|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prhljaj na lasih
1.8.2010 12:05:03   
kekso
Zanima me, kaj naj uporabim proti prhljaju pri 2 leti stari punčki. Ugotovila sem, da ima na zadnji strani glavce veliko prhljaja. Glava jo močno srbi in se kar praska. Zanima me tudi zakaj se pri tako majhnih otrocih pojavi prhljaj. Naj povem, da ji lase umivam vedno s otroškim šamponom in ne čisto vsak dan.

Hvala za odgovore in lep dan želim user posted image !

LP 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prhljaj na lasih
1.8.2010 21:57:00   
posh
Jaz bi se na tvojem mestu prvo prepričala če res gre za prhljaj ali morda kakšno drugo stvar. Reči P naj ti da napotnico za dermatologa.

(odgovor članu kekso)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prhljaj na lasih
1.8.2010 22:00:57   
Volga
Lahko da ima temenca, daj dobro poglej, da ne bo dete zamenarjeno okoli hodilo.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prhljaj na lasih
2.8.2010 8:04:26   
**Tinkara78**
Moja se je praskala, ker sem ji s prepogostim pranjem las čisto izsušila lasišče.user posted image Je pa bilo obupno kako se je praskala skoraj do krvi.

Potem sem glavo namazala z olivnim oljem iz lekarne oz. z Bepanthen mazilom - parkrat sem ponovila. Malo pustila, da se je vpilo in potem zaprala z Eucerinovim šamponom.

Zdaj perem glavo 1x na teden in gotovo. Razen če se fejst poti oz. po potrebi.


< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 2.8.2010 8:05:35 >

(odgovor članu kekso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prhljaj na lasih
2.8.2010 8:33:56   
livia
Jaz kar z Mustelinim šamponom za temenca to nadlogo odpravim.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?