|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.7.2005 7:16:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Oktoberske nosečke
25.7.2005 8:15:35   
nana 27
Živjo,

ja tudi jaz ne vem več, kaj je normalno spanje. Spanje v kosu, celo noč? Kaj je že to? Danes sem se zbudila ob treh in malo gledala televizijo, šla nazaj v posteljo, kjer nisem našla pravega položaja, nato pa sem zaspala in zjutraj bi jaz še zmeraj spala. :duda: pridno brca, ampak tak razgrajaček, da mi ne bi spat pustil pa še ni :zmeden:


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Oktoberske nosečke
25.7.2005 8:41:22   
SANJA2
Ojla... tudi jaz imem že kar nekaj časa težave s spanjem saj se zbijam vsako noč okoli 4 zjutraj in potem se prevračamo in obračamo. Sladko zaspim pa okoli 6 zjutraj in potem čez 1/2 urce budilka ... služba... zaspana ...... zoprna:)
Zanima me ali še katero pritiska na želodec oz. žličko. Mene tako boli v žlički da ne morem živet.... ima katera kakšen nasvet?

Papa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Oktoberske nosečke
25.7.2005 8:47:38   
nana 27
Ja, mene je iz sobote na nedeljo mučilo...tako peče, da sploh ne veš kaj naredit. Meni je pomagal donat in dva pouštrčka, ko grem spat. Podloži si vzglavje.
Brala sem, da pomaga še to, da piješ počasi po požirkih, čimmanj začinjeno hrano in malo sladkih zalogajčkov :grrr: in na večer ne jej preveč. Nekaterim pomaga tudi rupurut.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Oktoberske nosečke
25.7.2005 9:02:10   
pi
Mislim da imamo vse enak problem. Tudi jaz ne morem spat, pa 100x se zbudim, pa na Wc moram, ...
Upam da ne bo do konca tako.
Komaj čakam da bom spet imela pregled in videla svoji :duda::duda:, vsaj upam da mi bo naredila UZ.
Imate že kaj nakupljeno, pripravljeno ?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Oktoberske nosečke
25.7.2005 9:15:03   
bambi
Pozdrav drage oktoberčice, mi smo prišli iz dopusta in bilo je 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa. Moram tudi pohvaliti hotel v Poreču v katerem sva bila, pa hrano, res je bilo odlično in še osebje prijazno....... vse to se seveda zopet pozna na meni, predvsem dobra hrana in +2 kg, tako da sem do sedaj pridelala že 13 kg. Naša :duda: je bila na morju tako živahna kot še nikoli, trebuh mi je kar skakal sem ter tja, tako da bo to prava morska deklica......

No, tudi mene matra nespečnost, pa 100x zbujanje ponoči in Wc, pa zgaga...... jaz pijem zato samo še vodo, pa kakšen kozarec piva..... ne jem čebule in ne česna, nobenih pikantnih zadev......

Jaz imam pa sedaj pregled komaj 16.08. in se mi zdi cela večnost do takrat.

Kako pa kaj vaši trebuščki????? Moj pridno raste, se mi zdi, da samo nekam ven, ob strani pa nič.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Oktoberske nosečke
25.7.2005 10:05:16   
beli
Hoj!

Tudi jaz zelo slabo spim. Sedaj, ko ni vroče, je malo bolje. Na hrbtu mi ravno ne paše ležati, na boku pa tamali tako brca, zgleda, da njemu ne ugaja. Zjutraj pa bi najbolj pasalo dremati, pa je treba v službo. Še dobro, da so počitnice in je vse fino mirno, tako da malo delam, pa grem domov- ni stresno. Počasi pakiram za selitev v novi domek- k fantu. Opazila sem, da si čevljev ne morem več luštno zavezati- trebušček je že malo v napoto.
Uživajte v lepih dnevih in veliko pijte tekočine- ne vem, če je res, a pravijo, da je od tega odvisno, če imaš malo ali veliko mleka. Jaz sem ves čas žejna.

Čao


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Oktoberske nosečke
25.7.2005 10:31:10   
pi
Oj Bambi,

me veseli da si se imela lepo na dopustu.
Jaz te v kg vodim, imam že +15 kg. Rit imam kot kak velik debel :pujs:.

ste že izbrale imena za vaše :duda: ?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
25.7.2005 11:15:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Oktoberske nosečke
25.7.2005 12:19:16   
bebika
Ojla punce! Tud jest mam že nekaj problemov z nosečnostjo. Zadnje čase mi tako nekaj pritiska na medenico, da včasih težko stopim na levo nogo. Pa v postelji se tud težko obračam. A mislite da pritiska na kakšen živec? Ker čez dan je pa vredu.
Nalin a dobiš injekcijo zaradi Rh faktorja? Mene ta čaka 4.8. pa baje, da te po njej kr fajn rita boli? A ma že katera izkušnje s tem?

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Oktoberske nosečke
25.7.2005 12:23:56   
Felicity
Pozdravljene,

bom še sama kaj dodala.
Prejšnji teden sem imela nekaj težav, tako da sem morala iskati še dežurnega gin, ker je moja na dopustu. Sedaj je Ok, a strah je bil velik, tako da sem imela še povišan pritisk. Pa tudi za kg so me opozorili. Sedaj sem na +7. Ko se gledam v ogledalu sem že pravi :sloncek:.

Najin :duda: je še vedno brez vozička in druge opreme.
Saj je skoraj lažje kupit avto, kot voziček. :)-
Napravljeno imam le nekaj oblekic in drobnarij. Ostalo še pride.

Tudi moje trdno spanje je že zgodovina. :( Sem pridna obiskovalka wc-ja, pa čeprav le za par kapljic. Ma ja, bo že.

Lepo se imejte!!!;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
25.7.2005 15:08:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Oktoberske nosečke
25.7.2005 15:25:04   
bambi
Pi, midva oz. ati je izbral ime za punčko ( tako je bilo zmenjeno, če bi bil fant pa bi izbrala ime jaz ). Najina :duda: bo Gaja in upam da bo tako nežna in pridna kot je sedaj v trebuščku....... včasih me tako lepo žgečka po trebuhu, da se moram prav smejat, no, včasih pa tudi dela takšne prevale, da se mi izobči cel trebuh in prav zaboli..... pa na medenico mi pritiska, to tudi ni prijetno, ampak vsaj vem, da je tukaj.......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
25.7.2005 16:22:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?