|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mini val???
27.8.2010 18:30:26   
divans1
Hm, zanima me, kakšne izkušnje imate z njim.... sem namreč po porodu 3 mesece, pa mam dolge črne močne goste ravne lase brez oblike, vsak dan jih mam v čopu... pa bi si ful mal spremenila... skrajšala, pa dala mogoče minival... to je v bistvu trajna, ne? Me zanima, kako dolgo zdrži in kakšne izkušnje imate??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mini val???
27.8.2010 18:38:27   
Sanjela
Ker imaš močne lase ti bo fajn prijelo.Samo glej da ne bo premočna,ker pol bošuser posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mini val???
27.8.2010 18:41:22   
puppa
Bohnedej si takega sranja dat na glavo.

Jaz sem si dala v SŠ, pa sem bila ko ovca. Pa znebila se nisem tega hudiča. Niti s striženjem. Sem mela pol še 2 leti lase kot sveder.

Jaz ti močno odsvetujem. Sploh pa to ni "rahla sprememba".

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mini val???
27.8.2010 18:43:53   
m_o_i
user posted image  minival!?

ajuuuuj, a se res VSE vraca!?

sem ponosna lastnica ravnih las od nekdaj, ampak ze za pogledat mi je bil minival jako smesnuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mini val???
27.8.2010 18:44:25   
Sanjela
Ja ker ti je premočno trajno nardilauser posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mini val???
27.8.2010 18:44:45   
divans1
Jojjjj, tuk bi si rada mal spremenila, pa še krst mamo oktobra, stopničasto sm mela pa tud že stokrat postriženo, sm že naveličana tega... ka pa če bi si dala blagi minival, a to ni možno??? Svetujte prosim...user posted image

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mini val???
27.8.2010 18:46:33   
divans1
Pa men se pa dopade tile kodrčki, še posebej ker mam ravne lase, pa dela pol nimaš s tem, ne?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mini val???
27.8.2010 18:46:58   
Sanjela
Ja če imaš dolge lase pol si daj raje kitke splesti pa takrat ko maste krst si ji razpleti pa boš mela fajn frizuro


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mini val???
27.8.2010 18:47:14   
m_o_i
divans-tu gor ti lahko svetujemo kratko blond pricesko...

pojdi k frizerki in ti naj ona svetuje; da fajn zgledas, mora bit frizura primerna glede na obliko obraza, kvaliteto las etc.

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mini val???
27.8.2010 18:50:30   
Klemy82
divans, nikar ne misli, da s kodri pa ni dela. Se moraš kar fejst potrudit, da ne izgledaš ko teta Pehta...user posted image Pa če imaš take lase, da se ti potem radi cufajo in vozlajo...joj, žurka. Če bi rada spremembo, se raje pobarvaj. Morebiti se za hec pustiš navit, kupi si figaro magari,  trajne pa raje ne.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mini val???
27.8.2010 19:32:51   
divans1
Ka pa je to figaro?

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mini val???
27.8.2010 19:46:24   
Klemy82
figaro je ena napravica, s katero si doma kodraš lase in delaš razne frizurce.

user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mini val???
27.8.2010 19:53:56   
krtek 1
Sama sem si dala trajno oz. mini val letos poleti,ker imam tanke in mastne lase do ramen in ker sem imela z njimi zelooo veliko dela(vsak drug dan pranje in oblikovanje),kar mi je vzelo kar nekaj časa.Pa sva se z mojo frizerko odločile za zelo,zelo rahlo trajno navito na največje vijalke,tako da imam sedaj več volumna,lase si perem dvakrat na teden,in tudi če si jih ne zravnam s krtačo( sem takoj gotova in imam volumen,ki traja)imam še vedno frizuro in nisem polizana,po domače.Če se mi ne da krtačit,si nanesem malo pene,da oblikujem kodre.Je pa res,da imam zelo rahlo trajno,tako da v službi še opazili niso,da je sprememba in mislijo,da sem si jih pač prej ravnala z likalnikom.Nasvet;če se boš odločila za to se z svojo frizerko dobro pogovorita o tem,kako močno ti lahko trajna skodra lase,da ti ne bo žal in da ne boš res kot ovca s kupom krepa na glavi.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mini val???
27.8.2010 19:59:46   
m_o_i
a ni MINIval drobno kodranje!? da si res ko ovckauser posted image

itak, da so se trajne, volumske trajne in se stotisocmilijon stvari; ampak mini val je pa minivaluser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mini val???
27.8.2010 20:08:58   
krtek 1
M o i,veš pa veliko o trajnahuser posted image ne vem kako se moji reče,ampak očitno je frizerka razumela kaj želim.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mini val???
27.8.2010 20:14:50   
m_o_i
ne, sej ne pravim, da sem pozrla vso pamet sveta, ampak minival je bil pred 20imi leti tole:
http://www.strawberryblondes.co.uk/site/uploads/images/perm%203(1).jpg

http://www.greatestlook.com/curlyhair/curlyhair11.jpg

mogoce je danes kaj drugace; sem pac starauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mini val???
27.8.2010 20:16:41   
Klemy82
Moi, imaš prav. Mini val je mini val, ostalo so kodri.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mini val???
27.8.2010 20:18:36   
m_o_i
sej pravim, kokr se spomnim iz casov konca OŠ-takrat je bil jako modern. in vem, da sosolka ni smela na bazen, niti si en teden glave prat, da se ji ne skepi vse po glavi user posted image

no, to pa verjamem, da je danes drugaceuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mini val???
27.8.2010 20:21:44   
krtek 1
Dvomim,da so to trajne,mislim da je to na vijalke navito za en dan in druga slikca izgleda prav super.Mini val je za moje pojme majhen rahel koder(mini),tole so pa kar velikiii kodri(takih vijalk moja frizerka za trajno sploh ni imela,če ne bi mi naredila iz takšnihuser posted image )Pa saj ni važno...sem dobila občutek,da se zanimaš za trajno?Ja saj,človek se vsega enkrat naveliča in moda se vrača...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mini val???
27.8.2010 20:21:54   
Klemy82
Jap, tudi Vili jo je imeluser posted image   user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mini val???
27.8.2010 20:26:06   
m_o_i
jaz si v zivljenju nisem zazelela kodrov-edino za maturantski ples me je 4 ure navijala, samo mi je do vecera kljub vsemu laku vse dol padlouser posted image  

trajne pa nikoli! moja mama je s trajno (sicer res, da pred 40imi leti, pa vseeno) ostala skoraj brez las. danes ima redke in tanke...tak da mogoce zato nisem nikol niti pomislila na trajno.
je pa res, da sem mela na glavi vse mogoce pramene ze user posted image  tudi roza in modreuser posted image

jaaaaaaaaa, vili ma tapravi (kot se ga jaz spomnim) user posted image  mini val user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mini val???
27.8.2010 20:33:02   
Klemy82
Eh, jaz sem bila kot otrok kot pudelj, pa so se mi zravnali... no, vedno sem bila nekaj vmes, ne tič ne mišuser posted image ... potem na faksu enkrat so se mi spet ful skodrali, zdaj sem pa spet.. ne tič ne miš... nekaj valovitega torej. Sem hotela se enkrat potrajnat, pa je bila frizerka hb toliko pri pameti, da mi je znala razložit, da bi pri mojih laseh to pomenilo AFRO! Ne, hvala! Sem pa zdaj noseča in čakam, če bo kakšna sprememba. Kolegici so se po porodu fuuuuul skodrali lasje, pa jih prej nikoli ni imela, kodrov namreč.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mini val???
27.8.2010 20:34:46   
m_o_i
user posted image  aja? med nosecnostjo sem bla v nevarnosti skodrana postat!?

kuku leleuser posted image  se tega bi mi manjkalo user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mini val???
27.8.2010 20:35:14   
*miska.mcc*
evo me! kaj dogaja? obnovo prosim! sem slisala, da ni dolgcas!user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mini val???
27.8.2010 20:36:06   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

jaz si v zivljenju nisem zazelela kodrov-edino za maturantski ples me je 4 ure navijala, samo mi je do vecera kljub vsemu laku vse dol padlouser posted image  

trajne pa nikoli! moja mama je s trajno (sicer res, da pred 40imi leti, pa vseeno) ostala skoraj brez las. danes ima redke in tanke...tak da mogoce zato nisem nikol niti pomislila na trajno.
je pa res, da sem mela na glavi vse mogoce pramene ze user posted image  tudi roza in modreuser posted image

jaaaaaaaaa, vili ma tapravi (kot se ga jaz spomnim) user posted image  mini val user posted image





No,malo te je pa le zamikalo kako je biti kodrastuser posted image Glede pramenov,tudi jaz jih imam,trajni navkjubuser posted image Ja,pred 40.leti so pa resnično imeli druge preparate kot dnes in ženske so si delale trajne za trajno.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?