|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako pogruntat v kaki legi je otroček..
24.1.2010 22:18:30   
naja78
sama sem pacientka G v leonišču, v LJ zraven porodnišnice.torej ti pripadata 2 UZ na nosečnost.kaj ni žalostno.user posted image .nazadnje je bil v 22 tednu-MF,v položaju z ritko dol.sedaj pa pojma nimam.razmišljam o še enem samoplač. UZ in bom k kratkem šla,saj me noben več ne pripada.

ampak zanima pa me,kako prepoznati kje ima glavico.če se sploh da.me malo firbec daje.user posted image
največkrat ga čutim od popka navzdol,na L in D boku,včasih pri mehurju.drugače ne čutim brc pod rebri,kot sem jih v prvi nosečnosti.

ima katera nasvet.??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako pogruntat v kaki legi je otroček..
24.1.2010 22:23:50   
Petka09
Jaz sm recimo vedla (sicer tudi s pomočjo vsakokratnih UZ-jev) da je z glavico navzdol in to tako, da sem čutla njeno rito, da mi jo rine pod rebra. Aja, samo to potem v višji nosečnosti, ko so se že prav bunke izbočile na trebuhu. sem točno vedla, da rit rine pod moja rebra, ker je bil tak top občutek. Brce sem pa čutila spodaj, da me je včasih mehur zabolel.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako pogruntat v kaki legi je otroček..
25.1.2010 10:09:32   
marantz
Naja78, jst ti toplo priporočam da greš na samoplačniški UZ v zadnjem mesecu nosečnosti.
Da te ne bo presenetil CR, tako kot je mene.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako pogruntat v kaki legi je otroček..
25.1.2010 13:46:15   
slovenka
U, madonca kaka beda. Moja prva pupa je bila do 35. tedna sede notri, pa me je zato G vsakih pogledala na UZ-ju, da je preverila lego. Sva že čist obupale, potem pa je na pregledu v 37. tednu imela glavo dol. Ma kaj se grejo, no? A ne bi ti na naslednjem pregledu vprašala, če ti lahko lego preverijo? Moj drugi dojenček sedaj tudi še sedi, pa sem tudi že imela MF. Bomo videli, kako dolgo še... upam, da se čimprej obrne...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako pogruntat v kaki legi je otroček..
25.1.2010 23:29:30   
JanaB
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Jaz sm recimo vedla (sicer tudi s pomočjo vsakokratnih UZ-jev) da je z glavico navzdol in to tako, da sem čutla njeno rito, da mi jo rine pod rebra. Aja, samo to potem v višji nosečnosti, ko so se že prav bunke izbočile na trebuhu. sem točno vedla, da rit rine pod moja rebra, ker je bil tak top občutek. Brce sem pa čutila spodaj, da me je včasih mehur zabolel.


Jaz imam sedaj čisto podobne občutke kot si ti opisala in G mi je v 35. tednu potrdila, da se je otroček obrnil z glavico dol. Pred tem, ko je bil otroček v medenični vstavi sem premikanje občutila nekako drugače. No upam, da bo sedaj do finala počakala obrnjena na glavo user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.1.2010 9:41:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu JanaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako pogruntat v kaki legi je otroček..
26.1.2010 11:34:22   
naja78
ojla.evo sem od G.naše za f....LJ.user posted image
kakšen UZ.ni treba.(odgovor G)user posted image
majaaaaaaaaaaaaa,šla bom in si plačala-pomoje kr pri pušenjaku v dravlah.prav nemočna sem.nazadnje sem ga vidla v 22 tednu.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?