|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slikce iz ultrazvoka
5.10.2010 12:08:40   
sbnc
A je katera dala plastificirat slikce iz ultrazvoka in kje (zanima me za Ljubljano)? Me skrbi, da bodo sčasoma zbledele user posted image ...rada pa bi jih ohranila. Prav tako dobrodošli tudi drugi nasveti za ohranitev slikic user posted image

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slikce iz ultrazvoka
5.10.2010 12:12:57   
Najaa
Jaz sem kar s svojim digitalcem slikala slike z UZ in je super izpadlo. Pol sem dala razvit in ima zdej v albumu. 

(odgovor članu sbnc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slikce iz ultrazvoka
5.10.2010 12:13:31   
RAKICA2007
toplo plastificiranje ti ne priporočam...
moj je pri prvem UZ, v 1.user posted image  takoj nesel slikico plastificirati in se je čisto razmazala-v bistvu je nastala črna plastificirana slikica user posted image

Jaz sem od 1.user posted image  vse slikice lepo shranila v kuverto in do danes še nobena nima kakšnih vidnih znakov bledenja... so pa stare 3 leta user posted image  slikice namreč user posted image

LP
user posted image 2007

(odgovor članu sbnc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slikce iz ultrazvoka
5.10.2010 12:13:39   
štrumfek
jaz imam doma plastifikator in si stvari, ki so mi pomembne, kar sama plastificiram...  dala sem okol 30€ zanj in je za občasno uporabo več kot odličen..

(odgovor članu sbnc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slikce iz ultrazvoka
5.10.2010 12:43:23   
pomar*ANČA*
plastificiranje ne bo šlo, saj jih toplota uniči, postanejo črne. jaz sem nekaj slikic prekopirala, nekaj pa skenirala in potem sprintala, original sem pa shranila v kovertico ter skrila pred svetlobouser posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slikce iz ultrazvoka
5.10.2010 12:51:42   
K_a_t_i
Simpel ko pasulj! Fotokopiraj in je.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slikce iz ultrazvoka
5.10.2010 13:04:10   
enkratna
Skeniraj slikico - in potem iz tega razvij fotografijo, ki je bolj dojemljiva za dodatne načine ohranjevanja, pa še ne izgubi se kvaliteta posnetka, kot se pri slikanju z mobilcem. Fotokopije pa tudi zbledijo sčasoma...

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slikce iz ultrazvoka
5.10.2010 13:05:20   
Katy78
Jaz imam samo eno sprintano direkt iz UZ aparata in je v albumu in ni zbledela. Druge slikice, vključno s 3D sem pa dobila na CD-ju in sem jih potem razvila kot običajne fotografije.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
5.10.2010 13:59:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?