|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero mleko za nuk-ov cucelj?
11.7.2005 22:56:07   
metuljčica 5
Do sedaj smo naši mali :duda: dajali aptamil 2, in ker ga ni več moč nikjer dobiti, nevem na katero mleko bi zdaj prešaltali, namreč zato, ker naša mala še vedno hoče tudi ponoči 2 krat mleko. Probali smo aptamil 3 , vendar, ker vsebuje škrob se takoj zgosti toliko, da nemore teči skozi cucelj za mleko. Kaj mi vi svetujete, kaj naj naredim, katero mleko vi uporabljate, da teče brez problemov, pa da lahko tudi stoji kakih 10-20 minut,da se ne zgosti toliko za dojenčke po 8 mesecu? Aptamil 1 je verjetno prešvoh,pa nevem če je lih primeren , ker je to začetno mleko?!:zmeden2: Prosim vas za kak nasvet, ker iz kake druge flaške pa noče piti. Lep pozdrav!:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   katero mleko za nuk-ov cucelj?
11.7.2005 23:11:35   
Bib
Sedaj se zoper dobi Apatamil 2, tako da bo problem verjetno rešen.:bravo:

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   katero mleko za nuk-ov cucelj?
11.7.2005 23:25:40   
sanja k
Jaz sem kar naredila eno luknjico več - širšo:bravo:

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   katero mleko za nuk-ov cucelj?
11.7.2005 23:37:53   
NIN@
:zmeden:Mi imamo apatamil 2 pa ga sama gostim s keksi ali rižolinom. Silikonski cucelj ima super odprtino, na navadnem jo pa kr sama povečam z iglo!


lp
nin@

Aha pa še to, po kirem mesecu pa aptamil 3

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   katero mleko za nuk-ov cucelj?
12.7.2005 6:54:01   
Carmen
po 8. Čeprav nekateri kar ostanejo na dvojki.

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?