|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iščem medvedka od Debbi Concepts
20.5.2010 12:41:10   
Anonimen
Jao jao, naša punca se je tolk navezala na na tegale medvedka (2. vrstica, 2. kvadratek, bel z roza šalom na katerega so pritrjene tudi roza rokavičke): http://debbi.station192.com/products.html in je čisto fertik, če ga takrat, ko je čas za spanje ni zraven ... no in danes je bila ena taka scena, ko sem dala zjutraj medvedka prat, ker je bil že umazan, potem sem ga pa pozabil takoj sušit dat in do 12ih, ko gre spat še ni bil čisto suh ... no pa sem jo probala z enim drugim premamit pa ni potegnilo in se je drla, kot da bi ji najmanj ena roka falila ... v končni fazi sem ji potem še malo vležnega medvedka v rposteljo dala in je zaspala v minutki user posted image ... tako da če katera ve kje jih prodajajo ali ga ima in ji poležava v kaki škatli, bi se zelo lepo priporočila ... pliiiis, ker res ne vem kaj bomo, če tega recimo zgubimo slučajno user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iščem medvedka od Debbi Concepts
20.5.2010 13:28:35   
mini86
kje ste ga pa zdj dubl..
joj js vem da je tamala dubla enga ježka za prvi roj.dan-js sm ji ga kuplauser posted image
in ga je povsod vlačila sabo in biu je 10000x pršit, sešit..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iščem medvedka od Debbi Concepts
20.5.2010 13:32:06   
Anonimen
Dobili smo ga za darilo leto in pol nazaj in sem tut že vprašala kje so ga kupli. So sicr povedali, samo tam imajo zdaj bol poletne variante (kupljen je bil pa pozimi) ... če ga kako drugače ne dobim, upam, da jih bodo jeseni oz. pozimi spet imeli ...

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?