|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rolerji najmanjša št. kje??
12.3.2010 22:16:32   
Shorty_
In pa kdaj ste svoje otroke prvič dali na rolerje??

Hvalauser posted image


< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 12.3.2010 23:39:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
13.3.2010 8:02:15   
Kerensa*
Kje imajo najmanjše številke, sicer ne vem, ampak moj Mladič bo šel prvič na rolerje sedaj, spomladi (pri 4-ih letih).

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
13.3.2010 9:13:22   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kje imajo najmanjše številke, sicer ne vem, ampak moj Mladič bo šel prvič na rolerje sedaj, spomladi (pri 4-ih letih).


v hoferju imajo po 34 evro dobre rolarje drugac jaz imam filove samo so za profesionalce,moras rolarje kupit za zacetnike da ne bojo prehitre


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
13.3.2010 9:34:34   
skuštrana
Roces, nastavljive user posted image Naša je šla na rolerje pri 3 letih.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
13.3.2010 9:39:54   
zvesta
Naš se že pol leta fijaka po Fisher Price-ovih nastavljivih, so pa plastični. Nekje do poletja nameravamo kupiti prave. Star bo pa poleti 3 leta.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
13.3.2010 9:43:16   
Ulla80
jst sem jo mislila dat poleti, k bo 3 stara, samo ima št. nogice 22, mogoč 23 user posted image in nisem res nikjer tak majhnih zasledila....razn res tistih plastičnih, k so totaln klumpuser posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
13.3.2010 10:19:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

jst sem jo mislila dat poleti, k bo 3 stara, samo ima št. nogice 22, mogoč 23 user posted image in nisem res nikjer tak majhnih zasledila....razn res tistih plastičnih, k so totaln klumpuser posted image


Joj, ima pa res miceno nogico. Mora bit pa res taka luškana micena deklica.Naš bo tut poleti star 3 leta, pa nameravamo tut zdej spomladi probat (nogico ima 26) imamo pa Alpinine še od starejšega prišparane.Manjše pa mislim, da takrat niso imeli.

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 13.3.2010 10:21:01 >

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
13.3.2010 10:20:19   
Anonimen
....ups

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
13.3.2010 10:21:12   
skuštrana
Mi smo kupili Roces, nastavljive od 24 do 29 ( ne vem točno, ampak mislim da je tako nekako).

Tiste plastik fantastik pa jaz ne bi kupovala, bi potem rajši počakala da nogica še malo zraste.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
13.3.2010 10:40:53   
Ulla80
ja sej če ne bomo dobili, bomo počakali....tam do enga 10 leta bo pa menda ja tolk zrastla, da ji bo kaj pravuser posted image

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
13.3.2010 14:42:59   
Janeja
Mi smo prejšnji mesec vse preiskali in preklicali. Najmanjši pravi rolerji, ki smo jih našli so nastavljivi od Roces-a (25-29).
Sicer so user posted image dragi, ampak jih je mala dobila za RD. Smo mogli pa do njenga 5 leta čakat, da gre na rolerje, ker ima res mini nogico. Šele letos je prilezla na 24-25 št. user posted image

V ponedeljek jih pa še sinu in sebi kupim v Hoferju, pol pa akcija... user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
13.3.2010 18:43:13   
Shorty_
aha pol bo letos težka 23 ima nogico

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
14.3.2010 14:42:08   
krfjolca
Kako ste pa učile otroke rolat?
Moj se je danes prvič postavil nanje in se je odločil, da ne bo več rolal, ker mu ne gre user posted image
Kot pri vsaki stvari, drsanju, smučanju, itd.


_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
14.3.2010 17:08:58   
Čebel@
rolerji naj bi bili 1-2 številki večji kot je nogico(je odvisno od modela rolerjev).....če se le da,jih naj otrok proba že v trgovini in že tam boste videli(in otrok) če je že pravi čas za učenje rolanja.....kako na učiti?dolker nima čisto stabilno nogico ga obvezno vodite za roke,ker lahko si poškuduje gleženj

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
15.3.2010 8:06:34   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Kako ste pa učile otroke rolat?
Moj se je danes prvič postavil nanje in se je odločil, da ne bo več rolal, ker mu ne gre user posted image
Kot pri vsaki stvari, drsanju, smučanju, itd.



Jaz sem Lizo dala kar na tečaj. Ker sama nisem imela pojma kako bi se tega lotila. In je punca takoj zakapirala kako in kaj user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
15.3.2010 8:34:53   
Shorty_
no včeraj je gospodična dobila novo kolo, rolerji pa pridejo na vrsto ko nogica malo zrasteuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rolerji najmanjša št. kje??
15.3.2010 8:59:31   
barika
Midva sva najinemu kaskaderju včeraj kupila rolerje v intersportu (25 - 28 št) za 28€, mali pa še ni star 2 leti in pol.user posted image

v hervisu so pa skoraj 80€ user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil barika -- 15.3.2010 9:01:27 >

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?