|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   materinska šola
31.7.2005 10:31:25   
mayflower
Živjo pupe! Kako kej prenašate vročino? Pr nas na Goriškem je kotel! Sam ležim na kavču...
Jst sem zdej v 18. tednu pa me je začelo zanimat kdaj je pravi čas za vpis v materinsko šolo. Menda je pr nas v Gorici kar težko dobit mesto, pa zdej poleti je tako al tako ni.
Kdaj ste šle ve v šolo?

Hvala

Lepo se mejte:metulj::metulj::metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   materinska šola
31.7.2005 10:34:37   
tina104
28. teden, sem pa v MB. Pri nas so nam priporočili tak čas, ne prej. So pa bile na šoli tudi nosečke, ki so bile v zadnjem mesecu nosečnosti (meni se to zdi pozno, ker nikoli ne veš, če te kaj prehiti). Če greš prej, ti je tudi lažje tam sedet kot čisto proti koncu.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
31.7.2005 11:45:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayflower)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
31.7.2005 12:02:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayflower)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   materinska šola
31.7.2005 18:55:02   
Vanček*
Zdravo Bagi,

jaz sem tudi:nosecka: iz MB in bom tudi v kratkem šla. Samo da jaz se ta teden delam:kuza:, potem pa grem za 14 dni na dopust:morje:.Tako, da takoj ko se vrnem iz dopusta bom šla. Takrat bom ravno malo čez 30 teden:angel:. Kdaj imaš pa ti rok:metulj:? Ta teden še grem na ICT test v bolnico:ups:, da vidijo, ker preden grem na dopust moram dobit še injekcijo za Rh negativ:racka:.....
Potem pa grem za 14 uživat v Bovec:sloncek:..juhu..komaj čakam Sočo in ostale lepote:rozica:....

Ok..bodi pridna9nebesa, kljub vročini:) in božaj bušija:duda:...adijo.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
31.7.2005 19:40:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayflower)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   materinska šola
31.7.2005 19:53:55   
Neli1
Vročino komaj prenašam. Zvečer je prav noro! Komaj čakam, da se bo pojavil obljubljen dež.
Materinsko šolo mi je ginekologinja priporočila po 30. tednu. V Celju naj bi bila ta šola tri dni zapored po 4 ure in to samo v dopoldanskem času.
Seveda pa lahko greš v šolo prej, priporočljivo je, da je s tabo partner (seveda, če ga želiš ob sebi pri porodu), da ti pomaga dihat,...:muca:




(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   materinska šola
31.7.2005 21:20:34   
k1
priporočam pravi čas, ne predolgo odlašat - lahko te prehiti, tako kot je nas...

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?