|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 9:01:22   
upanje-upanje
Evo punce, po enoletnem gostovanju na tem forumu, sem srečna in presrečna maja prestopila na forum prvič noseča.Mega je bilo a žal le za kratek čas.Usoda me je potisnila na forum spontani splav, sicer ni bil "spontani" ampak je pa bil splav:(( Ker pa sem po naravi optimist z glavo pokonci, sem hitro zbežala iz žalostnega foruma in prišla spet k vam, tu je fajn.Pa gremo od začetka, novim dogodivščinam na proti, jaz nisem obupala!:bravo: Vsem želim, da vam čimprej uspe pa seveda, da se srečno tudi izteče. Je katera tu med vami,ki se ji je tako dogajalo kot meni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 9:14:06   
ona78
Žal mi je da si spet med nami... pri :nosecka: je bolj veselo, ampak prej al slej bomo tudi mi prilezle gor!!
lep sončen pozdravček iz :morje:
:rozica:

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 9:17:12   
DaisyE
Ja tisti forum je pa res žalosten... Verjetno samo na začetku za zjokat se pomaga...

Welkom bek. Js sem bolj na novo, se matramo uradno od maja. A ti si se eno leto trudila, pa potem po naravni poti zanosila? :miska: držim pesti za čimprejšnji novi začetek :nosecka:, pa veliko sončka in veselih misli.

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 9:23:39   
Nataša31
Pozdravljene punce!

Tudi midva sva na začetku, teče drugi mesec. Držim pesti za vse nas pa da bomo čimprej srečke :nosecka:!

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 9:24:49   
dolenjka
Dobrodošla nazaj!

Optimizem je najpomembnejši in vesela sem zate, da si po vsem skupaj tako pozitivno "nastrojena"!
Želim ti, da bi čim prej ugledala :modri::roza: in imela lepo, zdravo in veselo nosečnost!
Me smo tu in skupaj bomo jokale ko bo to res potrebno, skupaj se bomo bodrile in skupaj veselile!
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 9:54:15   
*AnaL*
:bravo: za optimistke.
Lepo da nisi obupala in želim ti čimprejšnje :modri::roza:

Za vsakim dežjem posije sonce in tudi za nas bo enkrat.

:rozica:
L.p
Ana

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 9:59:16   
IrenaO.
Dobrodošla nazaj in vesela sem, da si tako pozitivna oseba, želim tebi in vsem ostalim puncam vključno z mano, da čim prej zagledamo tiste :roza::)

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 10:03:25   
ElaM
Ojla, ja men se je dogajalo isto. Žal.:((
Ss sem imela konec decembra, nisem še :nosecka:, niti ne delamo še na tem. Vem, pa da enkrat bomo mamice.
Aja, pa :bravo::bravo::bravo: za optimizem.

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 10:06:47   
Sulfinija
Pozdravljena UPANJE-UPANJE!

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Bravo punca,ker si taka optimistka.Na tem forumu bi jih morala biti več takih.
No tudi jaz se nisem obupala,čeprav se za najino pikico trudima od maja 2003.
Komaj čakam petek,da grem na razgovor in bom dana na čkalno listo.
Zame je vsak dan novo upanje,vsakega dne se še posebej veselim,saj sem z vsakim novim dnem vedno bližje svojemu cilju in ta cilj je :ups:duda: ali celo :duda::duda:.

In vse se boimo srečale na zelo veselem cilju in ta cilj bo,da bomo vse vesele srečke :nosecka::nosecka::nosecka:.

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 10:35:08   
GoYa
upanje-upanje, na žalost nas je nekaj takih.
meni se je to lani avgusta zgodilo v 11. tednu po prvem ICSI :((:((
no, do danes še nisem noseča :(

sem pa zadnje dneve ful žalostna in občutljiva, ker se bliža 9. avgust - datum, ko se mi je vse sesulo.

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 11:00:15   
hati
Upam, upaš, upa..... da bomo končno noseče? Ne, ne.... upam, upaš, upa... da nam ostaja dovolj moči, da si znamo na usta narisat nasmeh in da znamo ohranjat optimizem, da iz meseca v mesec izkopljemo pogum in se prebijamo po časovnici, katere cilj ni točno in jasno viden. O ja pa bomo, enkrat že bomo dočakale, ta srečni dan. Točno takrat, ko nam je naklonjen in natančno v tistem trenutku, ko bomo pripravljene. Vsem skupaj želim ogromno pozitivnih misli in miljone metuljčkov, ki bodo poskrbeli, da bodo naše misli vedno pisane.

Ne pozabite, niste same, veliko nas je.

SREČNO!!

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 11:04:53   
dolenjka
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Hati!:bravo::bravo::bravo::bravo:

Zelo lepo! :rozica::rozica::rozica: zate!

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 14:16:26   
tinkamiška
Pozdravljena Upanje-Upanje:rozica:

Upam s tabo:miska::miska::miska::miska::miska:

Tinka

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 20:24:16   
aljča
Dobrodošla zopet med nami velika optimistka upanje-upanje.:bravo:Čeprav nisi prišla z dobrimi novicami sem zelo vesela, ker tako gledaš na dan ki ga imaš pred seboj.Veliko deklet je med nami ki se borijo z različnimi problemi in zato smo vse skupaj sklenjene v krog in se držimo za roke ter si tako pomagamo prebrodriti hude čase:((:(,,,,,ko so pa veseli časi se pa skupaj veselimo.:sloncek::bravo::sloncek::bravo:.Zato zate optimistka in še za vse druge optimistke, ki smo na poti presenečenja en velik::::
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Lep pozdrav
Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   IN SPET SEM TU, NA ZAČETKU...
27.7.2005 20:54:14   
Mari71
Javljam se tudi ena taka, ki je lani julija v 15t izgubila svojo pikico in ki po skoraj enem letu vsak mesec posebej upam, da bom sebe in svojega :)- lahko razveselila s kaksno dobro novico. In ki sem ob vsakem :modri::roza: vas vseh RRjevk :nosecka: vesela. Sedaj sem ze lahko, na zacetku je bilo pa vse tako zelo bolece, celo dobre novice drugih, priznam. Ampak skupaj zmoremo odgnati temne oblake, a ne?!.
Drage upanje-upanje in Goya - tudi moj letosnji julij ni bil cisto navaden julij, ker je ob obletnici vse spet malo vzkipelo, a gremo pogumno dalje, .... nas cuvajo nasi :angel: :angel::angel::angel::angel::angel: tam zgoraj nekje.......Lepo bodite in vse lepo v tem poletju! Mari

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?