|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novemberke malo višje
21.6.2005 20:36:50   
Teni_
Kako ste kaj? Kako kaj kg. Pri meni so šle zdaj vse 3 kg gor, ki sem jih na začetku izgubila, pa dodatnih 0,5 kg. Sem zadovoljna, glede na 1. nosečnost. Drugače pa imam danes nasmešek okoli obraza(še dobro, da imam ušesa). Sem šla popoldan po stopnicah, pa pride ena mamica z dvema otrokoma. Pa pravi starejši(star nekje 6 let): mami, glej, ona pa ima dojenčka tam noter. Mi je bilo to tako všeč, ker se mi prvič do konca ni videlo. Potem pa pridem h kolegici, pa mi reče, da se mi pa zdaj že kar fajn pozna, potem pa še ena soseda reče, da me je pa v tej nosečnosti res razneslo. Jaz pa zaradi tega full srečna, ker sem upala, da se mi bo tokrat kaj poznalo. :)-:)-:)-

Komaj čakam na četrtek, ko imam morfologijo.

no,zdaj sem se pa razpisala. Se opravičujem.

LP,
Mojca:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   novemberke malo višje
21.6.2005 21:07:12   
žužu
čeprav nisem novemberka..
super. lepo, da si srečna. a ne, kako nas znajo razveselit še preden pokukajo na svet:angel:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   novemberke malo višje
21.6.2005 21:17:24   
Teni_
O ja, to pa res. Danes se mi res kar smeje.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   novemberke malo višje
21.6.2005 22:34:00   
cmokec
Sej se ti lahko smeje, uživaj :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   novemberke malo višje
22.6.2005 11:01:13   
Julijana
en poletni pozdravček vsem!

Mojca me prav veseli da si tako srečna in glej da boš šla na dan s podatki iz morfologije-saj veš zakaj ker imava isti PDP:bravo:.
Drugače pa moj trebušček raste iz ure v uro:ups:. Včeraj zvečer sem si oblekla oprijeto bluzo predno sem šla na večerjo in po večerji živa groza:ups:, od prsi dol vsi gumbi našponani da mi je bilo prav nerodno-sem mislila da bodo kar stran popadali, tako da sem sedaj ugotovila da stare oprijete in neelastične cunje gredo na dopust.
Kako pa kaj brcike:duda:?. Moj pajacek je tako živahen da je kaj, sedaj ga čutim že vsak dan in tudi zvečer tako da ne vem kdaj sploh spi:ups:.
LP:nosecka:J

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   novemberke malo višje
22.6.2005 11:33:43   
Teni_
JA, veš, da bom javila.

Moj :duda: tudi brca 100 na uro. Včasih kak dan malo manj,potem pa spet kot, da bi rad kar ven pobegnil. Zdaj se končno čuti tudi navzven.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   novemberke malo višje
22.6.2005 12:01:56   
Andy13
Pozdravček vsem!

Moj trebušček je tudi napet in včeraj sem dobila prvi kompliment, da sem lepa nosečnica. :ups: Mi je bilo prav toplo pri srčku, saj se trebušček, ko imam kaj oprijetega že pozna.
Moje kile so +2 in se mi zdi OK, upam, da bodo šle tako počasi tudi dalje gor.
Naslednji pregled imam naslednjo sredo, ko bom noseča 18 t, torej sem do morfologije še daleč. Predvidevam, da me bodo stehtali, zmerili pritisk in pogledali kako srček bije. Ali še kaj drugega?

Lepo se imejte in pobožajte vaše bušije,
Andy

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   novemberke malo višje
22.6.2005 13:28:56   
dd75
Lep pozdrav tudi od mene, oz. naju:duda: !

No, moj trebuh je pa menda že kar obilen in mi je prav všeč:love:.
Zadnjič sem šla po nakupih in sem se dala v eno bolj oprijeto oblekico:) in se zdela prav luštna sama sebi; no potem sem pa ugotovila da me dosti ljudi mal čudno gleda...:zmeden: Ne vem a jim je tako čudno če ima nosečnica trebuh al kaj, ali pa se jim je morda dopadlo:zmeden:?
No, skratka meni je moj trebuh super, zredila sem se za 5kg, vendar naj ne bi bilo nič narobe saj sem bila vedno zelo suha-pri 177cm 57kg.
Pikica veselo skače po trebuhu-čutim vsak dan in komaj čakam na morfologijo čez 14 dni, potem pa kmalu na :morje:.
Lp,
dd75:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   novemberke malo višje
23.6.2005 0:25:33   
nogometas
JUHU, DANES PA MORFOLOGIJA.... UPAM, DA BO IMEL G DOBER DAN!
P.S. PA ŠE NA VAGO BOM MORALA, JOOOOJ, VČERI SEM MELA PA FUL NAPAD NA HLADILNIK :ups:
NO JA, SAMO DA BO ZDRAV!!! ;)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   novemberke malo višje
23.6.2005 9:41:07   
Teni_
Nogometaš, jaz tudi. Že komaj čakam. Že vidim, da se mi bo čas vlekel do 17. ure. Jaz sem pa zadnje čase nora na sir. Ne vem, kdaj sem ga nazadnje tako jedla. No, pa jagode, teh bi lahko pojedla na tone.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   novemberke malo višje
23.6.2005 18:13:27   
nogometas
Evo, tut drugi UZ je za nami... Zgodil se je čudež. Moj MV se je PODALJŠAL, tako da zdaj meri cele 3cm. :bravo::bravo::bravo: Nobene panike zaenkrat.

:duda: smo vidli vsi, tut :love:, ki je potem takoj kupil prvo stvar za svojega potomca: kanto za plenice zavijat (obseden s čistočo). Spola G ni mogel določiti, oz. je bil raje dvoumen: "med nogicami ni blo nič videt" :zmeden: torej še vedno nisva prepričana in lahk samo čakava na zadnji UZ, verjetno se bom odločila za 3D v MB.

MojcaH in ostale Mariborčanke, prosim za nasvete, naslove in vse v zvezi s 3D UZ v MB!!!!
Zdaj, ko vem, da se :duda: lepo razvija, se bomo pa malce afnali ;). Tudi moj PDP se je premaknil za 1 teden: rodili bomo 13.11.:zmeden: NO, MENI JE ITAK vseeno, kdaj, samo da ne bo PREVEČ PREHITRO :(

Vagam pa kar kilo in pol več kot 30.5. Prava :sloncek: ampak kdo bi se sekiral, če smo pa ZDRAVI: pritisk OK, voda OK in moja zlata :duda: pridno brca... Aja, trebuh imam baje zato že tolk zunaj, ker je posteljica nekje spredaj desno od popka...
Tolk zaenkrat, ta vikend se grem mal švercat na :morje:, za spremembo z bodočim dedkom in babico, ker bo moj "službeno" odsoten...
LP VSEM IN ČIM MILEJŠE VROČINSKE VALOVE VAM ŽELIM!!!
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?