|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Problem - baby el. varuška - katera?
1.7.2005 9:22:09   
pika**
Ker se nikakor ne moreva z atijem odločit, katero el. varuško nabaviti za našega pikca, prosim za vaše mnenje oz. izkušnje. Na kaj je treba bit pozoren pri nakupu ? A tisto o dometu 200-300m res drži? Ste kupile novo ali rabljeno?

Ogledala sem si ponudbo na linku Sončka, zdaj sem pa še bolj zmedena.:ups:

Pika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Problem - baby el. varuška - katera?
1.7.2005 9:46:29   
Petra&Mojca
Mi smo kupili novo el.varuško v Toy'su v Avstriji. Nisva preveč gledala na znamko, kupila pa seveda tudi nisva najcenejše.
Gledela pa sva, da je sprejemnik možno napajati tudi z baterijami. Sicer mi je seveda žal, da nisem dobro pogledala, da za oddajnik nujno potrebujem el.tok. Tako da, ko ni elektrike, imam pač odprta vrata od otroške sobe in ne hodim naokoli.
Tisto o dometu vsaj pri naši varuški drži. Sem večkrat zunaj pred hišo in se čisto fajn sliši. Večkrat pa tud lovimo druge otroke in potem moram it prestavljat kanale.
Sicer se moraš sama odločit, ampak upam, da sem ti vsaj malo pomagala!

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Problem - baby el. varuška - katera?
1.7.2005 9:51:31   
Marogica
Mi imamo kar navadno in že 4 leta super funkcionira. Je celo taka, da lahko vstaviš baterije-prenosna. Važno je, da otroka slišiš.
To o dometu ponavadi drži-vsaj pri nas. Jaz sem jo doibla za darilo. Kupila bi tudi rabljeno, zakaj ne? Če funkcionira? Konec koncev je moja po 4 letih tudi rabljena pa dela še vedno in jo sedaj uporabljamo pri drugem otroku. lp

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Problem - baby el. varuška - katera?
1.7.2005 10:41:41   
Tommy
... kaj pa če bi kupila v Merkurji ročne radijske postaje (1 par = ca 14kSIT) z dometom ca 3 km?

... večjo izbiro pa imajo v Mediamarktu (A) po cenah od 24,99€ - 49,99€ ...

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Problem - baby el. varuška - katera?
1.7.2005 11:44:29   
viv_
Mi imamo Jokavčka:
- nese daleč (po celi hiši in vrtu, pa je stara hiša s ful debelimi zidovi in precej velik vrt)
- oddajnik in sprejemnik imata baterijo
- rezervne dele in servis imajo v Medvodah (tamala je enkrat zlomila anteno).

Jaz sem super zadovoljna.

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Problem - baby el. varuška - katera?
1.7.2005 12:08:18   
Petra&Mojca
Tommy! Kako pa delujejo radijske postaje? Men se zdi, da je treba en gumb pritisnit za oddajanje zvoka!?! A bo potem bebica pritisnila na gumb, ko bo zajokala? :zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Problem - baby el. varuška - katera?
1.7.2005 12:12:33   
Žirafca Helena1
Te radijske postaje imajo tudi funkcijo, da se same sprožijo ob zvoku. Lovijo pa veliko dlje. Midva sva najino kupila v Leclercu za 12.000,00 in sva jo probala in nese skoraj do :love: službe. Tako da lahko kdaj tudi za kaj drugega uporabiš.
:miska:

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Problem - baby el. varuška - katera?
4.7.2005 7:09:10   
Tommy
... pri nakupu paziš samo na to, da ima tudi funkcijo "autostarta" ... so pa posebej označene kot postaje, ki se lahko uporabljajo tudi za zvočni nadzor prostora ... zelo dober model z polnilcem in akumulatorjem stane v Mediamarktu (A) ca 50€ ali 12 kSIT, kar pa v primerjavi z babyfoni, ki jih prodajajo pri nas sploh ni tako veliko ...

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?