|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je ali ni?
10.9.2010 19:18:51   
hani bani
Spet sm tle...neučakana....prejšnji mesec je spet prišla nezaželena.user posted image Danes pa imam še eno uprašanje....ampak prosim ne mi rečt da naj počakam do naslednjeuser posted image naj mi katera pove ali je možno po teh znakih predvidevat da sem ali da nisem noseča? v spodnjem delu trebuha imam občutek tiščanja ampak je zelo podoben tiščanju na vodo...ali pa ob prehlajenem mehurju. prsa mi sicer ne delujejo čvrsta ampak bradavice me pa ob rahlem dotiku skelijo...pekoč občutek...in takoj skočijo pokonc kar pri meni ni v navadi ( še med sexom se mi dostikrat ne napnejo )...v levem jajčniku pa me tud mal špikne usake tolko( oziroma čutim neko napetost)...temperatura okrog 37 ...ti občutki so se začel pojavlat 8.10user posted image sem dobila 24.9 alora je bila ovulacija od 7.10-9.10(tam nekje) bila sva pridna in sva ta teden kar pošteno delala(ampak z užitkom brez razmišljanja). ...punce rabm odgovor user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 11.9.2010 7:02:24 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JE ALI NI?
10.9.2010 19:21:43   
Anonimen
Ni mogoče.

(odgovor članu hani bani)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JE ALI NI?
10.9.2010 19:28:53   
hani bani
a lahk kej več razlage kot samo "ni mogoče" user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JE ALI NI?
10.9.2010 19:31:24   
Anonimen
Ne, nisem zdravnik. Pa še ta te mora pogledat za pravo diagnozo.

Pišuka no, kako boš imela otroka, če si že zdaj tako nestrpna user posted image . Saj bo, nič ti ne bo ušlo.

(odgovor članu hani bani)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JE ALI NI?
10.9.2010 19:37:33   
Anonimen
ni mogoče. telo ne proizvaja (dovolj) nosečniškega hormona, ki povzroča naštete znake. kar ti čutiš je v bistvu t.i. histerična nosečnost (zaradi hude želje in nestrpnost telo mimkira simptome nosečnosti, poleg tega pa še ti videvaš zadeve ki jih ni oz. se dogajajo vsak mesec pa sploh nisi pozorna nanje). SPROSTI SE!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JE ALI NI?
10.9.2010 19:46:42   
hani bani
hm...ja tkole je...histerijo sm zganjala prve 3 mesce k ni blo nič...pa z mojim sva delala na vsake 2 dni pa usi tisti ovul testi k sm jih nardila bi že skor lahk uredu špežo nakupla za ta dnar...pol sm pa rekla veš kaj dragi kr bo bo...tko da sm ubistvu nekako odmislna vse skupi ker vem da to ni dobro. ampak vsi tisti namišljeni znaki k sm jih mela u preteklosti ( celo jutranje slabosti) so zdaj drugačni zato vas prow umirjeno sprašujem! moj je reku naj test nardim pa sm mu rekla da ga ne bom da bom kr lepo do user posted image počakala...in bom res ker je brez veze histerijo zganjat pač bo ko bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JE ALI NI?
11.9.2010 9:57:51   
Taddy78
Glede na datum, bi se lahko reklo, da so to znaki ovulacije in ne nosečnosti. Pol meseca po zadnji M pa res ne moreš biti noseča, oz. imeti znakov nosečnosti.

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JE ALI NI?
11.9.2010 11:46:27   
branka81
tis is ista kot sem bila jz,tok sm si želela zanosit,da se mi je vedno zdel,da imam vse znake nosečnosti hehe....no po enmu mesecu,ko sva bila z atijem pridna,pa sm že zanosila jupiiiiiiiiiiiii,madonca nama je tok hitr ratal,je ata tok plodn heehe....zdej sva srečna starša 6 mes. princeske...

vidva le pridno trenirajta,ko boš zanosila,boš že vedla...želim vama veliko srečeuser posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: JE ALI NI?
12.9.2010 10:42:19   
HANYBANY
si mi ukradla nick a? user posted image user posted image

mislim da je prehitro za govorit ali si noseča ali ne, pa tudi se strinjam s prej napisanim, morda je to znak ovulacije.

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je ali ni?
12.9.2010 17:26:07   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: hani bani

ti občutki so se začel pojavlat 8.10user posted image sem dobila 24.9 alora je bila ovulacija od 7.10-9.10(tam nekje) bila sva pridna in sva ta teden kar pošteno delala(ampak z užitkom brez razmišljanja). ...punce rabm odgovor user posted image


8.10 in 24.9, pa 7.10 - 9.10 to so datumi??

Danes smo šele 12.9 user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: JE ALI NI?
12.9.2010 20:57:20   
hani bani
lejo še ena hani bani user posted image dragi mi tkole prav zato sm pa ta nik dala gor :) sorči nism hotla user posted image

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je ali ni?
12.9.2010 21:04:07   
hani bani
24.9 sem dobila user posted image alora naj bi bla O nekje od 7.10-9.10.......8.10.pa so se mi ti znaki začel pojavlat a je možn da bi bla O že pred 7.10? do sedaj sem O občutila le kot rahlo špikanje v levem jajčniku in to samo par urc..

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?