|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil ADC ali Allernova????
9.10.2010 9:43:26   
Sanija13
Pozdravljene,

ker sumim, da ima hčerka (3 mesece) alergijo na KML (driska, krvave nitke v blatu-sem jih prvič opazila danes) me zanima, ali lahko sama začnem z Allernovo oz Aptamilom, ali moram počakati na P? V ponedeljek bom namreč poklicala in povedala za težave. Ali moram dobiti napotnico za testiranja,ali lahko kar brez?
Katera hrana je malo boljšega okusa? Se opravičujem, če je preveč vprašanj, pri prvem otroku teh težav ni bilo, zato pojma nimam...HVALA, LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil ADC ali Allernova????
9.10.2010 9:46:48   
donat
jaz bi kar že danes dala novo hrano. Kje pa je pondeljek??? komi je danes sobota!!!

drugače svojo user posted image hranim z BEBA od nestleja. pa sem zadovoljna.

lepo bodi

(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil ADC ali Allernova????
9.10.2010 16:10:10   
Sonček in poletje
Ni vedno krivo KML. Naš mali je potrjeno alergičen na jajca, pogosto pri dojenčkih pa je tudi KML, soja in gluten. Ko sem jaz prvič opazila krvave nitke v blatu sem poklicala P in me je napotila na diagnostiko v bolnico, malemu so naredili kožne in krvne teste, kožni so pokazali A na rumenjak in beljak, krvni pa samo na beljak.

Kljub vsemu sem zdaj na dieti brez jajc in KML (dojim). Sicer pa mamica najbolj ve/čuti kaj je narobe z njenim otrokom. Jaz bi na tvojem mestu čim prej izločila potencialne alergene (tiste za katere sama misliš, da so krivi za težave) v ponedeljek pa takoj k zdravniku. Pa vzorec blata, kjer so krvave nitke vzemi s sabo, če boš imela kaj svežega. Jaz sem kar plenico nesla.


_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil ADC ali Allernova????
9.10.2010 18:28:19   
m_o_i
o allernovi in ADCju je ze kr nekaj postov na tem forumu-malo poskrolaj pod svojo temo user posted image

ce pa ze, pa je ADC dooosti boljsi kot allernova

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Delo.
пеперутка16

Kdaj ste po porodu šle nazaj v službo?

Po 6 mesecih. (15%)

Po 12 mesecih. (60%)

Od 12 do 16. (10%)

Ne delam. (15%)


Število vseh glasov: 20

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!