|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dober G v Celju ali okolici
20.6.2010 16:12:38   
suzanica
Ojla. V kratkem se selim v Celje in želim zaradi načrtovane nosečnosti dobrega ginekologa. Koga priporočate v Celju ali okolici? Kdo spremlja dobro nosečnost? Pri prvi nosečnosti sem imela vedno UZ. Ga dela tudi kdo v Celju? Hvala za vse informacije. Zlate ste user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dober G v Celju ali okolici
20.6.2010 17:53:07   
d3lfink4
Hej!
Jst imam že 7 let Suzano Peternelj Marinšek v ZD Celje - po mojih izkušnjah in po tem kar se sliši je res super, tako, da jo priporočam. Je pa težava v tem, da je zdaj postala zasebnica in ne vem kako je zdaj s tem - ali je samo še samoplačniško ali kako, to pa res ne vem. Najbolje da pokličeš in vprašaš. T.: 03 5434 454.
Veliko slabega pa je slišati o Torbici, ki prav tako dela v ZD ... Sicer ne vem iz lastnih izkušenj, vendar slišim od kolegic in od punc v čakalnici ... Tako, da ti njo odsvetujem.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dober G v Celju ali okolici
20.6.2010 18:12:00   
emina83
Tudi jaz sem pri dr. Marinšek. Priporočam!

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dober G v Celju ali okolici
20.6.2010 20:54:02   
TDTP
enako, tut full zadovoljna!

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dober G v Celju ali okolici
20.6.2010 21:40:46   
K_a_t_j_a
Tudi jaz imam že cca. 8 let izbrano G Peternelj-Marinšek Suzano in sem zadovoljna, zdaj je še boljše, ko je zasebna. Si vzame več časa za pregled. Priporočam! user posted image

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dober G v Celju ali okolici
11.7.2010 19:34:15   
d3lfink4
Mogoče malo smešno vprašanje ... pa vseeno:
A katera od punc, ki imate dr. Peterneljevo veste mogoče kako je v nosečnosti glede prisotnosti partnerja pri pregledu? Ali kej "teži", če pripelješ zraven partnerja? Pa kako potem to izgleda ... a gre kr zraven noter že k sestri pa potem še k zdravnici?? user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dober G v Celju ali okolici
11.7.2010 21:30:46   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: d3lfink4

Mogoče malo smešno vprašanje ... pa vseeno:
A katera od punc, ki imate dr. Peterneljevo veste mogoče kako je v nosečnosti glede prisotnosti partnerja pri pregledu? Ali kej "teži", če pripelješ zraven partnerja? Pa kako potem to izgleda ... a gre kr zraven noter že k sestri pa potem še k zdravnici?? user posted image


glede prisotnosti partnerja na pregledu, pri meni je rekla da je lahko prisoten kadar imaš ultrazvok (to je morfologija okoli 20-22 tedna pa kontrola rasti okoli 30-34 tedna), drugače pa tako nima kaj...ko te vaginalno gleda pa mislim da ne...

drugače pač lahko pride zraven in čaka v čakalnici....pri sestri je že včasih gužva zaradi pacientk user posted image


_____________________________

20.02.2010 - Manja
rojstvo: 3300g - 51cm
22.3: 4180g - 55cm
22.4.:5110g - 58,5cm
28.5: 6040g - 62cm
17.6.:6810g - 64cm
20.7.:7470g - 68,5cm
25.8.:8120g - 70,5 cm
22.11.: 9060g - 75 cm

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dober G v Celju ali okolici
12.7.2010 15:03:06   
jona klara
dr.koren, dr.simonitti

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dober G v Celju ali okolici
14.7.2010 8:21:16   
d3lfink4
Ok, najlepša hvala za ifo. mucica2 user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?