|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kontrola bolniške s strani ZZZS na Primorskem
25.2.2010 17:48:34   
Anonimen
Zanima ne ali je katera imela kontrolo s strani zzzs. Sem v 20. tednu nosečnosti in na bolniški sem
že dva meseca. Zdaj se kar dobro počutim, vendar je moja služba zelo stresna in dosti vožnje da si ne
želim spet na delo. Komisija mi je napisala počitek na domu, zato me je kar strah da me nebi bilo doma
ko me obišče detektiv.
Brala sem članek v žurnalu, da kar pogosto nadzorujejo nosečnice. Zanima me kdaj lahko pride, ali samo
v dopol. urah ali tudi čez vikend in kaj če te prvič ne najde doma.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kontrola bolniške s strani ZZZS na Primor...
25.2.2010 21:35:52   
somic
jaz sem bila skoraj celo nosečnost še na obali in na bolniški od 7 tedna nosečnosti dalje. nikoli nobenega preverjanja, kljub temu, da so mi bolniško zavrnili 3x. takrat sem sklepala, da me bodo kdaj prišli preverjat, pa me niso. kakšno je stanje sedaj ne vem, pri meni se je to dogajalo od maja meseca pa do decembra lani.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kontrola bolniške s strani ZZZS na Primor...
25.2.2010 22:45:40   
glen
Sem z obale in imam 5,5 letnico in 1 letnika.
Za oba sem bila celo nosečnost na bolniški (rizična nosečnost) in niti enkrat nisem imela kontrole,in niti nepoznam nobene nosečke na obali ki bi jo imela,to pa ne pomeni da na obali ne kontrolirajo, ampak jaz osebno nepoznam nobene.
Srečno

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kontrola bolniške s strani ZZZS na Primor...
26.2.2010 7:09:24   
Anonimen
Zaenkrat sem dva meseca na bolniški, kontrole še ni bilo, sedaj me čakajo še 3 tedni in potem pričnem dopust. Res je malo zoprno, ker vedno ko pridem s sprehoda, grem gledat v nabiralnik, če me kaj čaka, zaenkrat me še ni. Če pa me bo, bom šla k osebnemu zdravniku, ker imam eno težavo, pa bom imela kritje. Drugače sem pa aktiven človek in rabim gibanje, vsak dan grem na 2-urni sprehod.

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kontrola bolniške s strani ZZZS na Primor...
26.2.2010 8:20:07   
kristinaj
če imaš počitek na domu je to počitek na domu in ne pohajkovanje okoli....

sicer pa še nisem slišala, da bi imel kdo kontrolo...

in če ne g povej naj ti spremeni razlog bolovanja... npr. počitek s krajšimi sprehodi..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kontrola bolniške s strani ZZZS na Primor...
26.2.2010 9:33:34   
kallia
Jaz sem iz severne primorske in obe žlahtnici, ki sta bili med nosečnostjo na bolniški sta imeli komisijo. Ena dopoldne, ena popoldne, obe pa med tednom. Pa tudi za veliko znank vem, da jih je komisija obiskala. Tako da pri nas očitno kar preverjajo to.

Ali kontrolirajo tudi vikende pa ne vem.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kontrola bolniške s strani ZZZS na Primor...
26.2.2010 13:13:21   
mišamaša77
pa kdaj sta imeli te kontrole, v zadnjem letu, dveh? Jaz tudi nikogar ne poznam s primorske ki bi imell kontrolo...

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kontrola bolniške s strani ZZZS na Primor...
26.2.2010 14:52:40   
kallia
Obe sta bili noseči leta 2007. Pa ne verjamem, da se je zdaj kaj spremenilo in da kontrolirajo manj.

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kontrola bolniške s strani ZZZS na Primor...
27.2.2010 8:20:35   
Anonimen
Prijateljica je imela kontrolo ravno prejšnji teden, okoli 11h zjutraj. Je pa v 2. mesecu nosečnosti, na bolniški že od začetka nosečnosti.

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kontrola bolniške s strani ZZZS na Primor...
28.2.2010 7:42:53   
mišamaša77
iz katerega konca pa je, vsaj približno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kontrola bolniške s strani ZZZS na Primor...
28.2.2010 13:11:26   
Anonimen
Severna primorska

(odgovor članu mišamaša77)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?