|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
13.7.2005 16:17:37   
ANAJURIJ
Saj vem, da je podobna tema ze bila odprta, pa me vseeno zanima, ce je bila katera (druzina) z tako malim dojenckom na dopustu na Visu oz. kjerkoli, kjer ni bilo pediatra oz. zdravnika. Malo me skrbi, sicer upam, da bom se vedno samo dojila, pa kljub temu, saj vete vnetje uhic, grla itd...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
13.7.2005 16:21:19   
eva1
Mislim, da s 5 mesečnim otrokom ni pametno iti tako daleč in še na otok! Sej nikol ne veš, kaj se lahko zgodi-mi bomo šli najdlje na pag, da smo v 3 urah doma, če se kaj zgodi!
Moj recimo ima že 2 dni temparaturo 38.5-vrjetno bo 6 otroška, pa če bi jo imel na morju bi bla ful panika kaj narest!

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
13.7.2005 16:54:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ANAJURIJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
13.7.2005 17:02:51   
Marogica
Ne kompliciraj in se imejte fajn na dopustu. Vedno se najde kakšna rešitev. Saj boš imela določena zdravila s seboj? Kot je bilo omenjeno, je sigurno kakšen splošni zdravnik na Visu. Kaj na Visu ni dojenčkov? Jih nima nobena domaćinka? Pa se tudi znajdejo. Uživajte na morju

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
13.7.2005 18:06:22   
mika
Tudi jaz pravim , ne komplicirat! za bognedaj kaj nujnega imajo gliserje za nujno medicinsko pomoč. Koliko vem, pa je tam splošni zdravnik. Uživajte na Visu.

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
13.7.2005 18:38:56   
ANAJURIJ
MIKA IN DRUGI, HVALA ZA INFO IN VSPODBUDO.:morje:

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
13.7.2005 18:45:03   
Primoza
Pa še to, Vis je eden izmed redkih predelov Dalmacije z dobro pitno vodo.

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
13.7.2005 19:34:09   
mika
Pašman tudi

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
13.7.2005 19:53:31   
Primoza
Vendar bi malo na pamet rekel, da gre pri Pašanu za vodovod s celine, pri visu pa gre za zaelo kakovostne vire na samem otoku.

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
13.7.2005 23:00:34   
Talija
Tudi Pašman ima svoje kakovostne vire na otoku.:)Mi gremo letos namreč že četrtič tja, vendar prvič z dojenčkom(7m):duda:Vendar v vsakem primeru svetujem prekuhavanje za dojenčka. S seboj pa le vzemi priročno lekarno ter pazi, da ga ne boš preveč izpostavljala soncu- sicer pa ni panike- lepo se imejte!;):morje:

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
14.7.2005 9:21:34   
Lenny
ANAJURIJ, pravkar preverjeno: Vis ima zdravnika, celo dva, v Visu in v Komiži, za nujnejše primere razpolagajo s helikopterjem, res pa je, da potrebuješ dodatno zavarovanje tipa Coris ali Elvia.
Lp in lep dopust!

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
14.7.2005 13:20:13   
ANAJURIJ
Hvala se enkrat za info. Se ze veselimo..:bravo:

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dopust z 5 mesecnim dojenckom na Visu-ni pedi...
14.7.2005 13:54:50   
mika
Ja, v Pašmanu ima vsaka hiša svoj studenec s pitno vodo. Talija, mi gremo tudi letos četrič, prvič z našo pupo, ki bo tudi takrat stara dobrih 7m.

(odgovor članu ANAJURIJ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?