|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova igralnica....
6.9.2010 12:44:18   
inja2
Zanima me, kako so kaj vaši malčki prenesli selitev v novo igralnico.


Moj sinček je namreč star 3 leta, in so jih prejšnji teden preselili v novo igralnico. In od tega dne je noro. Prej je v vrtec hodil full rad in brez težava. Sedaj pa ko stopiva v novi del vrtca začne jokat kot nor in se dere, da gre ven. Ko pa odprem vrata njihove igralnice pa se začne še bolj jokat in odrivat vzgojiteljico in varuhinjo. Men je tok grozno, je veliko huje kot je bilo prvo uvajanje v vrtec.

aja otroci in vzgojiteljica in varuhinja so ostali isti kot do sedaj....

Kako pa so kej vaši otroci sprejeli tako spremembo, ker se mi zdi da smo mi edini s tako krizo :(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova igralnica....
6.9.2010 12:56:29   
Najaa
Moja ja edina spremenila vse, od vzg., otrok in igralnice, pa je lepo sprejela. Vidim, da zjutraj ne gre rada v roke nove vzg, ampak joka pa ne.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova igralnica....
6.9.2010 14:18:54   
Naja31
Moj mlajši sin ima letos isto igralnico, iste vzgojiteljice, pa zjutraj full joka.
Mogoče ni kriva igralnica,mogoče je krivo to,da je po počitnicah spet v vrtcu. Ali pač potrebuje čas, da se navadi.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To storite, ko se otrok grdo obnaša
Kaj storiti, ko se otrok grdo obnaša? Ga kaznovati? Kričati nanj? Ne, strokovnjaki pravijo, da je v takšnih primerih naj...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?