|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fleki fleki fleki
22.3.2010 8:22:13   
Poletna09
pozdravljene!
odkar je nasa mala zacela jest,smo kljub slinckom uspele nekaj bodijev,majck,hlac... naflekat! ne gre dol..zanima me s cim ve odstranjujete madeze?
ja vem,takoj pod vodo,vendar za nekaj garderobe je ze prepozno..obstaja kaksna resitev?..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fleki fleki fleki
22.3.2010 9:35:54   
linči 312
sem probala vanish, pa tud ni šlo vse dol. največji problem so banane, pa kake jagode,...

jaz sem se sprijaznila, da so nekatere stvari bolj za doma, ene pa za naokoli.user posted image

(odgovor članu Poletna09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fleki fleki fleki
22.3.2010 9:50:07   
metka_zone
tudi meni ne gre dol vse,še posebno korenčova kašica user posted image ...sem uničila s temi fleki kar nekaj majčk,saj jih ne spravim stran ne z vanishom,oxyem,...poizkusila sem tudi alt_ernativo,ampak ne gre!tako ima lumpi sedaj stara oblačila za jesti,slinček,pa še servieto okrog vratu user posted image ...nič bolje.

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.3.2010 11:32:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu linči 312)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fleki fleki fleki
22.3.2010 11:33:51   
Anonimen
Jaz zelo veliko flekov spravim ven z rumenim Megliom.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fleki fleki fleki
22.3.2010 12:07:56   
jera3
Amway sprej za madeže, vse spravim ven, če ne prvič, pa drugič. Za zelo zelo trdovratne madeže, pa rumeni Meglio.

(odgovor članu Poletna09)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fleki fleki fleki
22.3.2010 14:23:04   
petrolejka
jaz uporabljam Luno - direktno nanašanje na madeže, pa še eno sol za fleke iz oreščkov (kupila sem jo v mullerju) dodam k pralni tekočini iz oreščkov in gre vse dol.

_____________________________

Se spomniš, čigave so b'le tiste krave?
Zjutraj so tebi pojedle klobuk...

(odgovor članu Poletna09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fleki fleki fleki
22.3.2010 14:23:18   
metka_zone
Res????Grem na delo!Hvala!

LP

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fleki fleki fleki
22.3.2010 14:30:52   
aprilčica07
Z Vanishem sem jst uspela uničit le barvo na majčki...user posted image user posted image za  take madeže pa uporabljam super 10, gre dol vse, brez problemovuser posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fleki fleki fleki
22.3.2010 17:14:50   
s.
Pa JUSTOV Detergent NR je zakon! Z njim odpravim ful flekov.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fleki fleki fleki
22.3.2010 17:23:56   
Pikasta
Živjo
vse fleke se da super odstranit tudi z muellerjevim BLINK gal seife. Imajo jo pa v steklenički, s ščetko na vrhu ali pa kot trdo milo. Oboje deluje, je pa flaška bolj priročna. Ko je madež še svež ga zmočiš z vodo in namažeš s tem milom, podrgneš in pustiš nekaj časa stati (lahko čez noč) nato opreše v stroju. Deluje pa tudi na starejših madežih dost dobro.
LP

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fleki fleki fleki
26.3.2010 9:13:14   
Monni
Madeži nastali s korenčkom se odstranijo z navadnim mlekom. Bodi ali kjer se nahaja madež namočiš v mleko in pustiš stati nekaj časa, potem normalno opereš. Deluje na svežih madežih na postanih nisem preizkusila

(odgovor članu Pikasta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: fleki fleki fleki
26.3.2010 9:23:12   
Hope2
Ko je, mu dam plastičen slinček in rokave zaviham. Sicer pa kupujem bodije, slinčke take, da se lahko perejo na 60 ali več stopinj, potem pa ni problema, ker vse dam kuhat. Namakam nikoli, ne spiram nikoli flekov, sem prelena, pa tudi peremo samo čez vikende. Če je kak bodi ali majčka pisana, ap pred pranjem našpricam s kakim ariel profesional, megliom ali karkoli kar mam pri roki za madeže. Pa menjala sem pralni prašek. Vseh flekov se rešim, razen mandarine ostanejouser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 26.3.2010 9:24:06 >

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: fleki fleki fleki
26.3.2010 20:26:45   
linči 312
moram tud jaz probat tale rumeni meglio. kje se ga pa dobi? a je to kot pralni prašek, ali kot vanish varianta (se pravi dodatek k prašku)user posted image upam, da ni trapasto vprašanje, sam prvič slišim za tole stvar

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: fleki fleki fleki
26.3.2010 21:02:17   
metka_zone
Meglio je v taki embalaži,kot je Stelex.Je v bistvu čistilo za kuhinjo in podobne stvari ( tudi oblačila),najdeš ga zraven čistil.
Upam,da ti uspe,jaz sem ves korenje s cotk dol spravla.Pošpricaš in nato opereš v pralnem stroju ( jaz sem dvakrat-za ziher user posted image ) in to je to...

Lp

_____________________________

Mamica sem postala:
-Nik: 18.01.2007
-Žan: 21.09.2009

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: fleki fleki fleki
26.3.2010 21:02:27   
tasa_m
Jaz sem stalno te fleke spravljala dol z predhodnim (nočnim user posted image ) namakanjem kjer sem namočenemu perilu  dodala malo praha in odstranjevalca. Drugo jutro sem dala vse skupaj prat in nisem nikoli imela problemov, da nebi šlo kaj dol. Če je bilo treba sem namakala tudi 2.dni.

Lp

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: fleki fleki fleki
26.3.2010 21:27:34   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: linči 312

jaz sem se sprijaznila, da so nekatere stvari bolj za doma, ene pa za naokoli.user posted image


podpis! user posted image


jaz tudi podpis....saj sem drugače skor doktorirala na odstranjevalcih madežev(svega i svašta sprobala pa nič)..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?