|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bugaboo cameleon
18.11.2009 22:21:45   
cimi
pozdravljeni

za drugega user posted image bi rada imela omenjen voziček, vendar je cena zame skorj nedosegljivauser posted image
mi lahko prosim svetujete kje/ preko katerega posrednika kupit najceneje omenjen voziček?? a je možno kupit samo športni del?

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bugaboo cameleon
19.11.2009 9:05:47   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: cimi

pozdravljeni

za drugega user posted image bi rada imela omenjen voziček, vendar je cena zame skorj nedosegljivauser posted image
mi lahko prosim svetujete kje/ preko katerega posrednika kupit najceneje omenjen voziček?? a je možno kupit samo športni del?

hvala


Zakaj pa potem ne kupiš kakega rabljenegauser posted image

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bugaboo cameleon
19.11.2009 9:07:57   
DanijelaNeli
Greš v Italijo,Monfalcone-Udine in dobiš po ugodni ceni,tudi do 200 evrov ceneje.

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bugaboo cameleon
22.1.2010 11:30:16   
claudie
DanijelaNeli je to res, v kateri trgovini pa?

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bugaboo cameleon
22.1.2010 11:57:05   
romy
In koliko stane nov?
Imaš kakšno slikco za prilimat?

(odgovor članu claudie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bugaboo cameleon
5.2.2010 18:57:59   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

Greš v Italijo,Monfalcone-Udine in dobiš po ugodni ceni,tudi do 200 evrov ceneje.

Pa ne Bogaboo-ja. Preden sva ga kupila sva prečesala takorekoč cel svet, pa so cene povsod enake. Razen za modele iz prejšnjih sezon. Ti pa so znižani ampak če prišteješ še stroške transporta si na istem kot če pri nas kupiš novega.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bugaboo cameleon
5.2.2010 19:07:47   
DanijelaNeli
Nevem točno koliko pride ta voziček dol.Sem pa 100%,da je cenjši kot pri nas. V Sloveniji je 900 evrov.
Dol pa imaš oromno trgovin.
Meni se splača it dol kupit,ker imam dobre pol ure do gor.Kot,da grem v Ljubljano.
In tudi bom šla po voziček v Monfalcone.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bugaboo cameleon
5.2.2010 21:01:47   
Anonimen
Pa kupi Baby Ace-a ( http://soncek.si/si/baby-ace-red-na-zalogi-i16293.shtml ), ki je tretino cenejši pa skoraj čisto isto zgleda in ima iste funkcije.

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bugaboo cameleon
6.2.2010 8:27:50   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Pa kupi Baby Ace-a ( http://soncek.si/si/baby-ace-red-na-zalogi-i16293.shtml ), ki je tretino cenejši pa skoraj čisto isto zgleda in ima iste funkcije.


Tega raje kupi v Pikapolonici... je do konca meseca samo 299 €.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bugaboo cameleon
11.2.2010 9:11:21   
claudie
Daniela..če dobiš res Bugabooja kaj ceneje v Italiji, pa le sporoči. Jaz sem tudi nekaj gledala po netu, pa so cene tam tam.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?