|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
12.2.2010 6:49:15   
mišamaša77
Pozdravljene, mene pa zanima kdaj se ureja/ dobi paket za novorojenčka, mislim, verjetno pred rojstvom otroka??
Ta link (iskreni.net) ne dela, mi vrže ven, tako da stran, kjer so naštete vsebine paketov najdem, KDAJ in KAKO se to ureja pa ne!
Torej me res zanima ta paket PREDEN grem v nabavo!

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
12.2.2010 6:59:22   
luan
Nekje en do dva meseca pred porodom, greš z materinsko knjižico na CSD in boš tam izpolnila papirje.

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
12.2.2010 8:03:50   
zmajaz
Najhitreje 60 dni pred PDP lahko urejaš to. Kateri paketi so na voljo, lahko vidiš TUKAJ, lahko pa vzamerš tudi denar (cca. 270 eur).

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 12.2.2010 8:04:13 >

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
12.2.2010 10:36:05   
Jada82
Ja, jaz sem uredila 2 meseca prej .... mogoče še kakšen dan prej. Niso nič komplicirali - sem pa prej klicala na CSD. Pol greš v uradnih urah tja, poveš kaj želiš in ti dajo neke obrazce.
jaz sem vzela e-paket, to izpolnila na obrazcih in potem sem čez ene 10 dni domov dobila kodo za plačilo tega paketa - v vrednosti 270 € cca. Čez 8 dni je koda začela veljati in sem lepo naročila na spletni strani Recinkota ... oz. Novorojencek.com, na koncu pri plačilu pa vpišeš kodo. Domov sem robo dobila po ene 3h dneh ... tako da, super! user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
12.2.2010 12:04:09   
mišamaša77
Aha, ful hvala za pojasnila, me pa zanima ali ti to kdo pove ( da se dobi paket za novorojenčka)? Če ne bi vedela za to ali ga potem pač ne bi dobila?

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.2.2010 12:58:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mišamaša77)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
12.2.2010 13:03:07   
vekybel
Za urejanje paketa ali denarja se da vloga 60 dni pred rojstvom in sicer greš na CSD in tam izpolneš papirje ter materinsko neseš s seboj in to je to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
12.2.2010 15:20:45   
mišamaša77
ja jaz pri ginekologu nisem dobila nič, nobenega vodnika po pravicah nosečnic, materinsko knjižico pa je bilo potrebno kupiti v DZSuser posted image
Saj zato pa sprašujem, ker če ne bi brskala po netu sploh ne bi vedela za ta paket!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
12.2.2010 15:24:58   
seya
Sigurno bi ti za paket povedali na CSD, ko boš šla urejat porodniško (kar pa je 60 dni ali manj pred PDP) - kajti takrat moraš na obrazcu za porodniško tudi izpolniti, ali vzameš paket ali protivrednost v denarju. Tak da mislim, da v nobenem primeru ne boš ostala brez user posted image

Jaz sem tudi tisti Vodnik po pravicah dobila na CSD.

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
12.2.2010 19:31:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu seya)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
13.2.2010 0:04:40   
šrimpf
jaz sem materinsko knjižico morala kupiti pri ginekologu, tam sem dobila tudi knjižico o pravicah nosečnic, kjer sicer piše, da je materinska brezplačna. me prov zanima, kaj sem dejansko plačala

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
13.2.2010 6:05:22   
mišamaša77
ja prav res je bilo treba kupit materinsko knjižico, ker mi je sestra na 1. pregledu rekla "naslednjič pa materinsko knjižico s sabo", pa sem rekla " aha, kje pa jo dobim"? pa je rekla: "kupite jo v DZS, knjigarni...."
Ne nobenih vodičev po pravicah in podobnih brošur nisem dobila, v čakalnici so na mizi sicer razni letaki, vendar nič o pravicah/ vodičih po nosečnosti ( samo letaki / reklame trgovin za nosečke, shranjevanju matičnih celic, razna mazila za glivice/hemeroide ipd...)

Aha, torej moraš na CSD vse iti urejat 60 dni prej ( mislim porodniško)user posted image   (uf sem nevedna)

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
13.2.2010 6:46:57   
cresisy
ne vem kake G imate to, sam naša da vsaki materinsko zastonj skupaj še s parimi brošurami

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
13.2.2010 7:56:16   
benika
ja prav res je bilo treba kupit materinsko knjižico, ker mi je sestra na 1. pregledu rekla "naslednjič pa materinsko knjižico s sabo", pa sem rekla " aha, kje pa jo dobim"? pa je rekla: "kupite jo v DZS, knjigarni...."


Materinska knjižica naj bi bila zastonj. Če ste jo morale kupiti, potem bi lahko poslale račun na ZZVS in bi vam povrnili kupnino. Ampak tega nihče ne pove.

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
13.2.2010 10:45:44   
šrimpf
pri meni je bilo celo tako, da sem imela istočasno nuhalno. za nuhalno sem prejela račun, za materinsko pa ne. no ja, bom v drugo bolj dosledna in zahtevala račun

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
15.2.2010 13:31:15   
spacebaby
Tudi meni se zdi prav čudno, da bi bilo potrebno za materinsko knjižico plačati. Včasih vem, da je bilo potrebno, ene par let nazaj, so mi sodelavke povedale. Mogoče je danes treba plačati samo, če imate privat G.
Jaz sem pri svoji dobila zastonj in še informativno knjižico o materinstvu, kjer je vse lepo napisano o zdravi nosečnsoti, pravicah, ki jih ima nosečnica, kako je s porodniškim dopustom ipd.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
8.4.2010 11:28:51   
_Tinaa_
Tiste, ki ste vzele denar namesto katerega od paketov, koliko časa ste čakale, da so vam nakazali denar na račun?
Lep sončen dan vam želim!

(odgovor članu spacebaby)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
8.4.2010 11:47:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _Tinaa_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj se dobi/ ureja paket za novorojenčka?
8.4.2010 17:13:05   
_Tinaa_
zivepo, pomojem boš dobila denar zdaj aprila, saj so ti odločbo poslali v marcu, če si jo dobila s 1. aprilom...no po moji logiki...Pa hvala ti za odgovor :)...vsaj vem približno kdaj pričakovat  dinarje na računu :).
Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?