|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peg perego
27.4.2010 8:32:46   
boni25
Ojla
Povejte mi če se da pr kaksnem peg perego vozičku obračat ročaj ali sportni sedez,da lahko obračas v obe smeri vozne.Sem imela veliko vozičkov ogledanih ampak na koncu sem prisla do tega da bi bla ta znamka se najbolj zato ker imam peg perego lupinico pa bi se jo pol dal tud priklopit na ta voziček.

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: peg perego
27.4.2010 9:04:30   
melanija
Jaz imam voziček peg perego že 6 let - je dal 4 otroke skozi. Imam pa avtosedež, košaro in športni del. Vse se da obračat. Lahko gleda proti tebi ali proč od tebe - to sem prakticirala samo pri športnem delu. Imam pa tisti voziček oz. podvozje mislim da je Velo?, velika napihljiva kolesa.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: peg perego
27.4.2010 12:36:41   
oži
Pri PP Switch lahko obračaš športni del ali košaro. To znamko bom uporabljala že pri tretjem otroku in je ne menjam. Res ni nevemkako fensi, je pa uporaben.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: peg perego
27.4.2010 15:02:41   
TopsiT
Peg perego Uno ima tudi možnost obračanja ročaja. Je pa voziček 2v1 (športni, ki gre čisto dol, tudi za novorojenčke). Možnost pritrditve lupinice. Aja sedež je fiksen. Še link za lažjo predstavo http://www.mami.si/si/otroska-oprema/sportni-vozicki/uno-g1672.shtml 

Uno je tudi naš favorit med vozički.

LP

(odgovor članu oži)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: peg perego
28.4.2010 22:26:29   
poli*
Uno, switch in skate

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: peg perego
28.4.2010 22:32:10   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: TopsiT

Peg perego Uno ima tudi možnost obračanja ročaja. Je pa voziček 2v1 (športni, ki gre čisto dol, tudi za novorojenčke). Možnost pritrditve lupinice. Aja sedež je fiksen. Še link za lažjo predstavo http://www.mami.si/si/otroska-oprema/sportni-vozicki/uno-g1672.shtml 

Uno je tudi naš favorit med vozički.

LP



Jap, mi ga imamo. In je res super! Ko piha veter ali pa sonček full sije v voziček, ga samo obrneš in rešiš problem. Košare nima posebej ampak je vse v enem (kar je lahko dokaj praktično), pa kot je že TopsiT napisala - lahko PP lupinico pritrdiš nanj.
Pa še cenovno ni pretiran. Kvaliteta je tudi ok. Mogoče me malce moti, da se težje hitro izogneš oviri, ampak sem ugotovila, da je več ali manj z ostalimi vozički podobno.

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Pralne plenice
oblekca

Ali uporabljate/ste uporabljali pralne plenice?

Da, samo pralne (16%)

Da, večina, a kombinirano s plenicami za enkratno uporabo (11%)

Da, a redko (9%)

Nikoli (64%)


Število vseh glasov: 137

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!