|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 13:16:45   
tina104
Kaj danes pa še nobena ni odprla "naše" teme? Vam je tako vroče, da se vam še tipkat ne da ali ste že pobegnile rodit??????????
Meni je tako vroče, da se mi res ne da drugega kot sedet ali ležat. Pa še če ležim, me dihanje matra. Imam skoz občutek, da imam zamašen nos. Ima katera kakšen predlog, kako si pomagati pri tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 13:38:20   
Tiamo
Hojla Tina,

sem čakala,da katera odpre temo...meni se mi nič ne da.

Trenutno ni vroče, se klimamo :sloncek::sloncek::sloncek:

Tudi jaz imam skoz občutek zamašenega nosa, se prestavljam iz ene poze v drugo.:kuza::kuza:

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 13:40:12   
tina104
Sem tudi jaz čakala, da katera odpre temo, ampak kar nisem mogla dočakat :).

Kako, si kaj Tia? Ti še iamš samo 6 dni do roka. Te fejst matra?

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 13:45:53   
Tiamo
Sem OK.

NIč me ne matra..no lažem, lih prej ko sem kuhala, me je prijel lažni popadek (saj meni se zdi, da je bil popadek). Zabolelo me je tako, kot pri krču, če ne moreš na veliko potrebo.

Drugače sem bolj nervozna, ker še nimam cotk pospravljenih v omaro, pa nimam pripravljene postelice za :duda:. V ponedeljek mi še steno "bandažirajo", pa sem rekla, da bom v ponedeljek vse pripravila, da mi ne bodo vse nasvinjali. Drugače sem pa sama kriva za to bandažiranje. Sem se spomnila, da bi imela vrata na steni, ko je bila stena že postavljena...in potem so spet steno podirali.... Pač ni mi za zamerit, sem pač :nosecka:.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 14:02:47   
urši77
Glede na visoke vročine počutje ok:)
Mi pa že nekaj noči zaporedoma nekajkrat na noč boleče otrdi trebuh, pa ne vem točno, al se kaj pripravlja, al kaj...PDP je pa šele 27.08....mam tak čuden feeling, da nas bo :duda: malo prehitela. Mam vsredo kontrolo pri G, pa bomo videli kaj bo rekla.Na CTG-ju še nisem bila, upam da me kaj pošlje:)

A je te dni še katera izjemno jokava in občutljiva? Prav trapasto se počutim ko za brezveze planem v jok, pa mojmu :love: kar ne morem dopovedat da ni nič narobe, da je vseskup brezveze...A mate kakšen recept proti temu??

Tudi mi se sicer skušamo hladit ob ventilatorju...ampak res le skušamo:)

LP in držite se senčke

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 14:12:04   
Tiamo
urši77 glede na to, da celo nosečnost nisem bila jokava, ti ne znam pomagat.

Ti kar jokaj, ti saj lulat ne bo treba!!
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

To mi je vedno moj oče pravil, ko se bila majhna.


(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 14:22:09   
tina104
Ja, urši tudi pri meni pride kak tak dan, ampak na srečo moj :love: to nekak razume - me malo poboža, pa je bolje.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 17:27:08   
Sofi
Kje sem? Spet tu z vami, ker zunaj itak ni za biti, je prevroče, tudi v naravni senci. Pa še ostali vsi se kopajo v bazenu, jaz se ne upam, pa jih tudi samo gledam ne rada. sem pobegnila not. Tukaj pa zopet vroče, kljub klimi, pa me moti pihanje, pa vse.
Zadnje dni sem povsem neučinkovita, bolj ali manj počivam, pa še to me utruja. Bo res potrebna neka nevihta, da zrak sčisti in malce ohladi, s tem pa nam :nosecka: olajša te poslednje dni, ko še imamo to čast, da nas naši otročki tako lepo božajo po trebuščkih.

Težko že pričakujem :duda:, hkrati pa si ne znam več predstavljati, kako je brez trebuščka, brez brcik, brez vsega tega čudovitega doživljanja, ko smo z :duda: pravzaprav najbolj povezane.

Vsem avgustovkam želim lep vikend

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 17:58:11   
Tiamo
:sloncek: A smo se vse poskrile v senco? Zdaj bomo počasi prišle ven :sloncek:

Mene zdajle že par urc boli spodaj k pri menstruaciji, se je začelo dogajati??? :zmeden::zmeden:

Tudi jaz lahko z balkona poslušam vriskanje in čofotanje plavalcev v bližnjem bazenu. Me mika, ampak ne smem :(

še kaj napišite

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 18:16:21   
Seven*
Ma jaz sem se stopila. Kot kaksna sveca pocasi zgorevam.. :((:((:((:(( Se mi bo zmesalo..

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 18:25:48   
miševi
Zdravo!!:rozica::rozica:

Danes še vedno plačujem grehe prejšnjih dni - z lepo zatečenimi nogami. Pa jih imam že skoraj cel dan v luft, pa nič ne pomaga. Kg so pa v enem dnevu tudi švignili za 3 gor:( (pa se pazim, kaj dam v usta) - upam, da je to le ta voda, ki se je nabrala v meni.

Nam je danes še avto shodu. Zamenjali smo akumulator in upam, da je to edino, kar je bilo narobe. Da ne bom mogla peš v bolnico, ko bo čas;).

Jaz v tej nosečnosti niti nisem tolk jokava, sem pa na čase prav fino tečna:hudicek:.

Nekaj se je zoblačilo. Grem mal ven na zrak, je že bolj za dihat.

Se še tipkamo. Tia - ti pa spremljaj, če je bolečina na intervale. Drugače se ti pa verjetno kaj pripravlja, mehča, odpira...

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 20:04:48   
Tiamo
Jaz sem že čist panična, nevem kaj naredim :zmeden::zmeden::zmeden:

Bolečione se pojavljajo cca na 5 min, potem 1 uro nič, pol pa spet cca 15 min špika na 2 min. Bolečina me špikne spodaj in se prenese do trtice :zmeden::zmeden:
Evo zdajle ko pišem me je prvič špiknilo 19:57, drugič 19:59, zdaj se je pa končalo.

Mala je pa nenormalno živahna, se mi zdi k da mi bo čez trebuh pogledala, kar slabo mi je???

Skoz me lulat? Ni pa pomembno, da ti voda odteče ali se ti čep odlušči?

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 20:27:01   
miševi
Tia, če imaš popadke, ni nujno, da ti voda odteče ali se čep odlušči.:rozica:

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 21:23:14   
violinski
Tia, meni se zdi, da me boš kar prehitela. Pridno preštevaj minute med temi bolečinami, ko postanejo redne se pa kar odpravi. Čep lahko tudi spregledaš, voda je pa itak bolje, da ti odteče v porodni sobi, kot prej.

Jaz sem si do danes tako strašno želela, da bi čimprej šla, me je pred kake pol ure malo zagrabila panika: a zdaj bo pa že kar kmalu? Pa nimam še čisto nobenega znaka. Mi smo kljub vročini morali ves dan malo animirati našo Lano, čeprav je postalo popoldne malce neznosno, ker smo bili kar noter v stanovanju, sicer v družbi več ljudi, tako da smo si njeno norenje lahko malo razdelili, dopoldne smo bili pa kar ves čas zunaj in se potikali po senčkah, dokler se jih je dalo prenašat.

Tudi moj mali je tako živahen, da imam včasih občutek da bo pogledal kar skozi popek ven, pol se pa tako umiri, da že začnem razmišljat, kdaj sem ga zadnjič začutila.

Medenica me pa ubija - nobeno ležanje mi ne ustreza, na nobeni strani, na hrbtu itak že dolgo ne, samo na trebuhu bi lahko bila, če ne bi imela trebuha, seveda. Sedim pa lahko samo s popolnoma razkrečenimi nogami, tako da se mi včasih trebušček nasloni kar na sedež. Obup.

Z velikim upanjem čakam na jutri, ko naj bi se shladilo vsaj pod 30°C, sploh bi bilo fajn, če bi se že ponoči, da bom vsaj malo lahko spala.


(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 21:56:46   
Teya
ejla punce....

cel dan sem na spidu....se selimo...grozno v tej vročini:(, ma kot pravijo...kar se mora, ni težko :)-

kaj zdaj Tia???? se dogaja??? oglasi se še kaj, da te ne bomo kar med julije preselile.....


(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   avgustovke, kje ste
30.7.2005 22:47:35   
Tiamo
Hy,

se je špikanje umirilo :bravo::bravo:

sva šla na en kratek sprehod in na pijačko, pa sem mislila, da me bo pobralo...kok je soparno...brez klime nevem kako bi zdržala. Nos sem imela v trenutku, ko sem stopila ven, zamašen. :zmeden: Na pijački sem samo sedela, pa je kar lilo iz mene...zdajle sem izpod tuša in grem v posteljo.

Se jutri tipkamo, vsaj upam, da se ne bo kaj ponoči dogajalo...

Lp

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?