|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   beljakovinska dieta
7.6.2010 13:05:14   
ljiljana
Pozdravljene!

Zacela sem z beljakovinsko dieto in vosmih dneh sla z 71.2. na 68.4 kg. Meni super, ma jst vmes pojem tudi sadje, ker brz njega ne morem ziveti, pa secesnje so v polnem razmahu. Zanima me, ali sadje kaj vpliva na to dieto. Jem pa samo meso (vsevrste) z zelenjavo in pijem kavo z mlekom. Vem, da dieta ni zdrava ampak se dva tedna upam, da zdrzim. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: beljakovinska dieta
7.6.2010 15:25:06   
nebo
Ojla Lilijana, daj ti to meni povej kje najdem to dieto, pa se ti pridružim...5 kg moram spravit dol....

(odgovor članu ljiljana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: beljakovinska dieta
7.6.2010 22:28:53   
kenka
ljiljana, a misliš beljakovinsko dieto v smislu da ne ješ OH? kot riž, testenine, itd. v bistvu je kot Monti brez OH zjutraj oz. za kosilo? oz dukan dieta z zelenjavo in sadjem?

sem tudi sama razmišljala o dieti brez OH, saj Oh nekako me delajo utrujeno in zadržuejejo vodo ... malo bi ti oklestila.



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: beljakovinska dieta
8.6.2010 12:47:21   
tecnobica
Sadje in zelenjava so OH, tko da to ni več beljakovinska dieta. Pa še velik cukra vsebuje eno sadje.

(odgovor članu kenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: beljakovinska dieta
8.6.2010 21:03:52   
kenka
ja, tecnobica prav imaš gled OH-jev. samo, ker se mi zdi, če se je res samo beljakovine precej nezdraqvo, sem mislila uvest sadje in zelenjavo, ki je npr. dovoljena tudi po montiju.

lp

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: beljakovinska dieta
9.6.2010 8:24:10   
ljiljana
oj, jst sm jedla samo meso in kumarec ter paradajz in cebulo, samo v casu cesenj se jim ne morem odpovedati. Pa vseeno se vedno grem dol, malo se bojim za zdravje, ker to ni zdrava dieta, ampak ce imam sadje in zelenjavo in meso, mislim da mi ne more bit hudega. Jem pa vse vrste mesa, tud cevapcice in sm sla dol 3 kilce v desetih dneh. Vem tudi da grejo kile gor, a ko dam nekaj dol se to trudim tudi obdrzati. Tako dame moje, greste z mano?

(odgovor članu kenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: beljakovinska dieta
9.6.2010 14:11:09   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: kenka

ja, tecnobica prav imaš gled OH-jev. samo, ker se mi zdi, če se je res samo beljakovine precej nezdraqvo, sem mislila uvest sadje in zelenjavo, ki je npr. dovoljena tudi po montiju.

lp



Tud Monti ne dovolnjuje vse zelenjave in sadja. Pri sadju moraš tudi pazi, da ni tako, ki bi po vrhu hrane zavrelo in onemogočalo prebave. Vem da so npr jagode dovoljene jest po obroku. Pa maline...

(odgovor članu kenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: beljakovinska dieta
15.6.2010 8:33:53   
ljiljana
v 16 dneh -4,4 kile. V zivljenju jih nisem imela tako malo. :)

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Špela ali?
tweety83

Odločava se med imeni za punčko,in sicer me zanima katero vam je najbolj všeč:

Špela (24%)

Nika (40%)

Zoja (37%)


Število vseh glasov: 432

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!