|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kosilo namesto dojenja!
28.6.2005 18:53:59   
sarči
Rada bi dojila le še zjutraj in zvečer,pa prosim ne me kregat,ampak nam ne rata!
Sara joče kot zmešana dokler ji ne dam jošk!
Kaj naredit???
Kakšna kosilca jim vi delate da jedo?
Jest ji naredim krompirčka pa špinačko,al pa korenček..bučke..dodam malo riževe kašice od milupe,pa ji vse meče ven za bruhat!
Kako naj se lotim te zadeve???

Hvala vam za pomoč!:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kosilo namesto dojenja!
28.6.2005 19:13:21   
Aljakop
Ojla,

zakaj pa je ne bi dojila dokler gre?? a ne gre več? meni se zdi fajn da mamica doji čim dlje:), ok,pretiravat sicer spet ne gre..
Jaz sem dejansko dojila samo 2m:(, pol sem začela dodajat ker mleka ni bilo dovolj, po 4 m sem čisto nehala dojit, ampak iz zdravstvenih razlogov, nisem sama tega želela ( mleka mi je zmanjkalo):(
sem dokaj hitro začela z gosto hrano, najprej sem jo miksala,je pa res da je jedla vse kar sem ji dala..

naj še nekaj časa cuclja tvojo dojko,vmes ji naredi kakšen 'miksan' obrok, počasi,postopoma zamenjuj..Ni vrag da ne bo enkrat prešaltala,a?:)

pa Lp iz Pirana
Alja

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kosilo namesto dojenja!
28.6.2005 20:08:46   
HuAnita
Saj je še Sara mala, prinčipesa se še pri skoraj 9m po kosilu podoji, pa poje ogromno zelenjave - za njene razmere:(! (To je zadnje dni edino, kar ji gre v tek)
Tudi pri nas ni šlo gladko, tole z dojenjem pred ali po gostem obroku, ko smo že imeli uvedeno malico in popoldansko malico, se je potem kar naenkrat spet začea dojiti... Saj bo.
Mene so punce tolažile, pa je bilo...

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kosilo namesto dojenja!
28.6.2005 20:11:04   
Divja vijolica
Kot vidim tvoja babyka še 6mesecev ni stara, mislim da ona sama že ve kaj hoče, če hoče joško ji jo daj. Zakaj pa ne? Moj je star 7 mesecev in pol, pa mu jo dam kadar hoče, čeprav ima 3 obroke.
Jaz je ne bi prikrajšala, če pa jo nočeš več dojiti, ji pa daj prilagojeno mleko.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?