|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ženska ejakulacija
9.5.2010 16:59:58   
lejla14
Pozdravljene!

Sem malce iskala po tem forumu, pa kaj dosti o tem niste še pisale. Pač nekaj že, ampak kot drugje, tudi tule je ta pojav očitno skoraj neznan. Jaz pa se s tem ubadam praktično že odkar imam spolne odnose. In te vode je običajno v takih količinah, da ne pomaga podstavit samo brisačo, temveč moram pod brisačo dat še nekaj nepremočljivega. In tako se običajno, namesto, da bi se sprostila ukvarjam s tem, kdaj in kako bom podložila. Kako rešujete problem tiste, ki se vam to dogaja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ženska ejakulacija
9.5.2010 19:14:47   
Greenie
Ne vem svetovat, ker se mi to ne dogaja. Je pa lahko partner srečen, ker vedno ve, da te je pripeljal do orgazma :)

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ženska ejakulacija
9.5.2010 20:07:55   
Anonimen
Doživela enkrat in sva hitro šla v P, ker sem mislila, da mi je odtekla voda user posted image user posted image user posted image user posted image je bila na koncu kar malo neprijetna situacija....
Najboljše, da si nabaviš tiste nepremočljive podloge, ki so za dojenčka in jih menjavaš.

(odgovor članu Greenie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ženska ejakulacija
9.5.2010 20:51:05   
Anonimen
pred odnosom nujno izprazni mehur

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ženska ejakulacija
9.5.2010 21:20:49   
lejla14
Hvala, ker skušate pomagat. A verjemi anonimna, da izpraznit mehur ne pomaga skoraj nič. In grenie to, kar praviš, vsaj zame ne drži, ker lije še pred orgazmom. Zato bi res rada koga, ki se mu to dogaja, ampak očitno smo taki zares redki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ženska ejakulacija
10.5.2010 8:03:38   
Senčka
Temu se po angleško reče squirting. Jaz tega ne doživljam, sem pa že veliko prebrala o tem. To voda ne priteče iz mehurja in je brez vonja in barve. Pa menda so orgazmi veliko bolj intenzivni. Jaz ti zavidam user posted image .

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ženska ejakulacija
10.5.2010 13:50:11   
pizmovka
Meni se je to zgodilo enkrat, kmalu po porodu, ko so bile mišice še bolj ohlapne. Sem pa čutila, da mi je pritekla voda iz mehurja. Ful zoprn občutek ... hkrati pa je bilo to pri res močnem orgazmu, mislim, da pri četrtem zaporednem. Res mešani občutki.
Pri naslednjih odnosih sem se pa čisto preveč ubadala s to vodo in kako jo bom zadržala. Se mi to ni več ponovilo, res pa pred odnosom vedno izpraznim mehur.

(odgovor članu Senčka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ženska ejakulacija
10.5.2010 13:53:26   
ZARA
Mater, ne vem. Lavor? Blazino za v vodo? Odsvetujem pa električno blazino.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pizmovka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kdaj v šolo?
Estrella*

Otrok je rojen decembra meseca. V šola bi ga vpisal;

z otroci njegovega letnika (58%)

leto kasneje (42%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!