|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spol na morfologiji
6.9.2010 14:59:23   
Anonimen
Pozdravljene,
mene pa zanima,če ste tiste user posted image ,ki so vam na morfologiji napovedali spol user posted image ,kupile oblekice in pajacke kaj za punčko ali ste raje počakale do rojstva in kupovale bolj nevtralne barve?
Mene tako mika da bi kupila kaj za punčko,pa si še ne upam,da ne bi slučajno zrastel lulčekuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spol na morfologiji
6.9.2010 15:11:14   
RAKICA2007
nama so že na NS povedali spol user posted image ...
na morfologiji ga je G samo potrdila user posted image ...

je pa res, da smo vse kupovali (pa smo vedeli da je user posted image ), no večinoma v nevtralni barvi...
da sedaj v drugo ne bo tak velik finančni zalogaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spol na morfologiji
6.9.2010 15:13:28   
Petraa
Na nuhalni sme že izvedela in smo začeli kupovat

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spol na morfologiji
6.9.2010 16:35:14   
eva1
Na morfologiji so mi povedali, okoli 28 tedna sem šla na 3d in ko so še tam povedali sem začela kupovat kupovala sem pa v vseh barvah...za hčerko kar veliko v vijolični, roza barvi....

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spol na morfologiji
6.9.2010 16:43:10   
lananai
Nama so tudi na morfologiji napovedali spol. Ne marava roza barve, tako da je bilo itak večinoma nevtralno. Sva pa verjela G in kupila tudi kako bolj punčkasto stvar.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spol na morfologiji
6.9.2010 17:32:46   
m_o_i
eh, meni so 9 mesecev govorili(NS, vsi UZji pri G, 3D), da bo fantek, en dan pred (sprozenim) porodom mi je pa v porodnisnici naredu UZ ker je bil sum na zahiranost ploda in strokovno ugotovil, da imamo puncko user posted image user posted image

no ja, sva se takrat strinjala, da so bolj pomembne druge stvari kot spol, ker je bil res zahiran...ko sem mu pa povedala, da ze 9 mesecev "cakamo" fantka, mu je blo pa nerodno in je reku, da znajo fantki tak sedet, da so jajcka videt kot cespljica user posted image

tak da... pri nas je bil fantek(pa itak ga je tak lepo kazal celo nosecnost), je pa res, da je najbolj ziher tista-ko se dete rodiuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spol na morfologiji
6.9.2010 18:05:22   
*miska.mcc*
v 17. tednu mi je g rekla, da bo menda puncka. na morfologiji je potrdila svoj sum. in takrat sem sla direkt v BC po roza kompletek. za iz P domov pripeljat naso ""mendapuncko".   bolj za mojo duso kot za njo.

no, in spostovana Ga. ginekologinja se ni zmotila.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spol na morfologiji
6.9.2010 19:22:37   
ema tiara
ravnokar na bolhi gospa prodaja 100 kosov oblačil za punčko ker so ji napovedali user posted image dobili pa souser posted image ,tak da po pametiuser posted image


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spol na morfologiji
6.9.2010 20:24:40   
Nocturama
Sicer pa ne vem, zakaj ne bi mogel fantek nositi roza oblačilca - vsaj za doma, če vas je že strah, da bodo na ulici govorili "kok mate lepo punčko". user posted image
A ko bo punčka odraščala, ji ne boste pustile, da se igra z avtki in roboti, ker je to kao samo "za fante"? user posted image

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spol na morfologiji
6.9.2010 20:35:27   
krokar
Na morfologiji so napovedali deklico in imeli so prav. Pa si nisem upala kupovat preveč punčkastih stvari. Zdaj v drugo mi je ta isti G napovedal fantka in sem kar korajžno začela kupovat fantovske oblekice, takoj po morfologiji. Oktobra pa bomo 100%user posted image user posted image

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spol na morfologiji
6.9.2010 21:00:50   
ema tiara



IZVIRNO SPOROČILO: Nocturama

Sicer pa ne vem, zakaj ne bi mogel fantek nositi roza oblačilca - vsaj za doma, če vas je že strah, da bodo na ulici govorili "kok mate lepo punčko". user posted image
A ko bo punčka odraščala, ji ne boste pustile, da se igra z avtki in roboti, ker je to kao samo "za fante"? user posted image
 imam fanta 4 leta ki se ja igral z barbikami,pa bratzkami...pa vseeno za ven ne bi fantka dojenčka oblekla v roza pajacek s srčki in rožicami in hello kittiy...pač vsak po svojem okusu...


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spol na morfologiji
6.9.2010 22:16:37   
isobel
Nam so napovedali fantka in se je res rodil fantek. Oblačila sem ga pa tudi v roza, lila in kakšno oblačilce z narisanim motivom za punčke. Razlog? Veliko oblačil sem si sposodila od sestre, ki je imela pred menoj punčko, in pa pogosto se je zgodilo, da preprosto niso imeli številke v fantovskih barvah.
Drugi pa lahko zamenjujejo spol dojenčka ne glede na to, kaj ima oblečeno. Naš triletnik je še danes za nekatere punčka, ker ima kodrčke po glavi. user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spol na morfologiji
7.9.2010 7:06:28   
lananai
Za našo bi bilo tudi bolj preprosto, če bi mi enostavno rekli: "Ja, fantek je," če bi kdo vprašal. user posted image

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spol na morfologiji
7.9.2010 7:42:49   
Bonnie_RR
Na nuhalni omenjeno, na morfologiji potrjeno, ob rojstvu pa dokončno. Ja, dobili smo punčko, pri prvem pa nisva spraševala.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spol na morfologiji
7.9.2010 9:28:19   
mayci
Na nuhalni niso rekli nič, na morfologiji je bilo videti punčko, pa sva bila vseeno previdna pri nakupu oblačilc in nisva kupila vsega čisto punčkastega (čeprav je nevtralne stvari kar težko najti..), dobili smo punčko in zdaj vemo, kaj kupovati.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spol na morfologiji
7.9.2010 10:55:18   
Arwenko
Meni so prejšnji teden na morfologiji napovedali punčko, ampak ne bomo kupovali punčkastega, vse bolj nevtralno. Če bo res punčka bo še dovolj časa za vse roza faze. user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spol na morfologiji
7.9.2010 11:22:11   
janjja
LAžje je punčko oblečti v modra oblačila, kot fantka v roza punčkasta. Jaz vem da ga nebi. Niti za doma, ne rečem rdeče, oranžno, pa če ni gor glih barbika narisana, samo neke hello kitty pa barbi pa ne vem kaj še vse pa ga nebi oblekla., res pa da vsak po svoje.user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spol na morfologiji
7.9.2010 12:20:00   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Meni so prejšnji teden na morfologiji napovedali punčko, ampak ne bomo kupovali punčkastega, vse bolj nevtralno. Če bo res punčka bo še dovolj časa za vse roza faze. user posted image


Verjemi, da bodo za roza fazo (na žalost) poskrbeli obiski. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spol na morfologiji
7.9.2010 13:58:49   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Meni so prejšnji teden na morfologiji napovedali punčko, ampak ne bomo kupovali punčkastega, vse bolj nevtralno. Če bo res punčka bo še dovolj časa za vse roza faze. user posted image


Verjemi, da bodo za roza fazo (na žalost) poskrbeli obiski. user posted image



Se strinjam. Naša ima zdaj leto in pol in kupujem le druge barve, ker sem se tiste roza že naveličala. Vse, kar je dobila, je bilo roza.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?