|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sanjska služba
11.3.2010 19:26:41   
marta82
Zanima me, kakšna bi bila vaša sanjska služba in ali jo katera dejansko ima?user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sanjska služba
11.3.2010 19:29:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: marta82
Zanima me, kakšna bi bila vaša sanjska služba

Stečajna upraviteljica.
Eno podjetje legalno spraviš na kant in za to ti mastno plačajo
.


Upokojenka.
Cel mesec nič ne delaš, zavarovan si in enkrat na mesec greš na bankomat
.


Socialni problem.
Živi te država in nič kaj hudega ti ne manjka
.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sanjska služba
11.3.2010 19:43:35   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Zanima me, kakšna bi bila vaša sanjska služba in ali jo katera dejansko ima?user posted image


mah men nič ne manjka v službi, tako da sem zadovoljna z njo, ni pa glih sanjska, ker sanjsko si jaz predstavljam to da lahko počneš KAR HOČEŠ in dobivaš na konc mesca konretno plačilo za to, kar pa ne obstaja. user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sanjska služba
11.3.2010 20:21:26   
Taddy78
Delo z živalmi...hmmm...nekaj podobnega kot imajo v Ameriki Animal recsue (kjer rešujejo živali)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sanjska služba
11.3.2010 20:50:29   
hrchy
kaj v zvezi z naravo (tko bol na hard) - recimo ranger v safari parku, tracker, al pa tisti Bear, ki snema oddaje o prezivetju v naravi.
Pirotehnik
Vulkanolog

sem pa dalec od tega, ampak tudi zadovoljna user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sanjska služba
11.3.2010 20:53:14   
Anonimen
hmmm....
direktorica gostinsko turisticnega kompeksa.
z zelo sposobnimi, zagnanimi in iznajdljivimi sefi, ki znajo motivirat delavce.user posted image

(odgovor članu hrchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sanjska služba
11.3.2010 20:59:32   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Zanima me, kakšna bi bila vaša sanjska služba in ali jo katera dejansko ima?user posted image


baje nekje na japonskem obstaja nek inštitut na katerem preučujejo možganske aktivnosti v različnih fazah spanja spečih zaposlenih... Eto, to bi bila moja sanjska služba, bi tut 12 urni delavnik z veseljem oddelalauser posted image

Trenutno pa sicer nimam sanjske službe, ampak mi je vseeno fajn. Plače so pa itak vedno slabe.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sanjska služba
11.3.2010 21:01:30   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Delo z živalmi...hmmm...nekaj podobnega kot imajo v Ameriki Animal recsue (kjer rešujejo živali)


jz pa to ne bi mogla biti samo zato, ker bi bila v določenih primerih lastnike zanemarjenih/zlorabljenih živali, sposobna nabutat.

Iz istega razloga niti policistka ne bi mogla bit.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sanjska služba
11.3.2010 21:07:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Zanima me, kakšna bi bila vaša sanjska služba in ali jo katera dejansko ima?user posted image


glede na to, da še vedno ne vem, kaj hočem v življenju...user posted image
no, to, kar trenutno delam, je v redu. rada delam in sem zadovoljna. predvsem z različnimi deli, ki jih opravljam. ker ni monotono, ker lahko delam neko stvar in, ko se naveličam, lahko delam drugo stvar, ki nima veze s prvo.
ne bi pa mogla rečt, da je to to.

(odgovor članu marta82)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sanjska služba
11.3.2010 21:52:18   
Sibil_
Delo, ki bi bilo recimo kot to sedaj, samo več mednarodnega sodelovanja in več potovanj...predvsem tja, kamor me zanima. In seveda višja plača...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sanjska služba
11.3.2010 21:53:25   
eternety
Še vedno iščem sanjsko službo. Mogoče mi pa enkrat rata najt user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sanjska služba
11.3.2010 21:56:50   
poli*
Mogoče se boste smejale user posted image , ampak jaz bi delala v kakšni pisarni. Ker je moj poklic daleč od tega, bo verjetno to moja večna želja user posted image .

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sanjska služba
11.3.2010 22:01:41   
bumerang
Če že moram živeti od služenja, potem je meni moja sanjska samo zakonodaja bi morala biti drugačna, da bi stvari štimale. Pa privatizira naj se že enkrat vse skupaj pa bo takoj veliko boljše.
Bi pa, priznam, raje živela od mesečne rente.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sanjska služba
11.3.2010 22:02:38   
Anonimen
Blizu tega-neodvisna (itak šteje rezultat, kar je kruto, kadar ga ni user posted image user posted image , do takrat je pa fino), večinoma med moškimi (v službenem času potrošim jezik-ni treba nadur doma user posted image user posted image ), in celo kakšna gostilna pade vmes user posted image user posted image .
Samo prelahka je, tukaj zmanjka špage.

(odgovor članu marta82)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sanjska služba
11.3.2010 22:25:45   
josephine27
potepuh

trenutno sicer daleč od tega ( čakam da otroci zrastejo)user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sanjska služba
11.3.2010 22:27:33   
rija
delo od doma user posted image pa da delam vse lepo sama iz "garaže"user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sanjska služba
11.3.2010 22:30:10   
Anonimen
glede na to, da še vedno ne vem, kaj hočem v življenju...


a ne, kako težko se je opredeliti, ker imamo samo eno življenje pa ga nočemo zafuratiuser posted image

drugače: delala bi v arhivu. v kontaktu z nekaj super sodelavci in šefom, s katerim bi kontaktirala samo preko elektronske pošte... nič zunanjih strank. plača takšna, da me z njo ne bi bilo sram it na banko po stanovanjski kredit.
seveda bi bilo delo dopoldansko.

zares sanjska služba: jutranji pobiralec alg in smeti na plaži (z upanjem, da med smetmi ni kakšnega gnijočega galeba)user posted image  pa pobiranje papirčkov na parkiriščih pred veletrgovskimi centri tudi ni slabo delo (samo plačano je bolj tako tako verjetno)_to je res antistresno delo pa še dober občutek imaš, da nekaj očistiš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sanjska služba
11.3.2010 23:44:47   
Sonrisa

IZVIRNO SPOROČILO: rija

delo od doma user posted image


Se podpišem.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
11.3.2010 23:55:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sonrisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sanjska služba
12.3.2010 7:19:18   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

hmmm....
direktorica gostinsko turisticnega kompeksa.
z zelo sposobnimi, zagnanimi in iznajdljivimi sefi, ki znajo motivirat delavce.user posted image



Ne si tega zelet...v gostinstvu je takoooooo zelo tezko dobit zaposlene, ki bi bili, oprosti izrazu, normalni, delovni, zadovoljni s službo, vedno nekaj nerganja, grožnje (bom pa šel drugam)... Mislim, da bi si kmalu premislila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sanjska služba
12.3.2010 8:26:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

glede na to, da še vedno ne vem, kaj hočem v življenju...


a ne, kako težko se je opredeliti, ker imamo samo eno življenje pa ga nočemo zafuratiuser posted image



ma, v bistvu ne zaradi tega razloga. bolj to, da me zanima tisoče stvari, a se pri nobeni ne morem ustavit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sanjska služba
12.3.2010 8:37:25   
ivao1
sem jo mela...pol pa recesija pride in ciao moja sluzbicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sanjska služba
12.3.2010 8:47:25   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Mogoče se boste smejale user posted image , ampak jaz bi delala v kakšni pisarni. Ker je moj poklic daleč od tega, bo verjetno to moja večna želja user posted image .



Če delaš v vrtcu, takoj zamenjajva. user posted image

Ja, že iz osnovne šole sem si želela biti tovarišica, no, potem pa vzgojiteljica, skratka delo z otroki. Pa sem pristala v pisarni.

Moja sanjska služba torej: vzgojiteljica z 2.000 EUR neto plače. user posted image



_____________________________



(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sanjska služba
12.3.2010 8:49:07   
Anonimen
norge, se dobro vem kako izgleda. sem bila v gostintvu 15 let. pol leta sem celo imela lokal v najemu. ampak sem imela sreco z zaposlenimi.user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sanjska služba
12.3.2010 8:51:05   
ksenjak
Biti vzgojiteljica ali babica pri porodih. To dvoje sem si od nekdaj želela a nikoli uresničilauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?