|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   končno lepi in udobni modrčki za dojenje
7.4.2010 20:44:31   
Caia
http://www.nursingbra-shop.co.uk/

brezplačna poštnina!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
7.4.2010 22:31:15   
anju
si že poskusla?

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
8.4.2010 14:42:34   
Martinčka
a ne piše da je brezplačna poštnina samo za UK? čisto na vrhu piše FREE UK delivery!?

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
8.4.2010 14:43:37   
Martinčka
ah ne sem zdejle šele v enem okencu vidla da piše tudi free worldwide... bom poskusila če najdem kakšnega ki mi bo všeč in bom poročala...

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
8.4.2010 14:51:30   
knedli
Sem že naročila. Pošljejo pa v roku 1 tedna. Zelo zadovoljna.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
9.4.2010 8:57:30   
aly12
meni so ti modrci tudi fajn. Jaz sem že imela Bravado original plus in je super, še posebej, ker se prilagaja velikosti dojk (za katere vemo, kako hitro se v tem času spreminjajo). Le natančen moraš biti z izbiro velikosti, ker je pač v inčih, drugače pa lahko tudi vrneš, če ti ni ok.

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu knedli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
13.4.2010 10:33:19   
Žaka
jaz ne vem kako,katero številko naročit.user posted image

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
13.4.2010 12:54:13   
aly12
svoj obseg v centimetrih enostavno preračunaš v palce (inče). To lahko storiš, recimo, na http://www.pretvornik-enot.com/. Recimo, če je tvoj obseg 85cm, je to skoraj 34 palcev.

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
13.4.2010 13:02:31   
stelika
TO JE SUPER!!!!!user posted image
Končno lepi modrčki, sem se že bala, da bom mogla nosit modrček za stare mame. user posted image
Eno vprašanje pa bi vseeno imela, kdaj ste ga naročile, oz. koliko večjo številko, kot jo imate sedaj v nosečnosti?
Jaz sem imela, ko nisem bila noseča 70C, zdaj nosim 75E. Kolegica mi je rekla, da mi bodo, ko pridem iz porodnišnice še zrastle, kaj potem naročim 75F? Bo dovolj velik?
To je pa tako če imaš velike balone user posted image . Sami problemi.

Lp in hvala za odgovore.

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
13.4.2010 13:04:53   
stelika
Žaka, na njihovi spletni strani lahko najdeš tabelo, v kateri so napisane evropske številke in kaj to pomeni v njihovih številkah. Tukaj imaš pa še za vsak slučaj link, če sama nebi našla.

http://www.nursingbra-shop.co.uk/sizing.asp

(odgovor članu stelika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
13.4.2010 15:03:20   
zaspancek1
Imam modrce znamke Anita in HOTMilk. Sicer sem jih lani narocila z ene druge strani (kjer so malenkost drazji), so pa vsaj za vecje prsi. Najboljsi so mi Anita (obvezno s kostjo), kjer je res vse tam, kjer mora biti user posted image . HOTMilk so sicer cisto ok in udobni za manjse prsi, vecje pa kar malo prevec stisnejo skupaj (oz. jih ne drzijo tam, kjer bi morale biti user posted image ).
stelika, jaz imam ze sicer v nenosecem stanju precej (75F oz. bolj G ali anglesko vecinoma 34F), v nosecnosti so se mi pa se precej povecale, vendar sem po porodu imela mogoce pol do eno kosarico vecje kot v nosecnosti. Res pa niti nisem imela nekega hudega navala mleka user posted image . Vsekakor priporocam, da narocis eno kosarico vecje od tistega, kar bos imela proti koncu nosecnosti.

(odgovor članu stelika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
13.4.2010 16:13:10   
stelika
Zaspanček1 hvala za odgovor, ja jaz moram tud obvezno imeti modrček s kostjo, ker drugače dobim živčni zlomuser posted image .
Jaz sem gledala modrček ANITA5041 in ANITA5035, pa se nekako ne znam odločit katerega bi imelauser posted image . Katerega imaš ti? Če smem vprašat.
Koliko modrčkov za dojenje imate? Sta dovolj 2?

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
13.4.2010 17:17:04   
zaspancek1
Imam tocno ta modela :-) Hmm, kateri je boljsi? Kaj pa vem, mogoce ta s cipko, pri tistem z mikrofibro (5035) se mi zdi, da mi ni bilo blago ok (me je malo srbelo ko sem se potila). Sicer pa razen tega ne morem kaj vec povedat, ker na koncu sploh nisem dojila.   

(odgovor članu stelika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
15.4.2010 5:14:24   
sabri
ENo vprašanje, ko sem hotela naročiti, sem izbrala primer 38 C, kar naj bi bilo naša 85 in potem me še vedno vpraša veliko small, medium...A ni dovolj, da izbereš cifro, pa če lahk zamenjaš slučajno, če ti ni prav? Hvala.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
15.4.2010 8:59:33   
aly12
Hm, na katerem koraku te pa to vpraša? Mene namreč ni.
Če ti ni ok, lahko vrneš v 45ih dneh, kar je super.

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
15.4.2010 10:09:25   
tix
Meni so tudi všeč, sploh tisti od hotmilk sem hotla kar naročit eno košarico večje, pa sploh nimajo take stevilke user posted image

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
15.4.2010 14:57:58   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: sabri

ENo vprašanje, ko sem hotela naročiti, sem izbrala primer 38 C, kar naj bi bilo naša 85 in potem me še vedno vpraša veliko small, medium...A ni dovolj, da izbereš cifro, pa če lahk zamenjaš slučajno, če ti ni prav? Hvala.


Najbrz si hotela narociti Bravado? To bo verjetno bolje vedela aly12, drugace si pa poskusi pomagati s tabelo - za velikost 38c mogoce original M (36-38 B-C) ali L (38-40 C-D)?
tix, vsi modeli HOTMilk nimajo vseh stevilk oz. kosaric, lahko pa tudi, da jih je zmanjkalo.
Poglej se na kaksni drugi strani:
http://www.figleaves.com/uk/department.asp?dept=Womens_Maternity_and_Nursing&answerhandle=11879&searchhandle=A%3dwomenswear+not+in+olet~B%3dwomenswear+not+in+olet~D%3d12~E%3d0^0^2^LifeTime~K%3d4~L%3d1~M%3d349~N%3d2~&originalquery=&answerhandleback=11879&cm_re=lhn-_-Shop-_-cta24_Maternity%20&%20Nursing
ali npr.
http://www.envie4u.co.uk/category.asp/catID/26/nursing-bras.htm

Na strani figleaves imas pod nekaterimi modrci se mnenja, ki znajo biti vcasih kar koristna.



(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
15.4.2010 16:13:58   
aly12
zaspancek1, tvoja objava se mi sicer ne odpre cela, ampak mislim, da razumem, kaj si hotela povedati in se strinjam. Imaš tabelo (pri opisu vsakega mordčka na desni strani spodaj), v kateri ti piše, da je 38C hkrati L. Očitno je res ta model malo poseben. Sem si pogledala tudi Figleaves stran in je res kar kul, še posebej dolg, a uporaben, seznam velikosti (http://www.figleaves.com/uk/fitting_room.asp?cat=236&txt=11472).

Hehehe, preden sem prvič zanosila, si nisem niti približno predstavljala, koliko pregledovanja in odločanja to za sabo povleče, še posebej glede morčkov in oblek. Zdaj drugič sem pa znova nad tem presenečena.user posted image

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
15.4.2010 17:05:37   
zaspancek1
Ups, se opravicujem, sem res prilepila klobaso user posted image . Ja, drugace je pa res kar cela znanost vse to okoli nosecnosti, sploh modrcev user posted image .
Aja, se glede mer - te primerjalne tabele so bolj okvirne, ker potem v praksi vidis, da ima vsaka znamka malo drugacne velikosti. Tako npr. evropska kosarica E ni vedno angleska DD. Potem pac posljes nazaj, da ti zamenjajo oz. tudi vrnejo denar, ce ti ni vsec.
Glede nakupov modrcev in kopalk iz Anglije imam dosedaj zelo dobre izkusnje. Kvaliteta pa (vsaj za velike prsi) ni primerljiva  z nobenimi nasimi (oz. tistimi, ki jih lahko dobis pri nas).

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
15.4.2010 21:06:40   
Caia
dobila danes in zelo zadovoljna, bom še kar enega naročila. Je pa tako kot pravi zaspancek1, kvaliteta se ne more primerjati s temi ki jih dobiš pri nas. Da o estetiki sploh ne govorimo. Sem navdušena nad to stranjo!

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
15.4.2010 21:27:19   
krtačka
Nosečke kupite si kr ene 2 številki večje modrce kot jih imate zdaj. Pa BREZ kosti.

Govorim vam iz lastnih izkušenj, prva 2 meseca sm imela ves čas težave zaradi bulic, bolečih dojk itd. Na koncu sem ugotovila, da so krivi modrci. Potem sem si kupila enga takega "za stare ome" in nisem nikol več imela problemov, dojila 18 mesecev.
Sam moje izkušnje povem, da me ne boste zdaj raztrgaleuser posted image

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
16.4.2010 8:47:51   
aly12
hehe, krtačka, dvomim, da te bo kdo raztrgal zaradi izkušenj z modrci, čeprav nam vsem nihajo hormoni.user posted image user posted image user posted image
se pa strinjam, dojke so kar nepredvidljive v tem obdobju, je pa vedno bolje, da je modrček malo večji, kot premajhen.

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
16.4.2010 11:37:15   
Caia
povečanjedojk je zelo različno. v prvi nosečnosti sem iz 75c prišla na 75D in tako je ostalo do danes. dojila sem 24 mesecev, pa bilatakoj potem noseča in še vedno imam 75D. Mislim, da ne bo narastlo, ker tudi po porodu ni. Meni seje v prvi nosečnosti na sredini začelo spreminjati, ampak res malo, glede na to kaj berem po forumih... Tako da moje mnenje - kupit modrc, ko ga rabiš ;-) Takrat točno veš koliko velik naj bo.
Tistih za stare mame imam poln kufer iz obdobja prvega otroka. Zdaj si zaslužim lepe :-)

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
17.4.2010 7:34:18   
krtačka
IZVIRNO SPOROČILO: aly12

hehe, krtačka, dvomim, da te bo kdo raztrgal zaradi izkušenj z modrci, čeprav nam vsem nihajo hormoni.user posted image user posted image user posted image


sej to je, hormoni, pa še RR po vrhu heheheuser posted image

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: končno lepi in udobni modrčki za dojenje
23.4.2010 13:14:03   
Martinčka
tiste ki ste kupile modrčke na tej strani, kako se ujemajo številke z našimi glede na njihovo tabelico?

zdaj je čas da si tudi jaz kaj naročim...komaj čakamuser posted image

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?