|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 11:22:34   
inja2
ojla

ali mogoče katera ve, koliko % naj bi se plačevalo vrtca (v kateri razred padeš) če imač bruto mesečni dohodek 50,95%.

lp, inja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 11:30:04   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: inja2

ojla

ali mogoče katera ve, koliko % naj bi se plačevalo vrtca (v kateri razred padeš) če imač bruto mesečni dohodek 50,95%.

lp, inja


Če s temi procenti misliš povedati, da imate toliko bruto mesečnega dohodka na družinskega člana, potem padete v 4. razred in plačujete 40% polne cene. V primeru, da imate še stanovanjsku kredit, se plačilo v nekaterih občinah zmanjša še za 1 razred.

na spodnjem linku pa si lahko pogledaš točno lestvico:

http://www.mss.gov.si/si/delovna_podrocja/predsolska_vzgoja/vpis_in_placilo/


(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 12:04:22   
inja2
sprašujem zato, ker sem učeraj dobila odločbo, pa na njej piše da bomo plačevali 7 plačilni razred, je pa to bruto dohodek na družinskega člana...

me je kr mal vrgl k sem vidla, da je 7 plačilni razred...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 12:35:54   
sazi
Lahko sta 2 stvari:
ali so se zmotili
ali pa imate zraven še toliko premoženja ali česarkoli, akr pač šteje k povišanju razreda za plačilo.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 12:44:41   
inja2
Sazi na odločbi piše, da so pri izračunu upoštevali tudi premoženje družine, in ugotovili, da ne presega vrednostne kategorije, ki bi vplivala na izračun plačila vrtca.

Edino, če se mogoče kej drugače računa, če imaš v vrtcu 2 otroka....

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 12:50:26   
sazi
Potem mi pa ni jasno, ker če imaš dva otroka, plačaš še 1 razred manj.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odločba o plačilu vrtca...
15.1.2010 13:05:37   
inja2
sej to tud meni nijsano, bom mogla it na občino u ponedeljek, ker mi na mail ne odgovarjajo....

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?