|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček za dvojčka
28.1.2010 15:38:27   
atina1
Pozdravljene!

Noseča sem 14 tednov z dvojčki, bila sem na nuhalni, ki je bila vredu vse se je lepo videlo, samo za spol mi je rekla da ne upa reč, samo misli da bojo punčki.

Zdaj me pa zanima glede tega vozička, lahko ga še dobim novega po še bolj nizki ceni kot je tukaj, istega. CHIPOLINO VOZIČEK TWINY - MODER.
Kaj menite, po moje še je malo prehitro, samo po drugi strani bi ga ful vzela ker je ful poceni.


http://www.baby-shop.si/

http://www.baby-shop.si/inc/image/type;item;size;300;name;$$A_D3BC7C95_twiny_blue_footcover.jpg

Zdaj ne vem, če bo delala povezava, mi najbolj ne gre to.user posted image

LP


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček za dvojčka
28.1.2010 15:43:08   
Kliki
Jast imam brate dvojčke sicer stare že 20let ampak, jast bi na tvojem mestu kopila tale voziček. Se mi uni kaa sta en za drugim zdijo ful ne funkcjonalni.

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček za dvojčka
28.1.2010 15:51:23   
atina1
Ja, saj men se tud ne dopadejo tile zaporedni.
Tega pa lahko dobim za 100 eu novega z garancijo eno leto. Mi pa vse kolegice pravjo da je še prehitro,  ker sem noseča 14 tednov, ta pa tud mislim da je za oba spola a ne?
Tukaj na spletni strani ga majo za 170eu pod akcijo, jaz pa mam zaj še dva tedna cajt da se odločim, je pa voziček prav iz trgovine.
Saj  res da sem komaj 14 tednov noseča, samo se mi zdi da če bi non stop študirala, da bo nekaj narobe, bi že tak lahko blo, a ne?

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček za dvojčka
28.1.2010 15:54:33   
Kliki
Ja to je res ne smeš študirat da gre kaj lahko narobe.

Moja mami je donosila(rodila samo 8dni pred rokom) ni imela nobenih problemov, pa tudi razmišlala ni o njih.

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček za dvojčka
28.1.2010 16:06:54   
ljupka
Jaz ti tudi svetujem,da ga kupi!
Jas sem tudi dvojna nosečka v 28t napredujemo kljub vsem težavam ki me pestijo!
Take pripombe so se mi vedno zdele zlobne in so me prizadele,temu ,da bo šlo kaj narobe ne dam možnosti,da me ražira.Misli pozitivno pa bo vse v redu,in se čim bolj merkaj!Ja pocrklaj se in si kupi ta voziček,ker je res poceni,ker sicer so hudo dragi!
Meni ga je podarila prijateljica ,ki ima tudi dvojčici,potem ga pa podarjam jaz naprej!
Želim ti lepo in lahko nosečnost in še lažji porod z zdravima sončkoma!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček za dvojčka
28.1.2010 16:17:30   
atina1
Ja,  hvala!
Sem na temi dvojčki zasledila, da imaš težave s sladkorjem, vidiš pa gre vse kot po maslu. Ja tud jaz ti želim čim lepšo nosečnost, pa zdrava pikeca.

Nekaj bi še te prosla, če bi pogledala kolesa na vozičku, nekam mala so, kaj bo to šlo na pesku ali makedamu?
Ja ima pa zraven te vrečke za noge, dve torbi pa pokrivalo za dež, tak da jaz tud mislim da se splača, pa če gamam pol leta.
Drugače sma tak misla rabljenega kupit ta za enih 200eu, ker je drugače prevelik zalogaj.

Kaj si že mogoče slišala za to firmo CHIPOLINO in kaki so ti vozički če mogoče veš?


(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček za dvojčka
28.1.2010 16:38:09   
Anonimen
Samo toliko v razmislek ... ce si noseca komaj 14 tednov in bs ze sedaj kupila vozicek z enoletno garancijo, ta garancija ne bo zacela tect ko boste vozicek prvic uporabili, ampak ze ko ga boste kupili ... 

(odgovor članu atina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček za dvojčka
28.1.2010 16:41:28   
anckabancka
Jaz bi tak voziček kupila kvečjemu kot drugi voziček, tisti, ki ga hitro stlačiš v avto, ker je lahek in zasede malo prostora (npr. za v trgovno). Ne vem sicer kakšna je drugače kvaliteta, vendar me motijo mala kolesa. Ker recimo že v živalskem vrtu z njim ne bi nikamor prišla.
Samo moje mnenje.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček za dvojčka
28.1.2010 19:55:48   
ljupka
Ja kolesa so res problem,po makadamu nikamor ne boš prišla!
Za firme ne vem,ker temu ne posvečam pozornost,kot pri vsaki stvari pol cene je priznana znamka,pol pa kvaliteta!
Jaz sem dobila voziček,ki ga je kolegica že rabljenega kupila,ima pa velika kolesa ,tako,da bo super!
Imaš pa na bolhi ,kr precej vozičkov ,mogoče dobiš z velikimi kolesi !
Upam ,da sem kaj pomagala!

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček za dvojčka
28.1.2010 20:20:04   
soni
Po ogledu vozička se tudi meni zdijo kolesa premajhna, saj pri mojih dvojčkih mi je bilo pomembno, da  ju z lahkoto vozim še tudi sedaj pri dveh letih. Jaz imam TFK, in manjšo dvojno marelo Cosatto.
.............Seveda se sedaj peljemo, le če je nujno.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček za dvojčka
28.1.2010 21:21:45   
Isabellabina
http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-implast-spider-rdec-i378.shtml


Če bi jaz nosila dvojčke bi si vzela tega.Sicer res ni poceni,a ima večja kolesa in košari dobiš že zraven

< Sporočilo je popravil big mamma -- 28.1.2010 21:24:50 >

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček za dvojčka
29.1.2010 6:58:40   
romy
Jaz v 14.tednu definitivno ne bi še kupila vozička.

In glede kolesov imajo punce popolnoma prav, nikamor ne boš prišla pa še "dvojno težo" boš morala rinit, rajši si vzemi voziček z večjimi in boljšimo kolesi.



(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
29.1.2010 8:02:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček za dvojčka
29.1.2010 10:05:15   
atina1
Pozdravljene

Z mojim dragim sva se odločla, da bova ta voziek vzela, ker je ful poceni, uporabljala pa ga bova ko drugega. Za onega pa še tak mam čas, zaj si bom vse po malo ogledovala user posted image .
Ne mislim pa kupit nekiga ful dragega, do 200 eu več ne , drugače bomo bankrot, ker potem se mi pa lahk zgodi da se nebota rada vozla, tak kot od moje sorodnice punčke, 6 mescov ju je vozla, ko pa sta začeli plazit, pa sta samo jokale v vozičku. imela je pa EASY Walker, dala je pa zanj 600 eu brez košar, prodala pa ga je za ful smešno ceno.

Tak da bom kr kupila tega, saj po pesku pa menda bo ja šel, drugače bomo pa par sto metrov nardili več po asfaltu user posted image , pa še malo bojo šle kile dol.

Pa hvala vam za nasvete.

LP

Anita



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček za dvojčka
29.1.2010 10:13:45   
blanč
Tale voziček je idealen kot drugi voziček, ko otročka že samostojno sedita in gledata naprej.
Za novorojenčka je fajn, da gledata proti tebi in, da imata košari, da lepo ležita. Malo si poglej hartana ali tetunjo, hauck jih kar ugodno kupiš rabljene, eden najboljših pa je duo walker.



_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?