|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje
23.4.2010 17:23:43   
tejčit
 zdravo.mene pa nekaj zanima.noseča sem 4mesece in sem morala dat kri za ščitnico.
in danes me je zdravnik poklical da imam čisto malo povečano ščitnico.a je imela še katera to in kaj v takem primeru.
hvala lepa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje
23.4.2010 18:47:40   
sajka
nisem imela takega problema.verjetno imas povecano ze od prej.Scitnica proizvaja hormone..
Najvec vplivajo nanjo zivci.Nehaj se zivcirat,in poisci kaksno alternativno moznost zdravljenja ne tablete.(bioenergetik je pomagal moji teti in bratrancu)

_____________________________

********

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje
23.4.2010 21:59:17   
čili
niso samo živci. Zdaj ko si noseča predvsem upoštevaj nasvet zdravnika!!

(odgovor članu sajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje
24.4.2010 16:33:14   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: čili

niso samo živci. Zdaj ko si noseča predvsem upoštevaj nasvet zdravnika!!


se strinjam. meni je nošečnost sesula hormone, sicer sem imela že prej malce težav, ampak v začetku nosečnosti so mi odkrili težave z ščitnico. mene so med nočnostjo obravnavali kot rizik, oz imela sem malce več uz pregledov, 1x na mesec kontrolo krvi in obvezno jemanje tablet. takrat nisem niti pomislila da bi šla na aletrnativo. sem pa potem po rojstvu ampak se mi ni dobro izšlo, tako da bom do konca življenja na eutyrox tabletih. sej ni tolk hudo, le pazit je treba, da se držiš navodil.

koliko pa imaš vrednost? za primerjavo, jaz sem imela ko so mi odkrili 17, 56 neka normala pa je še (če se še prav spomnim) 4,25.



(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje
25.4.2010 21:25:09   
isobel
Točno to sem imela jaz. Meni ni ščitnica delala dobro že v najstniški dobi, a se je po nekaj letih to uredilo. Potem se je pa spet povečala v času nosečnosti. Ugotovili v 5. mesecu nosečnosti. Šla na UZ ščitnice, kjer so ugotovili povečanost kot posledico vnetja. Nisem imela nobene terapije, le kontrole na vsakih nekaj mesecev. Z otročkom je vse ok.

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?