|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   negativni ovulacijski testi
21.10.2010 20:35:53   
CHARLIZE
punce pozdravljene,

mene pa zanima, če ima še katera naslednji problem. Tud midva se trudiva za otročička. In ker to že kar traja, sedaj kupujem te teste(menda bom kmalu bankrotirala). cikel imam od 28-31 dni. vse sem si preračunala kdaj naj bi bla ovulacija, ampak vsak test je negativen??? sploh mi ni nič več jasno. en mesec probam takoj po user posted image , drug meses 14 dni po user posted image , ....in tako dalje. Dveh črtic še nisem videla. Tudi te sluzi ni lih veliko. zanima me, če je možno, da ovulcije sploh ni?? ker to že krepko najeda moje živce in sem vsak mesec bolj na tleh. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: negativni ovulacijski testi
22.10.2010 8:20:10   
bučkabb
glede teh O testov je bilo tukaj na tem forumu že veliko pisanega in si mal poglej za nazaj, sicer pa pejt še na met.over.net, kjer Pušenjak veliko pove glede tega

skratka jaz sem dobila mnenje glede teh testov, da so kr neki sam, da majo kaj prodajat, ker če si prehitra oz prepozna glede na predvideno O ne pokaže nič, tako da ga moraš delat točno takrat ko imaš O in s tem testom ja samo potrdiš, da bi pa ugotavljala kdaj jo imaš in če jo sploh imaš, pa se po mnenju Pušenjaka ne da!!

(odgovor članu CHARLIZE)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: negativni ovulacijski testi
22.10.2010 8:28:33   
butt3rfly
brezveze, da si kupuješ te teste in se neki zanašaš na njegove rezultate. jst si nikol nisem nobenga kupla. z mojim sma imela spolne odnose cel mesec, vsak drugi dan. in končn sm dobla zadetekuser posted image pa tud ni takoj ratalo, ampak je rablo neki cajta. ne se sam na te teste zanašati. res lahka še samo bankrotiraš.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: negativni ovulacijski testi
22.10.2010 15:14:18   
hani bani
ojla...evo še ena z takimi problemi! tudi sama sem skoraj bankrotirala zaradi vsemogočih ovul testov....lahko ti povem samo to da tisti testi iz lekarne in iz dm so kr neki sama sem jih probala obojne in sicer od zadnjega dne user posted image do prvega naslednjeuser posted image .in lahko ti povem da 2h črtic ni bilo.....sem pa šla v millerja in jih tam kupla....2 črtici sta bile ampak nama vseeno ni uspelo naredituser posted image ...odgovor na vse skupi...prevelika želja in preveč živciranja! midva sva se po 6 mescih naporov in živciranja odločila da bova postiljala ko si bova eden druzga želela ne pa ko bodo testi pokazal da morava ...ker user posted image nastane iz ljubezni in ne iz testov tko da jaz ti priporočam da se enostavno nehata trudit in živcirat ampak se ljubita ko si bosta želela en drugega....in še vedela ne boš kdaj vama bo ratalo user posted image

(odgovor članu CHARLIZE)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?