|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dermatolog
19.4.2010 14:16:20   
fedrček
Hčera bo stara tri leta in ima potrjen intrinzični atopijski dernmatitis. Stanje se po Elocomu in Elidelu bistveno ne izboljšuje-en teden ali štirinajst dni je vredu, potem se zadeva zopet ponovi. Kožo ima rdečo v pregibih, pojavljati pa so se začeli tudi lišaji po telesu. Testi so pokazali, da na hrano ni alergična. Dobili sva tudi napotnico za dermatologa. Mi lahko kdo svetuje, kam bi šli k dermatologu (privat na koncesijo ali dermatološka )? Pozna kdo kakšnega, ki je vredu?
Smo pa iz Ljubljane.

Hvala in lep pozdrav
Marjeta

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 20.4.2010 8:14:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DERMATOLOG
19.4.2010 14:27:39   
m_o_i
OK oz.  super je dr. Vujasinović v Laškem (zdravilisce)

je pa samoplacniska ambulanta-vredna vsakega centa! kar so v raznih dermatoloskih ambulantah in bolnicah packali 4 leta, je on odpravu po dveh obiskihuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu fedrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DERMATOLOG
20.4.2010 9:09:31   
sanelaa
No,

mi smo tudi bili v laškem pri Vujasinoviču. Šli smo s sinom, starim pol leta, alergičnim na jaca in lecitin.
Vujasinovič nam je potrdil, da ima mali atopični dermatitis, zdravil nas je s kortikosteroidi (advantan, afroderm), za nego nam je priporočal Eucerin 12% omego.

Za njega lahko jaz rečem samo da je dober kar se tiče razjasnitve določenih pojmov, da bi pa rekla da nam je pomagal, da nas je ozdravil, to pa ne.
Pa smo ga drago plačali, itak prvi pregled, ap potem vsako kontrolo ki je trajala približno 5 minut.

Pa je bil naš mali res bogi, s hudimi ekcemi, najbolj grozen je imel obraz, kortikosterodi so pomagali kratkoročno, po njih je koža ostala okej maksimalno dva dni, potem pa je vse izbruhnilo nazaj v isti meri.

Mi imamo zdaj kremo, ki jo nabavljamo iz Beograda in je res zakon krema, sploh ko govorimo o dermatitisu in tudi na tem forumu jo je že kar nekaj uporabnic preizskusilo in so vse zadovoljne. Vsakemu je krema pomagala, dolgoročno.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DERMATOLOG
20.4.2010 9:21:48   
m_o_i
zanimivo-nas je pa on poslal po tablete na Hrvasko in je napisal tudi beli recept, da se ga tam pokaze(pa placa-itak).

hm...skoda, da ni se vam pomgal-pri nas se je zacelo cist novo zivljenje, odkar smo sli k njemu(no, probleme je mela moja mama). pac tisti AAAAAAAAAAAAAAAAAAH efekt, ko se koza na rokah zaceli, ko smes kaj prijet sploh, ko ne srbi 24/7, ko si mirne duse spustis cisto vodo po kozi in cisto nic ne pece, ko ne tece gnoj iz zivih ran...

ker je mamino stanje posredno vplivalo tudi na mene, se vedno, ko je vprasanje glede dobrega dermatologa, vedno omenim Vujasinović-auser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DERMATOLOG
20.4.2010 9:24:33   
laaara
Sanelaa, se strinjam s tabo.
Kakšno kremo to uporabljate, če ni skrivnost.
Tudi mi imamo tezave z dermatitisom in nam vsaka informacija prav pride.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DERMATOLOG
20.4.2010 10:19:06   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

zanimivo-nas je pa on poslal po tablete na Hrvasko in je napisal tudi beli recept, da se ga tam pokaze(pa placa-itak).

hm...skoda, da ni se vam pomgal-pri nas se je zacelo cist novo zivljenje, odkar smo sli k njemu(no, probleme je mela moja mama). pac tisti AAAAAAAAAAAAAAAAAAH efekt, ko se koza na rokah zaceli, ko smes kaj prijet sploh, ko ne srbi 24/7, ko si mirne duse spustis cisto vodo po kozi in cisto nic ne pece, ko ne tece gnoj iz zivih ran...

ker je mamino stanje posredno vplivalo tudi na mene, se vedno, ko je vprasanje glede dobrega dermatologa, vedno omenim Vujasinović-auser posted image


Saj nimam kaj rečt.........super človek, meni je pomagal bolj iz psihološkega vidika, ker sem res bla čisto adijo, sin je namreč imel hude ekceme praktično od prvega meseca dalje.
Vujasinovič mi je pomagal malo znebit se stresa, pogledat stvari v drugačni luči.........če ne drugega sem po njegovem nasvetu prekinila z dieto in začela jest vse normalno, kar je bilo veliko olajšanje.
Ampak ozdravil nas žal ni. Tudi njegove metode zdravljenja niso bile nič posebnega, ker je pač uporabljal kostikosteroide, na katere je naš mali bil že imun.

Je pa moji mami odlično odstranil bradavico ki jo je imela celo živlenje in je bila zelo moteča. user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DERMATOLOG
20.4.2010 10:22:02   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: laaara

Sanelaa, se strinjam s tabo.
Kakšno kremo to uporabljate, če ni skrivnost.
Tudi mi imamo tezave z dermatitisom in nam vsaka informacija prav pride.


Ni skrivnost, mi pač nabavljamo to kremico v Beogradu. Je pa naravna no name krema, ki jo dela en gospod, zeliščar v Beogradu. Vredna vsakega centa, ker je naš mali bil v enem tednu čudovit, s kožo, kot jo prej ni imel sedem mesecev. Pa s pomočjo te kreme je tako tudi ostalo, ekcemi se nikoli več niso vrnili, kljub popolni hrani.

(odgovor članu laaara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?