|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODPRTOST
8.7.2005 9:24:34   
SABILA
zdravo punce. od fanta setra je danes šla v porodnišnico in je odprta 1cm. in vse nas zanima kako dolgo traja da se bo odprla tistih magičnih 4cm.
ker vsi bi bili zelo veseli da bi se rodila danes kajti moj fant ima ravno danes rojstni dan in bi dobil prelepo "darilo" čeprav jutri ima pa ona sama rojstni dan!

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
8.7.2005 10:07:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SABILA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ODPRTOST
8.7.2005 10:12:32   
morskadeklica
Kakor kdaj. Pri enih gre hitro, no jaz sem bila 1cm odprta že en mesec prej.

lp:muca:

(odgovor članu SABILA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ODPRTOST
8.7.2005 11:18:07   
SABILA
rok ima 13.07.2005.

največja fora je torej v tem da ima danes rojstni dan moj brat-njen fant, jutri ona sama, 16.7.2005 pa njen drugi brat.

pa še enki ko sem glih pri datumih. od fanta bratu je njegova puca rodila na svoj rojstni dan pa še moja sestrična je rodila na moj rojstni dan. pr nam smo vsi bol na datumih, da pa bo še bolj zakloplicirano poslušite tole od sestričninga fanta sestra ima rok na moj datum torej na rojstvo svoje nečakinje. (ZAKOPLICIRANO ja )

hvala!

lep dan iz oblačnega celja

(odgovor članu SABILA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ODPRTOST
8.7.2005 11:18:49   
SABILA
ups :ups::ups::ups: moj fant - njen brat in ne moj brat njen fant PARDON:ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu SABILA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ODPRTOST
8.7.2005 11:39:09   
evci
jaz sem bila zvečer odprta 1,5 cm, rodila sem naslednji dan ob petih popoldne

(odgovor članu SABILA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
8.7.2005 13:44:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SABILA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   ODPRTOST
8.7.2005 15:46:02   
SABILA
na nadaljujem z novico, so mi javl da je odprta
2 do 2,5 cm in vsi držimo pesti, drugače se drži vredi je pa rekla dajo vsake tulk časa "neki brcne" kod da se ji mudi ven. je v bolnici in čaka. edino kar se boji je ker ima ful slabo kri??

(odgovor članu SABILA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ODPRTOST
8.7.2005 15:46:15   
SABILA
na nadaljujem z novico, so mi javl da je odprta
2 do 2,5 cm in vsi držimo pesti, drugače se drži vredi je pa rekla dajo vsake tulk časa "neki brcne" kod da se ji mudi ven. je v bolnici in čaka. edino kar se boji je ker ima ful slabo kri??

(odgovor članu SABILA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ODPRTOST
9.7.2005 15:09:56   
iva01
jaz sem bila od 7 meseca naprej odprta 3-4 cm, ko pa sem prišla ob roku rodit je bilo če vedno 3-4 cm in brez popadkov, pol so se odločili da mi predrejo polodovnico in se 6 ur nisem odprla čisto nič pa čeprav sem imela že popadke na minuto šele zadnji dve uri sem se počasi začela odpirat,tp je ful različno lahk bo se ful hitro odprla lahk pa ful počasi,no upam da bo šlo hitro in brez zapletov
LP držim pesti:metulj:

(odgovor članu SABILA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ODPRTOST
10.7.2005 11:11:12   
malika
Jaz sem prišla v porodnišnico odprta za konico prsta, rodila pa sem čez 8 ur

(odgovor članu SABILA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ODPRTOST
11.7.2005 8:49:12   
SABILA
v soboto na svoj 30 rojstni dan je rodila punčko veliko 54 cm in težko 3750g ob 14.10. porodje trajal 3 ure! ime ji je dala: MIA

(odgovor članu SABILA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?