|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   julije
30.7.2005 6:21:34   
CIPRESA
Ja še danes in jutri smo julije pol pa v avgust. Bom pa res med tazadnjimi. Veste mene je že prav sram se sprehajati tu doma naokoli, ker me vsak tko butast gleda kva še delam doma. Pa v trgovini mami sprašujejo kaj je zdej, pa tete pa strici kličejo pa sprašujejo.... mene je že kar sram... da jim moram vedno odgovorit; "Ne sem še kar doma".

Pa ve ???? A je katero kaj prijelo čez noč????

Pofločkajte se pa se pišemo!!!!!!!!!!!

CIPRESA :nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   julije
30.7.2005 7:17:28   
pika_b
Jutro!

Ma nič ni bilo čez noč. Ta noč je bila vsaj vzdržna-sem jo prespala. No zbudila sem se ob 6h z bolečinami v križu, ki so pa zdaj malce popustile, zdaj bomo pa videli če bo kaj s tega ali je bilo to samo malo za paranje živčkov.

Oh Cipresa ti si čez rok, pa te sprašujejo če si še doma. Kaj pa naj jaz rečem, ko me je celo ena vprašala, če imamo mi kakšen drug koledar, da zdaj pa bi bil že čas. No ja, drugi že vedo kdaj je čas :)-:)-:)-

Če bom morala danes v bolnico bom pomoje imela zastonj savnanje :)-:)-, saj pri 37 stopnijah si lahko tam hin, že včeraj je bilo nevzdržno :grrr::grrr::grrr:

Se pišemo!!!! Še nas je kaj julij ali sva ostali sami?

lp, pika_b

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   julije
30.7.2005 7:44:25   
Talči
Jaz sem pravkar iz postelje prilezla. Vročina se je že začela.
Danes je moj PDP. In nič se ne dogaja.
Ob 10.00 imam pregled v porodnišnici, se bom verjetno skuhala.
:duda: kar naprej prosim, naj že enkrat pride ven, pa ne uboga.
Tudi mene sprašujejo, če še nisem šla in kdaj mislim iti, glede na to, da sem v bloku, so nastale tudi že razne zgodbice, da so me že peljali, pa da sem nazaj prišla, pa kaj vem kaj še vse. Drugi res bolje vedo, kot me...
Talči

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   julije
30.7.2005 7:44:56   
LARIKA
Joj punce a ste še kar doma? Se nič ne dogaja? Cipresa ti si pa res že na koncu,upam da bosta čim prej spoznala svojo bebiko in da se boste cartali
Na slikcah si prav fletna s temle bušijem,in me takole full prime da bi ga jaz tudi imela

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   julije
30.7.2005 8:45:36   
Tiamo
Hy,

Cipresa te sprejmemo med avgustovke :bravo::bravo::bravo:

Te čist razumem, jaz imam rok 5.8, pa me tudi že zdaj v si kličejo, v trgovini sprašujejo,...

Kje boš pa rodila?

LP Tia74

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   julije
30.7.2005 9:30:17   
mujcek
ah revice se mi tako smilite; ta :hudicek: vročina, pa velik buši, potem pa še :duda: nočejo ven :zmeden2:


Drugih ljudi pa raje niti ne poslušajte, ker so vedno najbolj pametni! Moj primer: ta teden sem imela pregled (21t), pa sta bili zraven mene 2 avgustovki in pride ena ženska in pravi: Toliko glejte, da boste naslednjič rodile pozimi in ne v tej vročini! Potem pa si predstavljajte mojega bušija, če me ljudje že sedaj sprašujejo kdaj bo, jaz pa z muko izjavim, da komaj decembra :)-

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   julije
30.7.2005 9:39:38   
CIPRESA
Joj Tia hvala za povabilo, se vam čez dva dni res pridružimo. Rodila bom pa v Kranju.

Mujcek taki se vedno najdejo ki ti znajo polepšati dan. Ne sekiraj se ene ga dobijo prej(trebušček) ene pa kasneje. Na koncu ga imamo vse in pri teh stopinjah ni ravno luštno.

Naš :duda: se zadnje dni skoraj nič ne premika, ampak mami je pa še v formi jo nič ne boli in nič ne tišči. Kot bi bila v 4 ali 5 mesecu. Full of energy!!!!

CIPRESA :nosecka:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   julije
30.7.2005 9:41:24   
CIPRESA
Aja Larika sem ti pozabila odgovorit, do bušija prideš pa ....... hi,hi saj veš kako, se hecam!!!!! Na koncu ni nič kaj preveč luštno že, nevem pa ne mogoče ga bom pa pol pogrešela.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   julije
30.7.2005 9:47:31   
mujcek
Cipresa, a veš da sem ravno včeraj razmišljala kako bo, ko ne bo več balončka; verjetno res nekaj pogrešaš, ko dol pogledaš in ti ni nič na poti :)-

Vse dobro vam želim julije in veliko energije pa zdrave :duda:. Izdržite še teh par dni v vročini, potem bo pa vse mimo :)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   julije
30.7.2005 9:49:05   
LARIKA
Hihi ti se kar smej, mogoče pa bo kaj! Zaenkrat smo še čakajoči na M-bomo videli.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
30.7.2005 10:21:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   julije
30.7.2005 11:15:29   
CIPRESA
Ja tudi jaz si želim ker na jutrišnji dan pred enim letom so nastale tite slikice od poroke. 31.07.2004 sva se z mojim :love: poročila, bi bilo lepo da bi na isti dan naš :duda: imel RD.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   julije
30.7.2005 11:54:13   
Talči
Pravkar iz pregleda - delali so mi tako samo CTG. :zmeden:
Torej na moj PDP je CTG v redu, popadki = 0!
:(:(:(
Naslednjič pregled spet v sredo, 3.8. ob 8.00 uri.
Moja prijateljica ima tudi jutri rojstni dan in me že ves čas nagovarja, naj grem rodit jutri. Jaz bi že šla, samo moj :duda: noče ven!!!!!!!!!!!!!!!!!
:((:((:((
Upam, da bodo avgustovke tudi mene sprejele...:zmeden2:
LP
Talči

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   julije
30.7.2005 13:41:09   
Tiamo
Talči sprejeta :bravo::bravo::bravo:

Saj so se 3 avgustovke preselile k vam, se pravi so tri mesta frej :sloncek::sloncek::sloncek:

LP

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   julije
30.7.2005 14:30:39   
Talči
Oooooooooooo, Tia74, hvala!
Seveda bom danes in jutri še upala....

LP
Talči

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   julije
30.7.2005 18:36:35   
Anhelo2


Dajte julčke!!!!

Ne nas zatajit in ostanite julijke!!!

Cipresa jaz sem se tudi mega počutila zadnje dni, rodila 4 dni čez rok, tako, da jaz napovedujem jutri je tvoj da.

Pika b ti si vrjetno že danes šla po svojega, čakamo SMS ( predvidevam ).

Luba Talči kaj pa naj tebi rečem ja danes ponoči - akcija.

Tak sedaj smo se zmenile, mislim, da se vse strinjate z menoj.:)-:)-

Držim pestke za vas!!!!

Lupčka Buu

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   julije
30.7.2005 21:17:54   
Talči
Buu, hvala za danes ponoči, jaz sem takoj ZA!!!!!!!!!!!!!

Res si želim. Zelo želim. Najbolj želim.

Talči

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?