|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spomladanske kapice
2.3.2010 15:12:19   
moja malenkost
Ste že kje zasledile kakšne luštne spomladanske bombažne tanke kapice, da niso glih čist običajne? Rabim pa fantovske za 5 let.
Hvala user posted image
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spomladanske kapice
2.3.2010 15:19:34   
Anonimen
Malo morje jih je povsod user posted image

(odgovor članu moja malenkost)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spomladanske kapice
2.3.2010 15:41:33   
mojca*
v hm-u...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spomladanske kapice
2.3.2010 20:30:32   
naja78
kaj pa trak???pr + 10 stopinj in pr 5 letniku,jaz ne bi kapo dajala,tudi tanko ne.
če pa je še več okol 15 pa sploh brez.razen res če ful,ful piha.
nevem moje mnenje.user posted image user posted image

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spomladanske kapice
2.3.2010 20:53:48   
krtek 1
Malo morje jih je???Kje pa?Mi imamo večni problem najti bombažno kapo za petletnika.Dokler je bil manjši so jih res imeli povsod,sedaj pa jih ne najdem več.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.3.2010 20:54:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spomladanske kapice
2.3.2010 21:00:39   
krtek 1
H&M nima bombažnih kapic za tako velike fante,sem bila ravno danes tam.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spomladanske kapice
3.3.2010 7:26:14   
barni
Se mi zdi da bolj na pamet govorite. Tudi sama sem iskala kapice, sicer za mojo pupo, samo v HM, CA, Mercatorju jih zagotovo nimajo takih, ki bi bile primerne. Ali so predebele, ali so cudne barve ali pa neprimeren kroj.

Skratka ni tako lahko najti pametne kape.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spomladanske kapice
3.3.2010 8:37:50   
kristinaj
našima dvema ne dajem nič na glavo, pa sta stara 3 in  1,5 let, razen če ne piha.. sedaj jima dam gor pa kar kapuco od bunde... pa je zjutraj ko gresta v vrtec okoli 3 stopinje...

če ni občutljiv na ušesa ne mu nič gor dajat, ker lahko bolj škodiš kot koristiš sploh pa pri 5 letnem fantu in stopinjah +5...

če bi bil dojenček mu daš ampak tako velikemu pa ne bi jaz nič na glavo dajala.... 

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spomladanske kapice
3.3.2010 8:43:19   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Malo morje jih je???Kje pa?Mi imamo večni problem najti bombažno kapo za petletnika.Dokler je bil manjši so jih res imeli povsod,sedaj pa jih ne najdem več.


DM ima take tenke, mehke bombažne kapice s potiskom. Med bodiji jih najdeš-

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spomladanske kapice
3.3.2010 8:58:54   
moja malenkost
No, malo morje jih sigurno ni....nikakor pa ne za 5-letnika, drugače ne bi spraševala, ker bi jo že kupila user posted image . Malo morje jih je tam do št. 86 potem se pa konča.

Tudi naš ima ponavadi trak, ampak ker imamo probleme z ušeski in je imel oba ušeska že operirana imamo ponavadi ob kakšnem mrzlem vetru in sedaj ko še ne veš ali je še zima ali že pomlad, raje bombažno tanko kapico.

LP

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spomladanske kapice
3.3.2010 23:46:10   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost

No, malo morje jih sigurno ni....nikakor pa ne za 5-letnika, drugače ne bi spraševala, ker bi jo že kupila user posted image . Malo morje jih je tam do št. 86 potem se pa konča.

Tudi naš ima ponavadi trak, ampak ker imamo probleme z ušeski in je imel oba ušeska že operirana imamo ponavadi ob kakšnem mrzlem vetru in sedaj ko še ne veš ali je še zima ali že pomlad, raje bombažno tanko kapico.

LP


Danes sem bila v Babycentru in HM v BTC. Imajo v BC bombažne kape za 4 leta, velike so. V HM pa imajo na otroškem oddelku sive z rumenimi črtami za 6 let, zgoraj na moškem pa take rebraste bombažne (kot pulover rebraste)-črne, bele... Sem se prav spomnila na tole temo in sem pregledala ponudbo user posted image .


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spomladanske kapice
4.3.2010 21:14:47   
krtek 1
A tiste v H&M so bombažne ali pletene?Ker pletene sem jaz tudi videla.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spomladanske kapice
5.3.2010 13:12:37   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

A tiste v H&M so bombažne ali pletene?Ker pletene sem jaz tudi videla.

Bombažne pletene user posted image . Tako blago, kot če maš ultra tanek rebrast bombažen pulover. Super spomladanska kapca, tanka.


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spomladanske kapice
5.3.2010 13:57:27   
Nikica
Jaz sem prejšni teden (v četrtek) kupila bombažno modro kapo s spidermanom v H&M, v Ljubljani, velikosti 6-8, za svojega petletnika. Njegov sošolec iz vrtca ima tudi tanko modro kapo iz H&M, gor so pa narisani eni robotki. Nisem pa sigurna, če jih imajo še, takrat, ko sem jaz kupovala, jih je bilo na polici vsaj še tri te velikosti.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spomladanske kapice
5.3.2010 22:46:35   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: polma

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

A tiste v H&M so bombažne ali pletene?Ker pletene sem jaz tudi videla.

Bombažne pletene user posted image . Tako blago, kot če maš ultra tanek rebrast bombažen pulover. Super spomladanska kapca, tanka.




Pletenih imamo na tone...

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spomladanske kapice
6.3.2010 9:24:41   
ČebelicaMaja
v Kanzu jih imajo, od Dolli - lahko pogledaš v BC, ali v Kanzu BTC Hala A in na Rudniku v Supernovi. Meni so njihove kape super. Aja, pa v IANA-i v BTCju, prav tako v hali A, jih tudi dobiš.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spomladanske kapice
6.3.2010 11:41:19   
PC Baby
IANA je zdaj po novem tudi v Mecatorju v Šiški.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?