|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj mi je storiti
6.1.2010 17:59:02   
jasnika
No, saj v bistvu odgovor poznam, ČIMPREJ V SLUŽBO, ampak to se šele ureja,..

Zadeva je takšna:smo 4-članska družina, jaz brez zaposlitve, ne dobivam iz borze, ne iz csd, saj ima mož plače 660e in seveda presegamo cenzus,...pa dobim odločbo za vrtec in smo v 1 plačilnem razredu, ke rnisem prejemnik socialne pomoči, ne moremo bit oproščeni plačila vrtce, dodatno zavarovanje ne morem dat v mirovanje ker nisem prejemnik socialne, najemnine nam ne subvencionirajo, ke rnisem prejemnik socialne,...kredita kot sem že enkrat pisala ne morema dat v mirovanje, VSI vesjo da ne moremo preživet s tem denarjem, ampak SI pravijo da ni logočno ampak so pač takšni zakoni, torej kaj mi je storiti, recimo, da vsaj vtrca ne bi rabila plačevati, saj v vrtcu pa mora bit ker hodim na razgovore za službo in trenutno čakam na le to,...

Mislim VSI mi rečejo da vejo da ne gre s tem plačati niti položnic kaj šele kaj druga, ampak pomoči pa nobene, no izredno socialno sem si izborila, vendar je že šlo za položnice.

Tukaj pišem ker mogoče dobim kakšen pameten namig oz še iodejo na koga se lahko obrnem, dokler ne bom imela urejeno z službo.

Ena od mjožnosti je da mož pusti službo in sva lepo oba doma, pa dobivamo socialno skoraj toliko kot zasluži, pa otroške najvišje pa dod zavarovanja si ne rabima te plačevat, pa šola pa vrtec pa najemnina zastojn????????????????
Žalostno, da smo prisiljeni razmišljat v to smer, ampak kaj mi preopstane drugega???????'user posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:02:35   
Kliki
To ni rešitev da še mož posti službo ker mu prvih 6mesecov ne pripada nič.
Ja rešitev je da ti najdeš eno delo.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:03:17   
Anonimen
malo kruto, ampak....
jutri vstani in hodi....od lokala do lokala, od pumpe do pumpe, po cistilnih servisih, po trgovinah in fehtaj siht!
to mene caka julijauser posted image user posted image

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:04:54   
blaža
si najdeš delo na črno. Nam tudi ne pripada nobena pomoč in sem kao brezposelna. Službo tudi jaz iščem in čakam, do takrat se pa znajdem. ni za čakat, da ti bo kdo pomagal. Piši prošnje in hodi na čim več razgovorov oz pogovorov,...

Kakšno šolo pa maš, če smem vprašat?

da bi mož pustil službo se mi zdi maksimalno bedasta ideja, raje napnite vse moči in tebi še eno najdite.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:06:09   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

malo kruto, ampak....
jutri vstani in hodi....od lokala do lokala, od pumpe do pumpe, po cistilnih servisih, po trgovinah in fehtaj siht!
to mene caka julijauser posted image user posted image



Ni kruto, tako pač je, in sem tudi sama tako delala, ni druge. No jaz po trgovinah, ampak bi vzela takrat tudi kako delo v baru, karkoli, le da bi šli lahko skozi.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:06:20   
jasnika
ja čakam na eno službo, ki bi naj bila v ZELOOO kratkem, tak da,..., saj ne bo mož pustil službe, samo je pa res da je to NAŽALOT najbolj ugodno finančna rešitev, eh pa saj bo nekak,...

nevem ali lahko da grem v vrtec in mi oni kaj pomagajo da ne bi rabila plačevati niti 1 plač razreda, vsaj za kak mesec ali dva?

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:08:11   
jasnika
šola,....tekstilna, saj pravim da služba bo ne, samo še kai mesec oz dva ne, tu mi gre navzkriž in to zelooooooooooo, saj se trudimo vsi, bo že nakak, malo je lažje kdaj kaj napisat pa kaj pametnega še zvš zraven, tak da,..

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:08:14   
Anonimen
ce ste v takem k......, dajta vlogo za 1x no socialno pomoc. res, da se caka nanjo vsaj 1 mesec,ma vseeno pomaga.

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:10:02   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

ja čakam na eno službo, ki bi naj bila v ZELOOO kratkem, tak da,..., saj ne bo mož pustil službe, samo je pa res da je to NAŽALOT najbolj ugodno finančna rešitev, eh pa saj bo nekak,...

nevem ali lahko da grem v vrtec in mi oni kaj pomagajo da ne bi rabila plačevati niti 1 plač razreda, vsaj za kak mesec ali dva?


ti čakaš službo, in če on da odpoved, pa ti službo dobiš, ste spet v pip.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:10:43   
jasnika
dala vlogo jo dobila decebmra in plačala položnice in je ni več, saj vem da sem sama odgovorna za svojo družino in da ni kaj od kje za pričakovat, ampak tukaj vas je več pa vseeno morda katera še kaj ve kaj jaz ne vem, saj bo,...enkrat,...

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:12:33   
jasnika
ja saj ne da bo pustil službo, valda smo pol na istem, ampak želim povedati koliko na boljšem si,sem, smo, če sta oba brez službe kot pa en sam, ŽALOSTNO, samo to lahko rečem

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:13:23   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ce ste v takem k......, dajta vlogo za 1x no socialno pomoc. res, da se caka nanjo vsaj 1 mesec,ma vseeno pomaga.


Ja raje za to pomoč vprašaj. kaj pa starši? a vam lahko kdo pomaga?

Kaj pa če daš kak oglas, da čistiš na domu, al pa kake letake obesiš? To pol nisi tako zelo vezan, ko dobiš kej boljšega pač poveš, da ne moreš več hodit in je. Mogoče v kakih nakupovalnih centrih al pa če poznaš koga ko tako dela, pa ti lahko koga zrihta? al pa za varstvo kakega otroka, pa pol še tvojega pustiš kak mesec doma.

Ne vem samo razmišljam. vsekakor je treba v akcijo, samo se ne bo nič našlo, denar ne bo padel z neba.

Zdej spet odvisno če vam je tako zelo zagustlo, al ne. ker poznam družine ko jamrajo, pa mož še kej pofuša popoldne in nimajo kredita za stanovanje pa enega otroka v vrtcu zastonj, pa še vedno jamrajo.

No ne mislim, da si med njimi, samo tako povem.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:14:54   
Anonimen
daj se 1x....decembra smo bili 2009, zdaj smo 2010.

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:16:21   
jasnika
ja saj zaradi takoih ko ti pišeš pa pol vsi ostali najebejo ko bi res rabili pomoč, pa ne govirim o stalni pomoči, ampak le res trenutni tako kot bi naj bilo no, saj iščem, iščem , in verjamem da bo tudi za ta dva meseca se ki kaj našlo

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:17:48   
jasnika
ke na socialnem mi je rekla da lahko dam čez 6 mesecev vlogo novo not, ampak mi bi sedaj rabili pomoč, čez 6 mesecev pa verjamem da bom imela službo že

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:21:21   
Anonimen
jz imam samo to za povedat, lokali iščejo skojz, pa pejt po lokalih in sprašuj če imajo kakšno prosto delo, ker če ni hudič boš dobila v lokalihuser posted image

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:22:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

ja saj zaradi takoih ko ti pišeš pa pol vsi ostali najebejo ko bi res rabili pomoč, pa ne govirim o stalni pomoči, ampak le res trenutni tako kot bi naj bilo no, saj iščem, iščem , in verjamem da bo tudi za ta dva meseca se ki kaj našlo

to name leti?
sem imela junija ko smo bili v p.... sem imela ze vse papirje pripravljene in vlogo spisano.samo se za na posto nest. pa sem dobila prej kot sem pricakovala paket za novorojencka (€). in sem vse skupaj zabrisala v smeti.
tolko....

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 18:50:43   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: jasnika

nevem ali lahko da grem v vrtec in mi oni kaj pomagajo da ne bi rabila plačevati niti 1 plač razreda, vsaj za kak mesec ali dva?


V vrtcu se komot zmeniš, d a plačaš z zamudo. Oni imajo rajši, da jim to poveš, kot pa da itak ne dobijo plačano. Ven otroka ne morejo vreči, ker imaš pogodbo z njimi, torej morajo iztožit s tožbo.
Skratka, ne nagovarjam te k neplačilu, ampak k temu, d a greš v računovodstvo vrtca ali do ravnatelja in se zmeniš za odlog.
Drugače te pa razumem, tole mora biti res kriza. Upam da čim prej dobiš službo.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 20:23:49   
mamica2009
Loči se in bodi samohranilka in te bo vse pripadalo če si brezposelna. Kruto toda resnično.To se dogaja.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 20:25:40   
Anonimen
mamica, bežžžiiiiiiiiiiiii!!!!!user posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj mi je storiti
6.1.2010 20:42:55   
jasnika
ne ni tisto letelo na tebe, samo pravim da ponavadi ko je res potrebna pomoč, je ne dobiš, poznam pa jih nekja ko celo življenje lenarijo pa dobijo več pomoči, ko mi ko nam včasih zagusti, samo to, nič drugega


Ločila pa se še ne bom, vsaj sedaj še ne, mogoče po 50 letih ko se naveličam moža al pa on meneuser posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj mi je storiti
8.1.2010 21:49:49   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Loči se in bodi samohranilka in te bo vse pripadalo če si brezposelna. Kruto toda resnično.To se dogaja.

Nasvet za bruhat user posted image

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?