|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plačilni razred v vrtcu
15.2.2010 20:27:45   
fionca
me zanima če je katera v 6. plačilnem razredu pri plačilu vrtca- 2. starostno obdobje, me je namreč danes skoraj kap, ko sem dobila domov odločbo in ugotovila, da sem padla še en razred višje, prej sem bila v 5. plačilnem razredu. Sva samo dva, ker sem samohranilka, pa še preživnine od očeta ne dobivam, ki pa se zraven šteje in tudi to je pripspevalo k uvrstitvi v višji plačilni razred. In koliko plačujete tiste, ki ste v tem razredu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plačilni razred v vrtcu
15.2.2010 20:35:25   
NEVA-1
V domžalski občini sem plačevala okoli 200 EUR, a to ne moreš dokazat da dejansko denarja od preživnine nimaš...to je res poden

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plačilni razred v vrtcu
15.2.2010 20:51:08   
K_a_t_i
Mi smo v sedmem (jasli so 270€) - samo smo normalna družina z normalnimi dohodki. Tko da - najbrž ti nisem pomagala user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plačilni razred v vrtcu
16.2.2010 0:05:27   
alexjera
Plačilni razredi so en mali kaos, mi še vedno nismo dobili odločbe, po stari pa za 5. razred jasli plačujemo 225, prinesti moramo pa še plenice in robčke.
Po novem naj bi plačevali, sem zračunala, cca. 270, kar je 6. razred, kljub enemu članu več.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plačilni razred v vrtcu
16.2.2010 7:49:54   
itata
jaz ti svetujem, da se obrneš na Jamstveni sklad in prek njih zahtevaš preživnino, ker to da jo prijaviš in ti jo upoštevajo pri izračunu za vrtec, dejansko je pa ne prejemaš je nesprejemljivo in TI moraš poskrbeti, da se zadeva uredi. Z odločbo je na očeta padla dolžnost plačevanja preživnine - ti pa imaš pravico v imenu otroka to izterjat, tako da kar veselo na delo. Poleg tega pa bivšega opozori, da je neplačevanje preživnine kaznivo dejanje in boš zadevo z veseljem predala državnemu tožilcu!

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu alexjera)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?