|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trip trap
8.7.2005 19:25:10   
skuštrana
Kupujem stolček za hranjenje, pa me zanima kakšne je razlika med original trip trapom in ponaredki? Kupila bi rabljenega pa ne vem točno kakšna je razlika, ker prodajajo vse sorte in govorijo da je original pa ni.Aha, pa by the way še- če ga katera slučajno prodaja naj mi javi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   trip trap
8.7.2005 20:16:08   
viv_
Original je v obliki črke Z, ponaredek pa v obliki črke A (če gledaš iz profila).

lp

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   trip trap
8.7.2005 20:38:42   
SaaS
Original (Z) je zato boljši, ker se v A-ju hitreje prevrne, če se odrine od mize. Je pa še enkrat (ali še več) dražji, če kupiš novega.
Poglej v trgovinah z rabljeno opremo. Jaz sem ga kupila tam za tretjino cene, pa je skoraj kot nov.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   trip trap
8.7.2005 22:11:18   
daisy
original ima nalepko: STOKKE
lp

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   trip trap
8.7.2005 23:16:57   
Seven*
Nikakor ne kupuj ponaredka. Nam se je Jakob grozljivo potolkel v njem. Uporabi iskalnik.. je bilo ze marsikaj na to temo!! Naj ti ne bo skoda denarja za original. Magari kupi rabljenjega..

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   trip trap
9.7.2005 22:12:12   
skuštrana
Saj ponaredkan ne želim kupiti, rajši origimal pa magari rabljen...Me samo zanima kakšna je razlika.Torej se v tistem na A lahko full hitr prevrnejo, v tistih na Z pa ne..Tisti na Z so torej original, samo ne vem če vsi?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   trip trap
9.7.2005 22:41:33   
Annny
Lenka, original Tripp Trapp ima gor posebno nalepko ..nekaj v tem smislu 'original Stokke, design: Peter Opsvik'.
Lp

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   trip trap
10.7.2005 11:02:09   
skuštrana
Annny hvala..To me je zanimal...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   trip trap
12.7.2005 12:26:17   
tanja-29
naš je original iz Baby centra, na škatli piše Stokke in vse ostalo, na samem stolu pa čisto nič!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   trip trap
12.7.2005 22:02:01   
Annny
Tanja, potem pa to ni original- vsak Tripp Trapp mora imeti 3 nalepke: prvo na stranici, drugo in tretjo pa na spodnji prečki (ena je 'certifikat', druga pa je bel napis Stokke na črni nalepki).
Vse serije nimajo enakih nalepk, ker se to spreminja, vsekakor pa nalepke MORAJO BITI- to je zagotovilo originalnosti in varnosti.
Poišči na netu vse te podrobnosti in nesi stol nazaj..no, jaz bi na tvojem mestu to storila..res ne vem, kaj prodajajo. Tak stol brez certifikata ti lahko naredi vsak tišler v svoji delavnici (ponaredek!!!!) in za to ne rabiš plačevat 33 jurjev!!!

Lp

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   trip trap
12.7.2005 23:22:59   
Putka
Jaz sem kupila original Stokke v trgovini z rabljeno opremo v Medvodah (Sparovcek) za 11.900. Sicer ni imel treh nalepk, ampak je preverjeno originalen in kvaliteten. Se prodajalka sama ne ve, kako jih sefica uspe tako ugodno dobiti, naj bi bili namrec z napako, pa je se nisem nasla. Malo poklici in povprasaj, ce imajo kakega na zalogi. Se ne splaca 3x preplacat!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   trip trap
13.7.2005 8:30:26   
SaaS
Jaz sem ga tudi v Šparovčku za 12.500 sit. Pa še zmeniš se lahko, da ko ga dobijo, te pokličejo in ga prideš iskat.
Moj ima vse te nalepke, ki jih omenjate. Ampak meni se zdi važno, da je oblika ta prava, da se mali ne prevrača. Če bi mi ga pa mizar naredil za isto ceno, bi ga pa brez problema dala delat, nalepke gor ali dol! Samo ga ne naredi za tako ceno, sigurno ne...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   trip trap
13.7.2005 14:57:35   
skuštrana
Kaj pa kaka tel od tega šparovčka prosim...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   trip trap
13.7.2005 16:09:30   
SaaS
Joj ne bi vedla. Imenik, Medvode..

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   trip trap
13.7.2005 16:24:44   
Anonimen
Trgovina ŠPAROVČEK, Donova cesta 2, Medvode, 01 361 61 26

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   trip trap
13.7.2005 18:53:33   
lefairyon
naš trip-trap tudi nima nalepke pa je original...smo ga pa dobili rabljenega...lahko da so nalepke odpadle ali pa bile odstranjene ko se ga je brisalo:zmeden:...zato ni nujno da ima nalepko...
lp, nadi:rozica:

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   trip trap
13.7.2005 20:44:29   
Annny
V Šparovčku Trip Trapov nimajo več, razen tistih bolj rabljenih.
Lp

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   trip trap
14.7.2005 15:22:25   
SaaS
Pa vzameš malo bolj rablejnega, pobrusiš, prelakiraš pa je spet v redu. Tako sem jaz naredila s stvarmi, ki sem jih dobila od nečakov.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   trip trap
14.7.2005 19:04:14   
skuštrana
ninny hvala, jih bom poklicala...Annny saj jaz bi kupila rabljenega, pa bi ga pol prjatu, ki je mizar mal porihtu. In bi bil ko nov, verjemi..Samo moral bi bit pa original, da ne bi bli kake nesreče v njem (prevračanje in podobne stvari..)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   trip trap
14.7.2005 19:06:14   
skuštrana
Sam še to..sEM PA NAŠLE MED MALIMI OGLASI EN OGLASEK, KI PRODAJA TRIP TRAP..Kaj mislite je original...Cena je 12.900...Linka pa ne znam narest

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?