|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška sobe - beljenje + bordure
1.8.2005 17:54:53   
Minka Pobalinka
Ojla.. sem iskala kaj na to temo, pa nisem razen pohištva našla ničesar.:grrr:

Počasi premišljujem o tem, kako bi opremili oz. prebarvali in porisali sobico za dojenčka, pa me zanima kje se dobijo otroške bordure oz. kje ste dobile šablone za poslikavo sten.. kakšna spletna stran bi bila tudi dobrodošla, jaz namreč bnisem našla NIČ. :((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Otroška sobe - beljenje + bordure
1.8.2005 18:26:17   
Lunca1
Bordure dobiš v Arielu, Baby centru, Mothercare v emporiumu, pa v Avstriji v Kiki. Verjetno pa še kje.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Otroška sobe - beljenje + bordure
1.8.2005 21:26:41   
Anonimen
Tudi v Obiju in podobnih trgovinah.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Otroška sobe - beljenje + bordure
1.8.2005 21:47:24   
KIRA
jaz sem si jih nagledala že pred letom, majo pa v Avstriji v Hormbacherju tako ponudbo, da ne veš, kaj bi gledal. Pri nas so nekaj cajta mel iste bordure, seveda po nemogoči ceni, so jih pa lani ukinili in se jih baje ne da dobit niti po naročilu. Mi trgovc niti ni vedu povedat zakaj.
V glavnem, ko bo pobeljeno, bom razmislila o tapetah - so lušne zadevce, ampak stena ne diha. Bordurce pa bom dala. Dvoje različne so mi blazno všeč. Pa nikjer ne piše, da mora bit samo ena...

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?