|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj oblečem- ideje?
13.8.2010 10:41:24   
pomar*ANČA*
konec avgusta sem povabljena na miss slo in nimam pojma kaj naj oblečem...

se vidi, da imam malega otroka in da nisem več na tekočem kako se za kakšne dogodke obleče

sem pa stara 26 let, suha in dovolj velika, da lahko dam nase praktično vse, ampak še vedno pa ne najdem nekaj kar bi mi v uko padlo.

ima kakšna kakšen predlog?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
13.8.2010 10:51:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*
sem pa stara 26 let, suha in dovolj velika, da lahko dam nase praktično vse, ...

Jaz ti lahko rečem samo: VAŽIČKA user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
13.8.2010 11:03:17   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*
sem pa stara 26 let, suha in dovolj velika, da lahko dam nase praktično vse, ...

Jaz ti lahko rečem samo: VAŽIČKA user posted image



user posted image user posted image user posted image


pa nisem se hotla považituser posted image  hotla sem sam povedat, da nisem omejena na modo za močnejše ali modo za prekle. sej drugače pa veš kako izgledam, tak da: predlog?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
13.8.2010 11:11:12   
Anonimen
Samo malo sem te hotla pohecat, ker sem ti fouš, da sem kar zelena user posted image  ... v glavnem, če bi imela jaz zdajle enih 15-20kg manj pa manjše joške, ti zdajle ta moment povem katero coctail oblekico bi si šla kupit ... šla bi na Rudnik v Supernovo (Peek&Cloppenburg) zgornje nadstropje ... ena taka nabrana zelena oblekica do kolen, prek pasu in okrog vratu pa so taki bakreni kamenčki ... ma sem kar stala in jo gledala, tako je bila lepa user posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
13.8.2010 11:23:16   
pomar*ANČA*
zize takoj vzamem, pa tudi kakšno kilco, se bom tudi bolje počutila...

misliš kaj podobnega: (to imam že nekaj časa ogldano, pa nevem če je primerno...):


user posted image

user posted image
user posted image   sam pri teh oblekcah me je strah, da bom izgledala kot balončekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
13.8.2010 11:30:52   
Anonimen
Dolžina je neka taka ja ... samo ona bol retro zgleda ... ma ko kaka egipčansko-rimska zadeva, ker je res pod prsmi okrog in okrog s širokim pasom posutim z bakrenimi kamenčki stisnjena ... pa namesto naramnic ima iz istega materiala kot pas narejen tak kolobar za okrog vratu ... men je res noro všeč.
Drugače pa če imaš suha stegna, potem si komot kaj tako kratkega privoščiš kot je na zgornjih slikicah ... samo da se boš vredu počutila ... imajo pa v P&C ful enih coctail oblekic zdejle ... pejdi malo pogledat.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
13.8.2010 14:20:30   
Sonček in poletje
Mislim, da razmišljaš kar v pravo smer, meni je najbolj všeč prva oblekica. Če imaš lepe noge, go for it. Če si pa bolj sramežljiva, si pa lahko privoščiš tudi kako dolgo obleko. Ampak jaz bi raje krajšo, ker jo potem lahko porabiš za več priložnosti. Imajo pa lepe obleke tudi v trgovinah Zero.

Have fun. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
14.8.2010 19:47:25   
Musty
Waw, tele so prav lustne!

Drugace, ce si visoka lahko probas tudi kaksno daljso poletno obleko in gladiatorke spodaj. Glede na to, da je se poletje, bi se jaz vrgla na kaj bolj "svezega".

http://www.polyvore.com/goldy-belle_maxi_dress/thing?id=16849254

http://www.polyvore.com/strapless_border_print_maxi_ax/thing?id=19999657

http://www.polyvore.com/coast_cassie_sleeveless_stripe_maxi/thing?id=16049826

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
23.8.2010 20:46:44   
Felicita
jest bom pa ukradla temo user posted image (mimgrede, ena takale tema bi bla lahko med 'vročimi temami' oz na vrh, ker ipak skoz ena sprašuje kaj oblečt za kako priliko).

either way, grem na ohcet. nevesta je prosila naj se lepo oblečemo, nevesti se ne ugovarja user posted image mam pa 2 opciji pa ne vem kero bi:

1. je takale obleka, temno vijolične barve s 3/4 rokavi (dejansko je isti model, sam rokave ma):

user posted image

zraven gre velika črna verižica (k neke sorte filigran, v trikotnik oblikovana, črne barve) in črni čevlji. uhani ne, oz. če že, neki čist malega črnega. pa črni salonarji s 5 cm peto.

2. opcija so sive hlače na rob oz. črno krilo, bela bluza (kratki ali 3/4 rokavi), čez pa siv korzet. veliki srebrni uhani pa črni salonarji.

aha, še predlog za frizuro - dolgi lasje (do srede hrbta), blond. načelno sm mislla met spuščeno oz. mogoče obroč...?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Musty)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
23.8.2010 21:15:42   
mateyka
opcija 2 mi je definitivno bolj všeč. mislim pa, da bi bila nevesti bolj všeč prva verzija, ker "bolj lepo obleč" si jaz interpretiram, da oseba misli na klasiko - bolj slovesno in feminilno (a la obleka), ne prestrogo (ker so hlače in korzet zame že kar na meji).

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
23.8.2010 21:20:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
23.8.2010 21:37:45   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

opcija 2 mi je definitivno bolj všeč. mislim pa, da bi bila nevesti bolj všeč prva verzija, ker "bolj lepo obleč" si jaz interpretiram, da oseba misli na klasiko - bolj slovesno in feminilno (a la obleka), ne prestrogo (ker so hlače in korzet zame že kar na meji).



to se strinjam, da bi hlače preveč... kaj pa vem, resno izpadle. zato sm bl krilu + korzetu naklonjena... je pa korzet dokaj 'ne-strog' ma mal vzorčka pa neke rožice našite gor. me pa mal skrbi kako bi kombinirala oz. bom mogla če bom šla po krilo korzet s sabo vzet da bom vidla kako skupi paše.

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

za moje pojme opcija 1..hlače in bluza so mi preveč "pisarniško"... lase bi imela pa pol spete..torej odkrit obraz in spuščene zadaj..je pa odvisno kak je zadnji del obleke...


zadnji del obleke je čist navaden, klasičen, kot majca. nič ni odprt al pa kej. za lase pa sprašujem zato, ker če mam spuščene in bo kak dež bom mela čist skrepane (pa mam drugač ravne ko prekle), pa cel dan spuščeni bojo - skuštrani. problem z večino frizur pa je, da se mi prehitr podrejo... nočem pa kake fige al pa kej.

mela bi kej v tem stilu (torej samo sprednji prameni speti nazaj):

user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
23.8.2010 21:44:50   
Anonimen
Pomar*ANČA*, obleci nekaj, v čemer se dobro počutiš in v čemer se znaš nosit.
Miss Slovenije ni nekaj, kjer bi lahko totalno zgrešila - glede na konkurenco.

Meni je na teh in podobnih prireditvah najbolj čudno, ko se nekateri ljudje dobesedno pačijo v oblekah, čevljih in modnih dodatkih, ker jih niti pod razno ne znajo nosit.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
23.8.2010 22:25:24   
mateyka
frizurca mi je všeč! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj naj oblečem- ideje?
28.8.2010 18:47:08   
Splišni
A je to dans? Mislim izbor za miss Slovenije. Košarko sem že zamudila, da ne bom še tega.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?