|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sex kot obveza
6.4.2010 10:38:37   
Anonimen
Ne vem kaj se dogaja z mano, ampak ni mi do seksa. Nikoli!!!!
Imam jih malo čez 40. Moj partner je pa na nor na te zadeve. Iz dneva v dan mi je bolj težko, ko greva v posteljo.
Njegova potreba me prisili da seksam,  ampak to se mi ne zdi fer. Ker ga imam rada  popustim, da ni težav. Ampak do samih spolnih odnosov mi NI in NI.
Ali mi lahko od vas kdo svetuje kam se naj obrnem po pomoč, ker v nasprotnem primeru bom obupala.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sex kot obveza
6.4.2010 13:49:44   
Anonimen
Kot bi napisala jaz. Tudi jaz sem nekaj čez 40 in mi ni in ni do seksa, čeprav imam moža rada. Vem, da me boste nekatere obsojale, ampak je to res en velik problem. Skoraj vedno se prisilim, da ugodim njemu.
Kaj nam je s podobnimi težavami storiti?
Hvala za vsak nasvet, aja pa še to poročena sva 20 let.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sex kot obveza
6.4.2010 14:27:28   
Anonimen
Ja, tudi pri meni (40+) je nekako tako.

A obstaja kakšna zdravilna hipnoza, da te prepriča v sex user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sex kot obveza
6.4.2010 16:52:59   
Anonimen
Tudi meni se je to zgodilo. (+30). Na koncu sem ugotovila, da je problem v meni in ne v njemu. V začetku zveze sva posvod(v morju, plaži, na nekem zadrtem hodniku...dela ti adrenalin), potem dobiš familijo in znaš(ta) sexat samo še v zakonski postelji...normalno, da ti je bedno halo?  Tukaj pomaga samo pogovor, pogovor in samo pogovor. No, nama je odkrit pogovor zelo pomagal in danes je vse drugače"" Ker, če se prav spomnim, sva prišla tako daleč, se mi je že zagabil-in takrat bi si definitivno našla ljubimca-to sem mu tudi povedala in da nisem jaz nek njegov sex objekt, ki se vsak večer sprazni in da si tudi jaz želim včasih romantike, drugič spet adrenalin...no,  kot pravim, pogovorta se!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 9:23:09   
pridna_janja
eni so prav odvisni od seksa tudi to se zgodi da moski samo na seks misli in na nič drugega 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 10:28:37   
Anonimen
Jaz sem že začela po netu iskat posvetovalnice za takšne primere,  vam moram povedat, da so ure kar zasoljene,  ni pa nujno, da  bo pomagalo.
Od 50€ dalje
Samo še ne vem če bi moj hotel iti zraven,  ke je preveč visok in on ni potreben terapije ampak jaz. Jaz sem pa pripravljena v tem primeru sprejet tudi kakšno besedo, ki mi nebo najbolj všeč. Morda mi v glavi narredi kakšen KLIK.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 10:30:54   
Anonimen
Ta zadnja anonimna, jaz sem na istem in poznam ta začaran krog. Tud ne vem, kak naj stopim iz tega...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 10:31:06   
Anonimen
Meni se pa zdi, da nima moški popolnoma prav, da hoče vsak dan seksat in potem še izjavi, da že dolgo ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 10:44:53   
pridna_janja
Meni se pa zdi, da nima moški popolnoma prav, da hoče vsak dan seksat

točno tako,sej nekateri moski nimajo skrbi kaj kuhat,pospravljat,peglat,mirkat otroke itd.njih zanima zakaj ne daš seksat pa vsak dan bi rad pa take stvari,če bi imeli skrbi ne bi jim šlo po glavi samo seks


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 13:43:36   
Anonimen
Jaz imam isti problem, pa jih imam malo čez 30 in dva otroka za sabo.....z razliko od vas, da jaz možu res ne dam. Pa ker se mi "smili", sem mu že predlagala, naj si ljubico poišče in naj pazi, da kake bolezni ne stakne....je rekel, da tega ne bo storil no....
Če bi mu pa dajala, samo zato, da bi bil on zadovoljen z mano, bi se začela res gnjusiti sama sebi. Vam povem, da prov fajn živim v celibatu in me prime morda tkole le misel na sex, ko malce hormoni podivjajo pred menzusom, a še takrat mi ni do "združitve" z možem....Midva sva se o vsem veliko veliko in še enkrat veliko pogovarjala, vse si poveva, in se še stalno pogovarjava....a jaz se ne morem spremenit in si pomagat. Vam pa povem, da bi verjetno šla prej s kom drugim, da znova začutim telo in adrenalin in strast...morda bi se tko "prebudila"??!!
Pa grozno mi je tkole ramišljat, saj sem še mlada....halooo, pa kam gre ta svet,da bomo vse v celibatu živele, ker narava po porodih in zaradi utrujenosti in vsega naredi to predvsem ženskam.....groza res....a mislim, da nas je še več takih, ki si ne upajo priznati in se prisiljujejo v sex z možem (moži se pa s frendi hvalijo kako pogosto doma sexajo).....groza res....user posted image user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 14:04:47   
pridna_janja
hvala bogu meni noben ne mori več naj mu dam user posted image pa zakaj mu ne dam pa mamica njegova je njemu rekla in meni da seks mora bit itd.Samska sem in uzivam !

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 19:06:54   
Anonimen
Pri meni je isto, pa sem komaj nekaj čez 30 let.

Ne vem zakaj bi se o tem z njim pogovarjala  če mi pa ni. Pa ne zato, ker ga ne bi imela rada, ampak je sex zame isto, kot če bi mogla it na Triglav. Enostavno mi ni.

Da mi je do sexa se zgodi mogoče 3x na mesec, ostalo je vse bolj tak-tak, da imam mir, on bi pa isto vsak dan, če bi lahko.

Pa sva prvi dve leti zveze isto vsepovsod in nekaj krat na dan, sedaj pa tako user posted image
Tudi jaz več ne vem, ali so to hormoni ali kaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 20:18:32   
Anonimen
Tudi pri meni je isto (sem 30+). Mi sploh ni do seksa. Tako da to počneva res redko, mogoče 1 - 2 x na mesec. Sicer se mi moj kar smili, ampak ne morem se prisilit. Pa tudi govorim z njim težko o tem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 20:20:57   
rija
rija, par mesecev pred 40 r.d.

















































































pa se mi ful seksa....


















_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 20:33:55   
Anonimen
a ste ve 40+ anonimne pomislile da bi šle do G na pregled za kake hormone za začetek menopavze? ni tok redko da se že pri 40 začne... pa hormonska kontracepcija, če jo jemljete, je lahko smrt za libido.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 21:25:27   
muco
trikrat hura za rijo !!! HURA,HURA ,HURA user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 21:33:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

rija, par mesecev pred 40 r.d.

















































































pa se mi ful seksa....



















user posted image user posted image

Ne razumem, kako je z leti slabše user posted image

Komaj dobro poštekaš, zakaj gre user posted image .





Aja, očitno imam dolgo "lajtungo" user posted image .

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 7.4.2010 21:34:12 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 22:09:30   
rija
milijonarka....eni se narodijo pametni, eni pa rabimo pač nekaj časa, da zadeve pogruntamouser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 22:15:52   
Anonimen
milijonarka....eni se narodijo pametni, eni pa rabimo pač nekaj časa, da zadeve pogruntamouser posted image



Eni pa rabimo seksat, da do tega pridemo user posted image .

Manj je več, ipak drži user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 22:18:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Manj je več, ipak drži user posted image .



pa kaj sem že enkrat rekla: da raje enkrat tedensko v nezavest padem od dobrega seksa, kot gledam v plafon vsak danuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sex kot obveza
7.4.2010 22:24:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Manj je več, ipak drži user posted image .



pa kaj sem že enkrat rekla: da raje enkrat tedensko v nezavest padem od dobrega seksa, kot gledam v plafon vsak danuser posted image




A te potem z vacom iz nezavesti vleče user posted image ?


ps. na plafon bi si v tem primeru vsaj kako fajn tapeto nalimala user posted image user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sex kot obveza
8.4.2010 8:57:14   
sanelaa
Mene pa samo zanima, če tiste, ki seksate samo zato da ugodite možu, potem vsaj uživate? torej, na začetku vam ni in ni do seksa, potem pa ko popustite, a se sprostite in uživate ali samo čakate da bo čimprej konec?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sex kot obveza
8.4.2010 9:34:20   
koala
Jaz sem stara 30, pa je z nosečnostjo in otrokom prišlo obdobje ko mi je bil sex zadnja briga, sploh nisem čutila NOBENE potrebe po njem, tu in tam sem popustila da je bil mož zadovoljen, sicer sem tudi sama potem uživala, ker moj kljub temmu da sva seksala redko NI poskrbel samo zase, a stvari se niso premaknila iz mrtve točke. Dokler nisem razčistila da želim zakon in ne življensko skupnost, skinila sem 2 kilogtama ki sta me živcirala, nabavila nekaj kosov huuuuuudega spodnjega perila v katerem sem se sama sebi zdela seksi in se odločila da ne bom vsak večer rekla da sem utrujena in da mi ni. Stavri sose začele obračati na bolje, veliiko na bolje in zdaj sva že na dobri poti da prideva na stare tire.
Jaz bi predlagala predvsem da najprej naredite nekaj zase, da se boste počutile dobro v svoji koži, če potrebujete pogovor z strokovnjakom ga obiščite po moje ni sramota,...

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sex kot obveza
8.4.2010 9:39:37   
sanelaa
user posted image

Samozavest je zelo pomemba..............no, pa tudi lepo spodnje perilo naredi svoje. Ženska bi vsak da morala oblečt lepo perilo, ne samo za posebne priložnosti. Jaz sama pri sebi večkrat naredim čistko v predalu s spodnjim perilom.

Torej, stran z raztegnejnimi gatami in majicami v katere se oblečete zvečer po tuširanju.
Tudi za spanje lahko imamo kakšno lepo pižamo ali pa vsaj lepe gatke in majčko.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sex kot obveza
8.4.2010 9:43:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Manj je več, ipak drži user posted image .

pa kaj sem že enkrat rekla: da raje enkrat tedensko v nezavest padem od dobrega seksa, kot gledam v plafon vsak danuser posted image


Fouš user posted image

Ga še nisem doživelauser posted image No, mogoče dvakrat do zdaj...user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?