
Baldi
Očitno so to res starejše zaloge, vsaj po imenih sodeč.

Primerjal sem katalog 2005(Baby center) in kolekcijo 2005, ki jo ponuja uradna spletna stran proizvajalca:

:ups:Romer king TS: Liniji trend line in high ne obstajata. Sedeži Nils, Eric in Trimo so še vedno na seznamu, Lucy in Paul pa po novem ne.

:ups:Romer King TS (plus): Vsi sedeži Trend line in high line so enaki. Linija clasic line pa je v celoti zamenjana z novimi in sicer Tina, Luca in Adam (prej Nils, Eric, Lucy, Paul in Trimo).


Torej za zaključek: Sedež, ki si ga nabavila je čisto OK. Po novem pa ne bo več dobavljiv. Če so ti QL materiali iz linije clasic line, potem je bil to res zelo ugoden nakup:bravo:

LP:pujs: in varno vožnjo, seveda:bravo:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   kje najcenejši ROMER?
2.7.2005 16:33:22   
Annny
Mi smo se odločili kar za Duo:)

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   kje najcenejši ROMER?
2.7.2005 16:49:09   
Baldi
A res, Annny. Ja, za katerega pa, če ni skrivnost. Paul in Lucy gresta tudi v tem primeru iz programa, ostalo pa je isto.

A potem je tudi tebe prepričala ISOFIX povezava:bravo:.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   kje najcenejši ROMER?
2.7.2005 16:57:34   
Annny
Všeč mi je, ker se da pritrditi tako ali drugače- z Isofixom ali samo s pasovi.
Najbolj so mi všeč Highline modeli (zlasti Leonie- to je tisti svetlorjavo- črn sedež).

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   kje najcenejši ROMER?
2.7.2005 17:27:22   
Baldi
No, pa smo tam. Na koncu ti je vedno najbolj všeč najdražji model. Jaz se trenutno nagibam k Teresi.
Kaj te je pa pri materialu prepričalo (otip, trpežnost,...)
Kje ga boš nabavila. V sončku je 70.000,00. A si kaj gledala na e-bay. Aja saj res, ti si tista, ki imaš slabo izkušnjo, Kako se je pa razpletlo. Matr sem firbčn. Če ni za javnost, pa odgovori na privat. Ne grizem:kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




ime za fantka
barbarajan

ine za prvorojenca

Rafael (7%)

Svit (16%)

Mark (21%)

Gal (9%)

Marcel (8%)

nobeno od nastetih (40%)


Število vseh glasov: 316

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!