|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet vrtec-vloga za znižano plačilo
7.7.2005 16:15:30   
Anonimen
Jutri 7.7.jo nesem na občino in me nekaj zanima-nujno pomoč prosim:
moja miška gre prvič v vrtec,jaz se prvič bodem s temi papirji.
V vrtec je sprejeta v drugo občino(naša želja zaradi služb) in sedaj:
moj partner ni prijavljen na istem naslovu(čist v tretji občini), pa na naši občini sem jaz prijavljena kot da s taščo in tastom živimo v istem gospodinjstvu.Ker ma tast s.p.me skrbi da ne bi bili problemi zaradi vrtca in ali se štejeta tast pa tašča kot družinska člana???
Drugač živimo v svojem štuku, pa nismo prijavli še 1.gospodinjstva.
Saj vem da kompliciram.
A zna bit na občini problem, da se pripravim?
Aja,vlagateljica za zn.plačilo vrtca sem jaz in ne partner.
Hvala
Tassy
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spet vrtec-vloga za znižano plačilo
7.7.2005 19:35:24   
Gina
Kot družinski člani štejete ti, mož in micena. Vas tri vpiši v obrazec. Tast in tašča nimata tukaj veze. Kje ima on stalno bivališče nima veze, ker uradno štejete za družino. Nikoli ne komplicirajo, če živite v isti hiši s tastom in taščo. Je logično, da štejete vi trije. ne moreš se pa izognit prijavi moževe plače, ker čim prizna očetovstvo, so to šteje zraven in vse do takrat, ko vložiš zahtevek za preživnino.

Je pa tako, da če prijaviš otroka v vrtec v drugo občino, je vrtec dražji, ker občina sofinancira samo svoje občane, sosedovih pa ne. Razen v primeru, da ima eden od staršev v tisti občini stalno prebivališče, potem si pa upravičena tudi do te olajšave.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spet vrtec-vloga za znižano plačilo
20.7.2005 17:06:27   
Iren@
Občina sofinacira tudi v primeru,
če otrok obiskuje vrtec v drugi občini,
vem, ker je pri nas tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spet vrtec-vloga za znižano plačilo
1.8.2005 22:23:20   
Urša
Ja, sofinancira že, samo manj kot če bi imel otroka v lastni občini. Pri nas pride okrog 5000sit razlike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spet vrtec-vloga za znižano plačilo
3.8.2005 8:04:31   
Iren@
Pri nas precej več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?